Boğaza Nazır Organizasyon Sarıyer Orduevi

Sarıyer Orduevi, İstanbul’un göbeğinde gerçekleştireceğiniz özel organizasyonlarınız için sizlere ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyuyor. Gelişen dünya ile birlikte değişen günlük hayatımızda, çeşitli kutlamaları yapmak için organizasyonlar gerçekleştirme ihtiyacı duyuyoruz. Kimi zaman iş ve bayi toplantıları, kimi zaman doğum günleri, kokteyller, kahvaltı organizasyonları. Dostlarınız veya iş arkadaşlarınız ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz her türlü organizasyonda, Sarıyer Orduevi sizi karşılıyor. İstanbul Boğazı’nın en güzide bölgelerinden bir tanesi olan Sarıyer’de bulunan Sarıyer Orduevi sayesinde misafirlerinizi büyüleme imkanına sahip olacaksınız. Burada yemekli veya yemeksiz çeşitli ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek organizasyonlar düzenleyebilir, misafirleriniz ile birlikte unutulmaz dakikalar yaşayabilirsiniz. Detayları ile sizleri büyüleyecek, misafirlerinize de unutamayacağı dakikalar yaşatacak özel bir mekan arayışında iseniz Sarıyer Orduevi sizler için doğru adres olacaktır.

Düğünde Detaylar Önemlidir

Düğün merasimleri, insanlık tarihi boyunca insanlar tarafından özel kabul edilmiştir. Bu durum sebebiyle de eskiden günümüze dek her daim, düğünlerin kusursuz bir şekilde planlanma ihtiyacı ön plana çıkmıştır. Gelin ve damat adayları, özel bir yolculuğa adım atacakları düğün merasimlerinde mutlu olmayı, aynı şekilde misafirlerini de mutlu etmeyi arzu etmektedirler. Sarıyer Orduevi, bu noktada ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek özelliklere sahip bir işletme olarak sizlere hizmet vermektedir. Dostlarınız ve misafirleriniz ile birlikte yıllar boyunca bahsedeceğiniz hatıralar biriktirmek istiyorsanız, Düğün Buketi ayrıcalığı ile Sarıyer Orduevi fiyat teklifleri alabilirsiniz. Cazip fiyat teklifleri sayesinde hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Düğün sahipleri, düğün merasimi için aylar öncesinden hazırlıklara başlarlar. Bu noktada, çiftlerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek ve onları memnun edebilecek mekanlar ile çalışılması önemlidir. Hiçbir çift, yaşanacak çeşitli olumsuzlukların düğün gecesi mutluluklarına gölge düşürmesini istemeyecektir. Bu yüzden düğün günü geldiğinde tüm detayların önceden planlanmış, eşsiz bir şekilde tasarlanmış olması önemlidir. Dikkatten kaçan detaylar, düğün gecesi düğün sahiplerinin yaşayabileceği olumsuzluklara işaret etmektedir.

Kaliteli Detaylar Uygun Fiyatlar

Sarıyer Orduevi, sahip olduğu pek çok özellik sayesinde düğün yapılabilecek diğer mekanlardan ayrılmaktadır. Hem kapalı hem de açık alana sahip olan mekan, özellikle bahar ve yaz ayları için vazgeçilmez bir hal almaktadır. Boğaza sıfır konumu sayesinde dostlarınız ile birlikte rahatlayabileceğiniz, kendinizi özel hissedebileceğiniz bir mekan olmaktadır. Burada süsleme şirketleri, çeşitli catering şirketleri ile görüşmeler yaparak düğününüzü özelleştirme imkanı yakalayabilirsiniz. Mutfak tecrübeleri konusunda da çok başarılı olan Sarıyer Orduevi sayesinde aynı zamanda damak zevki konusunda da mükemmelliği yakalayabileceksiniz. Çeşitli balık ve et menüleri gibi detaylar arasından tercihlerinizi yapabilir, düğününüzü dilediğiniz şekilde zevkinize uygun bir hale getirebilirsiniz. İstanbul Boğazı kokusu eşliğinde gerçekleştirdiğiniz eşsiz organizasyon, misafirlerinizin dilinden uzun aylar boyunca düşmeyecek. Sizler de bu sayede, bu özel gecenizde mükemmelliği yakalamış olmanın huzurunu hissedebileceksiniz.

İstanbul’un Gözdesi Sarıyer

Her köşesi birbirinden klasik ve eski olan İstanbul’da Sarıyer bölgesinin eşsizliği de şüphesizdir. Sarıyer Orduevi Sosyal Tesisler de bu bölgede hizmet vermekte olan en önemli düğün işletmelerinden bir tanesi haline gelmiştir. Burada kına gecesi, sünnet düğünleri, kokteyller, bayi ve iş toplantıları gerçekleştirebilirsiniz. Misafirleriniz ile birlikte boğaza nazır, havuz başında, 400 kişiye kadar kapasiteli salonlarda organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız, Dugunbuketi.com ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Çeşitli düğün paketleri, kına paketleri, indirimler ve kampanyalar hakkında detaylı bilgilere Dugunbuketi.com sayesinde erişebilirsiniz. Bu sayede hayallerinizdeki organizasyonu, bütçeniz dahilinde gerçekleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

İstanbul’un en merkezi yerlerinden bir tanesi olan Sarıyer’de, Sarıyer Orduevi adresi ve nasıl gidilir sorusu da büyük bir problem olmaktan çıkmaktadır. Sarıyer Merkez Mahallesi’nde bulunan mekana, Sarıyer’e gelen araçlar ile ulaşabilirsiniz. Mekanın otoparkının da bulunması, buraya özel araçlarıyla gelecek kişilere de kolaylık sağlamaktadır. Merkezi konumu ve kolay ulaşımı sayesinde Sarıyer Orduevi, düğününüz ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyor ve sizlere unutulmaz bir düğün organizasyonu vadediyor.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Denize nazır çok güzel bir davet oldu. Yemekli yaptık düğünümüzü hizmetten çok memnun kaldık herkese beğenerek tavsiye ederiz.

  2. Puan

    Şahane bir tesis, denize karşı mükemmel bir nişan organizasyonu yaptık. Bu güzel günü ömür boyu unutmayacağız 🙂 Teşekkür ederiz

Yorum yaz