Manisa Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
10 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
300
Min
500
Max
Kır Bahçesi Alanı
300
Min
500
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

  • Çim zemin
  • Şehir merkezinde
  • Açık alan
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Sarıgöl Avcılar Lokali Kır Düğün Bahçesi

Sarıgöl Avcılar Lokali Kır Düğün Bahçesi, Manisa ili Sarıgöl ilçesinde kır düğünü ve davet organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için hizmet veriyor. Kişi başı 10 TL'den başlayan fiyatları ile beğeni toplayan mekan, yılın dört mevsimi hizmet verebiliyor.

Özellikleri

Sarıgöl Avcılar Lokali açık alan tercih edenler için çim zemin olanağı sunuyor. Yeşillikler arasında beyaz rengin asaletinin yansıdığı masa ve sandalye süslemeleri ve gelin damat masası ile düğün davetleriniz kusursuz bir şekilde hazırlanıyor. Şehir merkezinde bulunan Avcılar Lokali profesyonel ekibi ile birlikte çalışarak her detayı sizler için düşünüyor.

Kır düğünü ve davetleriniz için 400 kişiye kadar misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Kokteyl davetlerinizde 500 kişiye kadar davetlilerinizi çağırabilirsiniz. Mekanın 75 araç kapasiteli otoparkı bulunuyor. Sarıgöl Avcılar Lokali bünyesinde nişan, kına, doğum günü, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, açılışlar, davet ve resepsiyon, parti, kurumsal etkinlikler gibi birçok farklı organizasyonu gerçekleştirebiliyor.

Sarıgöl Avcılar Lokali Kır Düğün Bahçesi Fiyatları

Özel günlerinizi titizlikle ile hazırlayan mekanın uygun fiyatları ile sizler de hayalinizdeki kır düğünü ve davet organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yemekli düğün ve davetleriniz için kişi başı başlangıç fiyatları hafta içi 10 TL – 30 TL, hafta sonu 50 TL’den az olarak belirleniyor. Kokteyl kişi başı başlangıç fiyatları hafta içi ve hafta sonu 10 TL - 30 TL aralığında değişiyor. Aldığınız hizmet türlerine göre fiyatlarda değişiklik görülebiliyor.

Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Sarıgöl Avcılar Lokali Kır Düğün Bahçesi uzun yıllara dayanan tecrübesi ile kır düğünü ve davetleriniz için gerekli tüm hazırlıkları sizler için planlıyor. Profesyonel bir ekip ile birlikte çalışan mekan organizasyon sorumlusu hizmeti sağlıyor. Davetleriniz öncesinde masa süsleme ve dekorasyon seçenekleri, menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı sunuluyor. Özel menü seçenekleri arasında çocuk menüsü bulunuyor. Özel temizlik ekibi tüm hijyen denetimlerini sağlıyor.

Düğün pastası mutfak ekibi tarafından özenle hazırlanıyor. Karşılama hostesi tarafından karşılanan misafirleriniz otopark ve vale hizmetinden yararlanabiliyor. Davetlerinizin keyifli ve eğlenceli saatlere dönüşmesi için ses, sahne ve ışık sistemleri, after party alanı ve geniş bir dans pisti bulunuyor. Oturma düzeni davet türünüze ve isteğinize göre pisti her açıdan görebilecek şekilde konumlandırılıyor. Kır düğünü boyunca fotoğrafçı hizmeti sunuluyor. Dilerseniz dışarıdan fotoğrafçı, catering ve organizasyon firması ile anlaşabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Sarıgöl Avcılar Lokali Manisa ili Sarıgöl ilçesinde bulunuyor. Saruhanlı Manisa yolu ve D585, D300 / E96 ve D585 yolunu kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Açık adres Konak, 45470 Sarıgöl/Manisa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan fotoğrafçı, catering ve organizasyon firması ile anlaşabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, kına, doğum günü, sünnet düğünü, mezuniyet töreni, parti, açılışlar, davet ve resepsiyon ve kurumsal etkinlikler gibi farklı organizasyonlar düzenlenebiliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Organizasyon sorumlusu, after party alanı, menü tadımı ve menüde değişiklik hizmeti sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Servis elemanı, masa süsleme ve dekorasyon hizmeti bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yemek servisi, servis elemanı, ses, ışık ve sahne sistemleri, fotoğrafçı, düğün pastası, masa süsleme ve dekorasyon, organizasyon danışmanlığı hizmeti bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın kendi fotoğrafçısı bulunuyor dilerseniz dışarıdan kendi fotoğrafçınız ile birlikte çalışabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekanın çim zemin ile kaplı açık davet alanı bulunuyor. Yemekli düğün davetleriniz için 400 kişi, kokteyl davetleriniz için 500 kişiye kadar misafirlerinizi ağırlayabiliyorsunuz.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanın kendi ses, sahne ve ışık sistemleri bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, yemekli menü ve çocuk menüsü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis ve müzik yayını saat 24'te sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Davet türlerinize göre farklı konsept seçenekleri bulunuyor.

Sarıgöl Avcılar Lokali Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Sarıgöl Avcılar Lokali Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 10 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Sarıgöl Avcılar Lokali Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 10 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Sarıgöl Avcılar Lokali Kır Düğün Bahçesi Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Sarıgöl Avcılar Lokali Kır Düğün Bahçesi açık alan kapasitesi 300 - 500 kişiliktir,

Yorum yaz