Ankara Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Kaftan / bindallı kiralama
Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Kişiye özel dikim

Saraylı Moda Evi Hakkında

Temellerini İstanbul’da atan Saraylı Moda Evi,  çiftlerin hikayelerinde rol oynayarak senaryoya olumlu katkı sağladıkları için şehir dışı hizmete de adım atarak Ankara Çankaya’da faaliyet göstermeye başlamıştır. Kısa sürede Ankaralıların vazgeçilmez adresi olmayı başaran moda evinde hazır model gelinlik, özel dikim, kiralama, abiye ve nişanlık gibi hizmetlere hafta sonunu da kapsayacak şekilde ulaşabilirsiniz. 3000 TL'den başlayan fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Saraylı Gelinlik Modelleri

Bilindiği üzere ‘gelinlik’ modelleri derya deniz bir kategoride kendini belli ediyor. Prenses, kabarık, dantelli, balık, straprez, Fransız, taşlı, Oleg Cassini, tül, uzun kollu, sade, kaburga, askılı, transparan, modaya uygun, A kesim, tesettür… Okurken bile başınız döndü öyle değil mi? Endişe etmeyin! Saraylı Moda Evi ekibi atölyeye ilk ayak bastığınız andan itibaren gözlem ve empati yeteneğini konuşturarak önce sizi tanıyor. Sonrasında süregelen yıllar boyunca kazandığı tecrübeleri beyaz bir kağıda resmederek birlikte hayata geçirmenizi sağlıyor.

Hizmetleri

Kır düğünü için sade ve çiçekli modelleri ön plana çıkaran moda evi, salon düğünleri için prenses model gelinliği ön plana çıkartıyor. Görselleri tarayarak birçok fikirle geldiğiniz moda evinden net bir kararla ayrılabilmeniz sağlanıyor. Mekan seçiminin yanında vücut şekline göre bir gelinlik seçiminin akıllıca olduğunu düşünen Saraylı Moda,  içinde kendinizi hem rahat hem de mutlu hissedeceğiniz modelleri sunuma hazır hale getiriyor. Hayallerinizi süsleyen modelleri ise iç çamaşırı tercihinizden tutun da ayakkabı seçiminize, duvağınızda kullanılan aksesuarlar tercihine kadar her detayı düşünerek dikime hazır hale getiriyor. Adım adım ilerleyen moda evinde birbirinden güzel model seçenekleri ve rengarenk atölyede zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyorsunuz.

3 provayla mükemmel uyumu yakalayan Saraylı Moda; gelin kesesi, duvak, bolero, kuşak ve gecelik – sabahlık gibi aksesuar seçimlerinizde de yanınızda oluyor.

Saraylı Moda Evi Gelinlik Fiyatları Ne Kadar?

Zevkinize uygun tasarımı onayınıza sunarken beğeni toplamaya devam eden Saraylı Gelinlik;  özel dikim, kiralama ve hazır model seçenekleriyle ilerliyor. 3000 - 5000 TL arasında değişiklik gösteren fiyatlarla ilgili daha detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilir. Rüyalarınızdaki gelinliğin bütçesini Saraylı Moda Evi farkıyla oluşturabilirsiniz.

Nerededir?

Ankara Çankaya’da bulunmasıyla ulaşım konusunda sıkıntı yaşanmayan moda evinin açık adresi;

Barbaros Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi, No:117 -  2 Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara ilinde hizmet vermektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişanlık, abiye, kaftan, bindallı, gelinlik akseuarı gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi içerisinde hazır kalıp modeller arasından seçim, kişiye özel dikim, daraltma, küçültme ve prova hizmetleri yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket içerisinde gelinlik aksesuarları, konsept dikim, kumaş seçimi gibi hizmetler yer alıyor.

Saraylı Moda Evi organizasyon fiyatları ne kadar?

Saraylı Moda Evi organizasyon fiyatları Saraylı Moda Evi organizasyon fiyatları Saraylı Moda Evi organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Saraylı Moda Evi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Saraylı Moda Evi

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    hayallerimdeki gelinliğe sizin sayenizde kavuştum

  2. Puan

    İlginiz ve güler yüzünüz için çok teşekkür ederim. Hayalimdeki gelinliğe sahip olmamı sağladığınız ne kadar övsem ve önersem az kalır. Kesinlikle gelinlerin keşfetmesi ve tercih etmesi gereken bir moda evi.

  3. Puan

    Nikah elbisemi Saraylı Moda Evinden aldım o kadar çok model var ki seçmekte zorlanacaksınız kızlarrr :)) ayrıca beğendiğim modeli tam üstüme dikilmiş gibi ayarladılar kuğu gibi oldum çook güzeldi 🙂

Yorum yaz