Manisa Saray Düğün Salonu

Hayalini kurduğunuz düğün gününüzü benzersiz bir etkinliğine dönüştüren Manisa Saray Düğün Salonu, Manisa’nın Yunusemre ilçesinde sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Düğün salonu profesyonel ekibi ve yılların deneyimi ile düğününüzü dilediğiniz konsepte uygun olarak hazırlıyor. İsteklerinize uygun bir düğün yapabilmenize yardımcı oluyor. Yemekli ya da özel ikramlıklar şeklinde konuk sayınıza uygun olarak özenle hazırlanan yiyecekler, farklı paket seçenekleri ile sizlere seçim konusunda çeşitlilik imkânı sağlıyor.

Manisa Saray Düğün Salonu, birbirinden değişik paket ayrıcalıkları ile farklı alanlarda hizmet alabilmenizi sağlayan düğün salonu, bütçenize uygun bir düğün gerçekleştirebilmenizi mümkün hale getiriyor.

Saray Düğün Salonu Hizmetleri

İstediğiniz özelliklere sahip düğün temasını sizler için gerçeğe dönüştüren Manisa Saray Düğün Salonu; çiçekler, mumlar, balonlar, ışıklar ve masa süslemeleri ile düğün konseptinizi çok daha özel hale getiriyor. Düğün salonu çalışanları rüya gibi bir düğün gerçekleştirmeniz için sizlere yardımcı oluyor. Konuklarınızla birlikte keyifli anlar geçireceğiniz bir düğünün garantisini tarafınıza veriyor. Nişan, kına, sünnet, mevlit, balo, kokteyl, mezuniyet gibi etkinlikleriniz için  tercih edebilirsiniz. Bu harikulade düğün salonu, sizlere dilediğiniz organizasyon konusunda yardımcı oluyor. Konuk sayınıza uygun olarak hazırlanan düğün salonu, geniş ve ferah alan ayrıcalıkları sayesinde sizlere müthiş fırsatlar sunuyor.

Manisa Saray Düğün Salonu İmkanları

Manisa Saray Düğün Salonu bünyesinde bulunan 1000 kişilik kapasiteye sahip olan kapalı mekân; sahip olduğu profesyonel ses sitemi, iklimlendirmesi ve ışıklandırması ile düğününüzü çok daha kaliteli kılıyor. Canlı müzik seçeneği ile düğün müzikleriniz konusunda müzik grupları ile ortaklaşa repertuvar ayarlaması yapmanız mümkün oluyor. Saray Düğün Salonu tamamen isteklerinize ve kişisel zevklerinize göre sizlere bir düğün etkinliği hazırlıyor. Ayrıca bünyesinde görkemli bir düğün yapabilmenize katkı sağlıyor. Her daim müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen düğün salonu ekibi, profesyonel çalışma ayrıcalıkları ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Saray Düğün Salonu farklı paket seçenekleri ile tarafınıza alternatif fırsatları sunuyor. Uygun fiyatları ve erken rezervasyon seçenekleri ile de bütçenize uygun bir pakete sahip olmanıza yardımcı oluyor. Manisa’da muhteşem bir düğün organizasyonu yapabilmek için tercih edebileceğiniz Saray Düğün Salonu hakkında bilgi sahibi olmak ve fiyat detaylarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Sahne öyle geniş ki, gönlümüzce dans edebildik. Müziklerimiz ve ikramlıklarımız şahaneydi. Avcılar’da mekan arayışında olanlara tavsiye olunur.

Yorum yaz