Sarmaşık Kır Düğün Salonu

Bir kır düğününden beklentilerinizin çok çok daha fazlasını sunan tek adres Sarmaşık Kır Düğün Salonu, işte kesinlikle doğru yerdesiniz. Bir kır düğününden beklentilerinizi tamamen karşılayan ve size huzurlu ve sonsuz mutlulukla dolu bir gece yaşatacağına emin bir ekipten bahsediyorsak bu ancak ve ancak Sarmaşık Kır Düğün Salonu'dur.

Çam ağaçlarının serinliğinde, çimenlerin üzerinde tam bir kır düğünü konsepti sizler için Sarmaşık Kır Düğün Salonu tarafından sağlanacak. Gelin yolu ve gelin karşılaması ile uçuş uçuş olan tüller arasından gelinliğinizle bir kuğu gibi süzülecek ve tüm misafirlerin hayran bakışları arasında en güzel "Evet!" iniz için yol alacaksınız. Yanınızda ise masallardaki tabiriyle beyaz atlı prensiniz. Dünya evine adım atmanın en güzel hali olsa gerek. Mis kokulu çiçekler arasında rüya gibi bir kır düğünü için Sarmaşık Kır Düğün Salonu’na davetlisiniz!

Sarmaşık Kır Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir ve Hizmetleri Nelerdir?

Toplamda 1500 metrekarelik bir alanda ve 3000 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesine sahip olan Sarmaşık Kır Düğün Salonu açılışlarınız, baby shower partileriniz, bayi toplantılarınız, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünü ve daha nice toplu organizasyonlarınız için hizmetinizdedir.

Otopark konusunda oldukça avantajlı durumdaki, Sarmaşık Kır Düğün Salonu'nda 1000 araçlık otopark alanından faydalanabileceksiniz. Değerli çiftimiz ve saygı değer konuklarımızın daha iyi vakit geçirebilmesi ve düğün organizasyonu boyunca daha rahat hareket edebilmesi için oyun pistimiz çim değildir. Oldukça geniş olan bu kısım mutluluğunuzu somutlaştıran güzel dansınız ile daha da anlamlı olacaktır. Ayrıca düğün boyunca havai fişek, lazer ve daha başka ışık gösterileri de bu mutlu gününüze renk verebilecektir.

Düğününüzü bir de havadan görmeye ne dersiniz? Düğün boyunca mekândaki fotoğraf çekiminden ayrı olarak bir de drone ile özel çekim gerçekleştirilebilir ve yaşadığınız harika düğünü ölümsüzleştirebilirsiniz.

Gece sonunda size ve ailenize kalan sadece muhteşem bir organizasyon ile misafirlerinizi ağırlamış olmanın mutluluğu olacak. Profesyonel ekibi ile Sarmaşık Kır Düğün Salonu bu konuda canla başla çalışacaktır.

Sarmaşık Kır Düğün Salonu'na Ulaşım Nasıldır?

Sarmaşık Kır Düğün Salonu, Ödemiş - Birgi yoluna çıktıktan sonra 1,2 kilometre ileride sizi beklemektedir. Biliyoruz ki biz sizin kararınız olacağız ve bu mutlu geceyi bizimle paylaşmayı isteyeceksiniz.

İzmir ve çevresinde olup da kır düğünü konseptini en güzel şekilde deneyimleyebileceğiz tek mekân Sarmaşık Kır Düğün Salonu. Profesyonel ekibi ile birlikte bu müthiş gecenizde yanınızda olan ve size özel masa ve sandalye süslemeleri, ışıl ışıl aydınlatma ve harika canlı müzik keyfini sunan Sarmaşık Kır Düğünü Bahçeleri’nde doyasıya eğlenmeye var mısınız?

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Orkestranın goruntu guzel ama istekler askıda kalıyor çalmayacagı parca nın dozu2nu vermesin mumkunse

  2. Puan

    Kır düğünümüz beklentilerimizinde çok ama çok ötesindeydi ve çok güzeldi… Tüm ekibe ilgi alakadan dolayı teşekkür ederiz…

Yorum yaz