İstanbul Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
60 ₺
Hafta İçi
70 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
40 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
45 ₺
Hafta İçi
55 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sanal Tur

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
800
Max
Açık Davet Alanı
150
Min
200
Max
Kır Bahçesi Alanı
150
Min
200
Max
Otopark
250
Araç

Sancak Palas Davet Salonu Hakkında

Sancak Palas Davet Salonu zarif düğün salonu ile İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde hizmet veriyor. Geniş ve kolonsuz mekan göz alıcı aksesuarlar ile şık bir ambiyansa sunuyor. Yemekli ve kokteylli olarak vereceğiniz davetler için belirlenen ortalama fiyatlar ise 40 TL civarında seyrediyor.

Özellikleri

Mekanda 800 kişilik kapalı davet salonu ve 200 Kişilik açık davet alanı mevcut. Ayrıcalıklı düğün ve davet imkanları sunan Sancak Palas Davet Salonu kişiye özel mekan süslemelerini ve organizasyon sürecini profesyonel şekilde gerçekleştirmeye özen gösteriyor.

Kalabalık düğün organizasyonları için birebir uygun olan mekan aynı zamanda aile içi etkinlikleriniz için de dilediğiniz şartları sağlıyor. Sancak Palas Davet Salonu sadece düğün organizasyonları değil aynı zamanda doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve nişan gibi birçok davete ev sahipliği yapıyor. Yüksek tavan ve kolonsuz salonları sayesinde rahat hareket alanları sunarken aynı zamanda 700 metrekarelik terası ile açık alan alternatifi de bulunuyor.

Sancak Palas Davet Salonu Düğün Fiyatları

Hayallerinizdeki organizasyonu size sunan Sancak Palas Davet Salonu’nun ayrıcalıklı hizmetlerinden biri de uygun fiyat alternatifi oluyor. Mekanda düzenleyeceğiniz yemekli, yemeksiz ve kokteylli düğün davetleriniz için özel fiyat paketleri mevcut. Yemekli düğün davetleriniz için belirlenen fiyatlar hafta içi 60 TL, hafta sonu 70 TL oluyor. Yemeksiz düğün fiyatları hafta içi 30 TL hafta sonu ise 40 TL aralığında değişiyor. Kokteylli davetler için ise fiyatlar hafta içi 45 TL, hafta sonu 55 TL civarında seyrediyor.

Mekan hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Davetleriniz ile özel ilgilenen etkinlik sorumluları sayesinde hayalinizdeki davetleri gerçekleştirmeniz Sancak Palas Davet Salonu ile çok kolay. Standart kokteyl menü, lüks dana rosto et ve tavuk menü sunan mekânda dilerseniz menü değişikliği de mümkün. Anlaşmalı fotoğrafçı imkânı sayesinde davet boyunca video ve fotoğraf çekimi yapılıyor. Ayrıca standart DJ imkanının yanı sıra çiftlerin isteğine göre orkestra hizmeti de sunuluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde bulunan Sancak Palas Davet Salonu’na özel araçla veya toplu taşıma ile rahatlıkla ulaşmak mümkün. Toplu taşıma otobüslere ek olarak minibüs hatlarını tercih edebilirsiniz. Mekana özel aracı ile ulaşmayı tercih edecek olan konuklar için 250 araçlık otopark alanı bulunuyor. Mekanın açık adresi ise şu şekilde: Abdurrahmangazi, Mah. Enderun Cd No: 4/1, 34887 Sancaktepe/İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

CANLI MÜZİK ORKESTRA.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

FOTOĞRAF VE VİDEO BİZE AİT DEĞİL ANLAŞMALI YER MEVCUT.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

ÇİFTLERİN İSTEĞİNE GÖRE ORKESTRA AYARLANABİLİYOR STANDART DJ PERFORMANSI MEVCUT.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

STANDART KOKTEYL LÜKS KOKTEYL DANA ROSTO ET MENÜ TAVUK MENU.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

MÜZİK YAYINI 22:40.

Sancak Palas Davet Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Sancak Palas Davet Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 45 TL, hafta içi yemekli kişi başı 60 TL, Sancak Palas Davet Salonu düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 40 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 55 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 70 TL,

Sancak Palas Davet Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Sancak Palas Davet Salonu açık alan kapasitesi 150 - 200 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 200 - 800 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    250 kişilik bir düğün töreni yaptık oturma planı, yemekler her şey planladığımız gibiydi. Konuklarım güler yüzle kapıdan karşılandı ve uğurlandı memnun ayrıldım, teşekkür ederim

  2. Puan

    Sancaktepe belediyesinin Kültür ve kongre merkezi içinde olması ayrı bir değer. Binayı yapan Belediyeyi tebrik ediyorum. Tesis genel hatları ile her türlü sosyal donatısı ile cezbedici. Sadece düğün hizmetleri değil sosyal aktivite de müsait yapısı var.

Yorum yaz