Saray Renk Düğün Salonu

İstanbul Fatih'te bulunan Saray Renk Düğün Salonu sizlere hayatınız boyunca bir daha göremeyeceğiniz, kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Düğün salonumuzda karşılaşabileceğiniz her türlü olumsuzluklar için önceden önlem alınmaktadır! Bu da Saray Renk Düğün Salonu’nu tercih etmeniz için en önemli sebeplerin başında gelmektedir. Sizlerin memnuniyetini sağlamak için elimizden gelen bütün hizmeti sunuyoruz. Bu sebeple tercihleriniz arasında mutlaka Saray Renk Düğün Salonu bulunmalıdır. Müşteri memnuniyeti ilke edinen Saray Renk Düğün Salonu ile kusursuz hizmete hazır olun. Profesyonel ekibi ve güler yüzlü hizmeti ile gönlünüze taht kuracak olan Saray Rüya Düğün Salonu ile hayal ettiğiniz düğün gerçek olacak.

Saray Renk Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Düğün Salonumuzun tam kapasitesi 300 kişidir. Yemekli, yemeksiz bütün davetlerinizi 300 kişilik gerçekleştirebilirsiniz. Düğün salonumuz kolonsuz olması havalandırma sisteminin bulunması sebebiyle İstanbul'da evlenecek çiftlerin listesinde bulunmaktadır.

Siz hâlâ Saray Renk Düğün Salonuna incelemeniz mi? Uzun süre kapalı bir alanda durulduğunda neler olabileceğini farkındayız. Bu sebeple klima ve havalandırma sistemlerimiz ile birlikte kötü kokuların ortaya çıkmasını ve bununla birlikte kokuların yayılıp sizi ve misafirlerinizi rahatsız etmesini önlüyoruz. Saray Renk Düğün Salonu, farkını sizlere yaşatıyor!

Saray Renk Düğün Salonu Nerededir? Saray Renk Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

Düğün salonumuza kendi araçlarınızla gidebileceğiniz gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak da gidebilirsiniz. Kendi araçlarıyla gelen misafirleriniz salonumuzun kapalı otoparkını ücretsiz bir şekilde kullanabilirler. İstanbul Fatih'te merkezi bir konumda yer alan Saray Düğün Salonu'na rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Saray Renk Düğün Salonu'na toplu taşıma ile ulaşmak isterseniz metronun M1A ve M1B hatlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca Marmaray yakınında bulunan mekan ulaşımda kolaylık sağlamaktadır. Otobüs hatlarından ise 32T, 336, 38, 39K, 72T hatlarını kullanabilirsiniz. Saray Renk Düğün Salonunun tam adresi ise şu şekildedir: Akşemsettin Mahallesi, İkiz Kardeşler Sk. No:2, 34080 Fatih/İstanbul, Türkiye

Saray Renk Düğün Salonu’nda Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

İşte hangi organizasyonlara ev sahipliği yaptığımızın sorusunun cevabı:

 • Kına Geceleri
 • Nişan Törenleri
 • Söz Törenleri
 • Nikâh Törenleri
 • Düğün Organizasyonları
 • Sünnet Düğünleri
 • Kokteyller
 • Partiler
 • Yemekli Davetler
 • Yemeksiz Davetler
 • Okuma Bayramları
 • Doğum Günleri gibi çeşitli etkinliklere etkinlikleriniz de sizlerin yanınızdayız!

Aklınıza Gelebilecek Her Şeyi Organize Ettiğimizi Biliyor Musunuz?

Saray Renk Düğün Salonu sizlere her çeşit etkinliğiniz için ev sahipliği yapıyor. Özel günleriniz için dillere destan etkinlik ve organizasyon Saray Renk Düğün Salonları ile sizleri bekliyor. Salonumuzda çeşitli organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için yapmanız gereken tek şey, bizlere nasıl bir organizasyon istediğinizi anlatmak. Hayallerinizi bizlerle paylaştıktan sonra bizler, ekip arkadaşlarımızla birlikte bütün her şeyi organize ediyor ve organizasyonlarınızı saniye saniye planlıyoruz! Bu şekilde sizlerin problemlerle karşılaşmasını engelliyoruz!

Doğru bir tercih yapmak istiyorsanız Saray Renk Düğün Salonu’nu tercih etmelisiniz. İstanbul’daki Düğün Salonlarından Farklı Olduğumuzu Sizlere Göstereceğiz!

Bizler, Saray Renk Düğün Salonu olarak İstanbul'da bulunan diğer bütün düğün salonlarından farklı olduğumuzu garantisini verebiliriz! Çeşitli alanlarda sınırsız hizmetler veriyoruz. Hizmetlerimizin çeşitliliğini incelemek için "teklif al" formunu ücretsiz bir şekilde doldurabilir, dilerseniz de diğer müşterilerimizin videoların altına yapmış olduğu yorumları takip edebilirsiniz. Düğün Salonumuzun en temel amacı sevdiklerinize ve sizlere keyifli vakitler geçirmektir!

Rekabetçi fiyat anlayışı ile hizmet veren mekan cebiniz ile dost seçenekler sunmaktadır. Her bütçeye hitap eden Saray Renk Düğün Salonu'nun yüzleri güldüren fiyatları ile uygun fiyata kaliteli hizmet şansına sahip olabilirsiniz. Salonumuzdaki düğün fiyatları da yüzünüzü güldürecek! Sadece hizmetlerimizle değil aynı zamanda fiyatlarımızla da sizlerin kalbini fethediyoruz.!

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Pist çok geniş rahatlıkla eğlendik hizmet çok güzeldi çözüm odaklı çalışmalarınız için teşekkür ederiz.

 2. Puan

  Güzel ve hoş bir salon içerisi güzel süslenmiş hizmet konusunda da başarılılar biz baya memnun kaldık teşekkürler

Yorum yaz