Eşsiz Salon Düğünü İçin Şark 3 Düğün Salonu

Şark 3 Düğün Salonu, İstanbul’un önemli bölgelerinden Ümraniye’de her türlü ihtiyacınıza cevap vermekten memnuniyet duymaktadır. Düğün sezonunun yaklaşması, bahar ve yaz aylarında pek çok mekanın doluluğunun artması anlamına gelmektedir. Düğün hazırlığındaki çiftler, aylar öncesinden hazırlıklarına başlayarak gerçekleştirecekleri düğün merasimlerini planlamaya başlarlar. Organizasyonlarından mükemmellik bekleyen çiftler, her daim bu konuda alanında uzman, profesyonel kişiler ile çalışmaya özen gösterirler. Şark 3 Düğün Salonu, bu noktada sizlere uzun yıllardır biriktirmekte olduğu tecrübe sayesinde unutulmaz bir hizmet vadediyor. Kına, nişan, sünnet düğünü, düğün merasimleri gibi çeşitli etkinliklerinizi, Şark 3 Düğün Salonu bünyesinde unutulmaz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Şehir içindeki konumuyla ulaşımın çok rahat olduğu Şark 3 Düğün Salonu, şehir manzaralı kapalı alanıyla sizler ve misafirleriniz için sonsuz eğlencenin kapılarını aralıyor. Düğün Buketi ayrıcalığı ile iletişime geçerek çeşitli teklifler alabilir, gerçekleştireceğiniz organizasyonu mükemmel kılabilirsiniz.

Düğünlerin Vazgeçilmez Adresleri Düğün Salonları

Uzun yıllardan beri çiftler için, düğün organizasyonu denildiğinde akla ilk gelen seçenekler düğün salonları olmaktadır. Yemekli ve yemeksiz düğün paketleri, süsleme hizmetleri, catering hizmetleri gibi detayların düğün sahibinin tercihleri dahilinde olması, bu seçeneği cazip kılmaktadır. Düğün sezonunun yaklaşması ile birlikte çiftler, kendilerine sunulan seçenekler arasından kendilerine en uygun olanını değerlendirerek organizasyonlarını gerçekleştirirler. Bu noktada, gelin ve damat adaylarının beklentilerini karşılayabilecek, onların bu özel gecesini aynı zamanda unutulmaz kılabilecek kişiler ile çalışmak önemlidir. Şark 3 Düğün Salonu, bu alanda uzun yıllardan gelen birikimleri sayesinde düğün sahiplerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlıyor. Bu anlayış dahilinde, profesyonel ekibi ile hizmet veren salon, sizler ve misafirleriniz için unutulmaz bir gecenin de kapılarını aralamış oluyor.

Bütçe Dostu Kaliteli Düğün Organizasyonları

Evlilik hazırlığındaki çiftler için şüphesiz ki bütçe, ön plana çıkan detaylardan bir tanesi olmaktadır. Gelinlik ve damatlık alışverişleri, kuaför harcamaları, düğün arabası, düğün fotoğrafçısı gibi detaylarla ilgilenen çiftler, bir hayli harcama yapmak durumunda kalıyorlar. Şark 3 Düğün Salonu, düğün organizasyonları gerçekleştirmek isteyen kişilerin üstündeki yükün bilincinde olan bir işletmedir. Bu bilinç dahilinde, misafirlerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmaktan memnuniyet duymaktadır. Düğün sahipleri; süsleme hizmetleri, catering hizmeti, yemekli veya yemeksiz düğün seçenekleri, katılımcı sayısı gibi detaylar içerisinden belirlemeler yapabilirler. Yapacakları belirlemeler dahilinde, düğün için gerekli fiyat ortaya çıkmış olacaktır. Bu çeşitli seçenekler arasından oynamalar yaparak düğün organizasyonunun fiyatının yukarı veya aşağı doğru çekilmesi mümkün olmaktadır. Bu sayede çiftler de bütçelerini yormayacak kaliteli bir organizasyon gerçekleştirme fırsatını yakalamaktadırlar. Düğün Buketi sayesinde düğününüzle ilgili çeşitli kampanyalar, uygun fiyat teklifleri ve indirimler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Şark 3 Düğün Salonu Nerededir Nasıl Gidilir?

Bir mega kent olan İstanbul içerisinde muhakkak ki ulaşım da herkes için önemli bir detay olmaktadır. Düğün sahipleri, misafirlerinin ve kendilerinin kolayca ulaşım sağlayabileceği mekanları tercih etmektedirler. İstanbul Ümraniye ilçesinde bulunan Şark 3 Düğün Salonu, ulaşımın kolay olduğu merkezi bir bölgededir. Ihlamurkuyu Mh. İçerisinde yer alan salon, Alemdağ Cd. Taşkent Sk. No:8 de bulunmaktadır. Buraya metro ile Ihlamurkuyu durağında inerek ulaşabilirsiniz. Özel araçlar ile ise Alemdağ Caddesi takip edilerek Taşkent Sokak’a ulaşılabilmektedir.

Gerçekleştirmek istediğiniz düğün organizasyonunuzla ilgili tüm detayları profesyonel ellere bırakabilirsiniz. Dugunbuketi.com sayesinde cazip fiyat tekliflerinden yararlanabilir, misafirleriniz ile birlikte bütçenize uygun unutulmaz bir gece yaşayabilirsiniz. Sizlere uygun düğün salonu fiyatları, çeşitli kampanyalar ve indirimler ile ilgili olarak iletişime geçerek bilgi sahibi olabilir, eşsiz bir düğün merasimi gerçekleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Burçak
  Puan

  Muhteşem bir salon süslemesi çok gösterişli ve şaşalı benim gibi süsü seven bir gelin adayıysanız çok beğeneceğinize eminim ;)))

 2. Avatar
  nihal & muhammet
  Puan

  hem şahane bir dekor hem de şahane bir hizmet şark düğün salonu beklediğimiz hizmetten çok daha fazlasını sundu biz de onlara teşekkürlerimizi sunarz 🙂

Yorum yaz