Ankara Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

  • Şamdan
  • Yapay çIçek süsleme
  • Gelin - damat odası
  • Gelin yolu
  • Şehir merkezinde
  • Kapalı salon

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Klima

Şato Yazar Düğün Salonu

Ankara'nın Çankaya ilçesinde merkezi konumunda yer alan Şato Yazar Düğün Salonu en özel gün ve davetlerinize ev sahipliği yapıyor. Gelin yolundan maytap gösterilerine kadar her şeyi ince ince düşünüp planlayan Şato Yazar'ı görmeden düğün mekânı tercihi yapmamanızı öneriyoruz. Kişi başı 10 TL'den başlayan fiyatları ile Ankara'nın en uygun fiyatlı düğün mekanları arasında yer alan Şato'da siz de yerinizi ayırtın!

Özellikleri

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerine konumlandırılan Şato Yazar’da kapasite açısından hiçbir sorun yaşamayacağınızı garanti ederiz. Yapacağınız etkinlik veya organizasyona göre Şato Yazar'da kapasite yeniden ayarlanabilir. Ortalama 1.000 kişiyi rahatlıkla ağırlayabilen salon, ferah ve yüksek tavanlı mimarisi ile öne çıkıyor.

Düğününüzü ya da özel günlerinizi dilerseniz yemekli menü, dilerseniz de kokteyl menülü olarak tercih edebilirsiniz. Şato Yazar kendi mutfak ekibi ile çalışıyor. Bu yüzden menülerde tadım yapabilir, dilerseniz içeriklerinde değişiklik talep edebilirsiniz.

Mekanda bulunan organizasyon sorumlusu sayesinde bütün düğününüzü planlayabilir, düğün günü oluşabilecek bütün aksiliklerin önüne geçebilirsiniz. Konsept davetleriniz için dışarıdan kendi tercih ettiğiniz bir organizasyon firması ile de çalışabilirsiniz. Fotoğraf ve video çekimleriniz için mekanın kendi ekibinden hizmet alabilirsiniz.

Şato Yazar Düğün Salonu Ankara Düğün Fiyatları

Bölgenin en uygun fiyatlı düğün salonları arasında yer alan Şato Yazar'da kişi başı fiyatlar 10 TL'den başlıyor. Yemekli düğün ve davet fiyatları ise kişi başı 30 - 50 TL arasında değişiyor. Yemeksiz düğün paketi tercih ederseniz 3000 TL'den başlayan fiyatlarla organizasyonunuzu düzenleyebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Maltepe Mahallesi’nde Gazi Mustafa Kemal Bulvarı’nda yer alan Şato Yazar Düğün Salonu Çankaya ilçesinde sizlere hizmet vermektedir. Ulaşımın son derece kolay olduğu Şato Yazar Düğün Salonu’na gelmek için toplu taşımayı kullanabilirsiniz. Metro ve dolmuşların yanı sıra Çankaya yönüne giden tüm otobüslere de binerek kısa sürede Gazi Mustafa Kemal Bulvarı’na ulaşabilirsiniz. Merkezi lokasyonu sayesinde şehrin her yerinden toplu taşıma ile ulaşım sağlama oldukça kolay. Kendi araçlarınızla gelmek isterseniz de mekanın açık adresi; Gazi Mustafa Kemal Blv. No:48, Eti Mahallesi, 06570 Çankaya / Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan kendi tercih ettiğiniz bir organizasyon firması ile çalışabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi, sünnet düğünü, nişan, nikah, söz ve özel davetler düzenlenebiliyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Anlaşmalı fotoğrafçılardan hizmet alabilirsiniz.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanın kendi orkestrası bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, pasta meşrubat menü ve yemekli menü seçenekleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis 22:00, müzik 23:00'a kadar devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Davet türüne göre farklı renklerde mekan giydirmesi yapılabiliyor.

Şato Yazar Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Şato Yazar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Şato Yazar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Şato Yazar Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Şato Yazar Düğün Salonu kapalı alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Şato Yazar düğün salonunu iyi ki seçmişiz dedik. Farklı bir dekoru ve iç mimarisi var.bizim için güzel bir paket sundular.yemekler ve diğer hizmetlerden memnun kaldik.

Yorum yaz