Saray Salon

İzmir ilinin Ödemiş ilçesinde yer alan Saray Salon Ödemiş’in incisi niteliğinde. Evlenme, sünnet düğünler, nikah törenleri, kokteyler, nişanlar, kına geceleri, toplantılar, özel kutlamalar, eğlenceler, balolar, konserler gibi organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor. Saray düğün sizleri ağırlamaktan mutlu oluyor ve sizi kendinizi evinizde hissetmeniz için ellerinden geleni yapıyor. Hayatınızın en değerli günlerinden biri olan o gün sizin yanınızda oluyor.

Saray Salon 2007 yılından beri hizmet veriyor. 800 kişilik yuvarlak masalı düğün salonu olabilmem özelliğinin yanında dizayn değiştirilerek 120 kişilik tiyatro düzenine geçebiliyor. Deneyimli kadrosuyla müşterilerinin memnuniyetini kendilerine amaç edinerek yola çıkmış Saray Düğün. Saray Salonun duvarları da değişebilmekte, dilerseniz istediğiniz renk ve dizaynda o özel gününüzde zevkinize göre değiştirebilirsiniz. Salonda konfora da oldukça önem verilmiş, klimaları, havalandırması, jeneratörü, projeksiyon aletleri, profesyonel ses aletleri, ışık sistemi, nikah anı için asansörü… Lüks ve şıklığı sizlere yaşatmayı kendilerine misyon edinmiş bir anlayış.

Saray Düğün Salon Nerede?

Cumhuriyet Mahallesi, Atatürk Caddesi, Otogar Yanı No:22 Ödemiş/İzmir’de yer alan Saray Salon 'a kendi aracınızla İzmir Aydın yolu üzerinden Torbalı içinden geçerek Ödemiş’e gelip ulaşabilirsiniz. 795 Ödemiş – Torbalı İzmir belediye otobüsü ile Saray Salona ulaşmak mümkün. Ayrıca belli otobüs firmaları da sizi Ödemiş Otogara getirmekteler. Salonun konumu sayesinde Ödemiş merkezin yakınında, ulaşmak istediğiniz dükkan ve iş yerlerine rahatlıkla gidebiliyorsunuz. Damatlık, gelinlik, sünnetlik, abiye gibi ürünlerin satıldığı iş yerleri mevcut. Ayrıca düğün arabası için kiralamak isteyeceğiniz arabalar sizleri Rent a Carlarda beklemekte. Zevkinize göre olan aracınızı kiraladıktan sonra süslemek için gidebileceğiniz farklı çiçekçiler de göreceksiniz. Davetiye bastırmak için çok uzaklara gitmenize gerek kalmadan fazlasıyla seçenek sunacak iş yerleri sizi karşılayacaktır.

Düğün Fiyatları

Yapacağınız organizasyon büyüklüğü ve isteklerinize göre fiyatlar değişiklik göstermekte. Hayalinizdeki düğün, kına, nikah, sünnet, balo gibi organizasyonlar için Saray Salonu görmeden geçmeyin. Unutamayacağınız organizasyonu size hissettireceklerinden hiç şüpheniz olmasın. Saray Salon hakkında daha fazla bilgi almak için sizi dugunbuketi.com sitemize bekliyoruz. Sitemizde farklı düğün salonlarıyla kıyaslama yapabilir uzman danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz…

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Fiyatları çok uygun; buna rağmen hizmet kalitesi çok yüksek bir salon. Organizasyon görevlileri çok iyi çalışıyor.

Yorum yaz