Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Kırmızı kurdele
  • Mum
  • Nişan hatırası hediyelikleri
  • Nişan makası
  • Nişan tagı
  • Nişan tepsisi

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Kişiye özel konsept
Servis elemanı

Şatafat Organizasyon Hakkında

Evlilik teklifi, ailelerin tanışması, kız isteme gibi birbirinden heyecanlı adımları geçtikten sonra sıra nişan törenine geliyor. Uzman bir ekip tarafından hizmet alarak, her şeyin kusursuz olacağı bir nişan organizasyonuna sahip olmanız Şatafat Organizasyon ile mümkün. Manisa ilinin Merkez ilçesinde bulunan firma, her yıl çiftlerin isteklerini belirleyip unutulmaz organizasyonlar hazırlıyor. Ayrıca organizasyon fiyatları 1.000 TL'den başlıyor.

Firmanın Özellikleri

Şatafat Organizasyon, şehir içinde veya şehir dışında davetli sayınıza ve hepsinden önemlisi hayallerinize uygun bir nişan organizasyonu için sizlere eşlik ediyor. Organizasyon firması, geniş konsept ve tema seçeneklerini sizlere sunmakla kalmıyor, kişisel isteklerinize göre bu konsept ve temalarda değişiklik de sağlıyor.

Firma, gerçekleştirdiği her organizasyonda mekanın kapısından, töreninin yapılacağı alana dek müşterilerinin kişisel zevkinize uygun bir ambiyans oluşmasını sağlıyor.

Şatafat Organizasyon Nişan Fiyatları

Evlilik sürecinde mekan ve firma arayışına girmek her çiftin geçtiği aşamalardan biri oluyor. Mekan seçimi sonrası organizasyona dair eksikliklerin giderilmesi de firmalar sayesinde gerçekleştiriliyor. Firmanın sizlere sunduğu organizasyon fiyatları 1.000 TL'den başlıyor. Her şey dahil paket fiyatları ise 1.500 TL olarak belirleniyor.

Firma hakkında daha fazla bilgi almak için ”Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilir veya DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Manisa’nın Merkez ilçesinde bulunan Şatafat Organizasyon; nişan organizasyonuna ek olarak baby shower, doğum günü ve düğün organizasyonu gibi birçok özel gün için farklı mekanlarda hizmet veriyor. Sadece Manisa ilindeki mekanlarda değil aynı zamanda farklı şehirlerde de hizmet veriyor.

İzmir’e bu kadar yakın bir konumda yaşıyor olmanızın avantajını kullanarak, İzmir’de bir mekanda catering, havai fişek, demo masa ve barkovizyon hizmetinin elinizin altında olduğu bir nişan organizasyonu deneyimleyebilirsiniz.

Organizasyon firması, çiftlerin dileklerini, hayallerini dinlemek ve avantajlı paketlerini buna yönelik sunmak için sabırsızlanıyor.

Nerededir?

Manisa’nın Merkez ilçesinde yer alan Şatafat Organizasyon ile çalışmaya başlamanız ardından, organizasyon ekibi hazırlık süresinde sizlere mekanda eşlik ediyor. Fakat mekan haricinde de firmaya ve çalışan ekibine ulaşmanız gerekirse; taksi, özel aracınız veya çeşitli şehir içi ulaşım araçlarıyla ulaşabilirsiniz.

Adres: Mimar Sinan Mahallesi Alçtepe Caddesi No:13/C Merkez / Manisa.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şehir içi ve şehir dışı hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Baby shower, doğum günü, sünnet düğünü için organizasyon hizmeti veriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Demo masası, konsept geliştirme, şehir dışı hizmet yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Tema seçimi, mekan süslemesi, nişan makası, nişan tagı, nişan tepsisi hizmetleri veriliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Demo masa, şehir dışı hizmet ,catering, DJ, havai fişek, barkovizyon hizmetleri yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Farklı konsept / tema seçenekleri var.

Şatafat Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Şatafat Organizasyon organizasyon fiyatları Şatafat Organizasyon organizasyon fiyatları Şatafat Organizasyon organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Şatafat Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Şatafat Organizasyon

Yorum yaz