İstanbul Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
60 ₺
Hafta İçi
70 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
40 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
45 ₺
Hafta İçi
55 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sanal Tur

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
800
Max
Açık Davet Alanı
150
Min
200
Max
Kır Bahçesi Alanı
150
Min
200
Max
Otopark
250
Araç

Sancak Palas Davet Salonu Hakkında

Açık ve kapalı davet alanları ile İstanbul Sancaktepe ’de hizmet veren Sancak Palas Davet Salonu, Anadolu yakasının en gözde davet alanlarında bir olarak öne çıkıyor.  Mekanda vereceğiniz davetler için belirlenen fiyatlar kişi başı 30 TL’den başlıyor.

Özellikleri

Sancak Palas Davet Salonu toplam da 1000 kişilik konuk ağırlama kapasitesi sunuyor. 700 metrekarelik terası sayesinde aile için etkinliklerinize uygun düğün alanı bulunuyor. Geniş, kolonsuz ve ferah salonda doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve nişan gibi birçok davet düzenlenebiliyor. Sahip olduğu ferah düğün alanları ile vereceğiniz tüm davetlere ev sahipliği yapılıyor. Müşterilerin isteklerine özel hazırlanan mekan tasarımı organizasyon danışmanları ile kusursuz bir hale bürünüyor. Organizasyon konusunda sağlam tecrübelere sahip olan özverili ekibi ile davetlerinizde her şey kusursuz şekilde gerçekleştiriliyor.

Sancak Palas Davet Salonu Fiyatları

Sunulan seçkin imkanlar ile çiftlerin beğenisini kazanan mekan her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunuyor. Yemekli davetleriniz için belirlenen fiyatlar hafta içi 60 TL, hafta sonu 70 TL iken yemeksiz davetler için fiyatlar hafta içi 30 TL hafta sonu ise 40 TL aralığında değişiyor. Kokteylli davetler için ise fiyatlar hafta içi 45 TL, hafta sonu 55 TL civarında seyrediyor.

Mekan hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Standart kokteyl menü, lüks dana rosto et ve tavuk menü sunan mekanda dilerseniz menü değişikliği yapılabiliyor. Sancak Palas Davet Salonu ile anlaşmalı olan fotoğrafçılar sayesinde tüm davetlerinizde fotoğraf ve video çekimi yapılıyor. İsteğe göre orkestra seçeneğini sunan mekanda aynı zamanda standart DJ hizmeti de mevcut.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Anadolu yakası Sancaktepe ilçesinde bulunan mekana özel araçla veya toplu taşıma ile rahatlıkla ulaşmak mümkün. Toplu taşıma ile ulaşım sağlamak otobüs, minibüs veya taksi tercih edebilirsiniz. Mekana özel aracı ile ulaşmayı tercih edecek olan konuklar için 250 araçlık otopark sunuluyor. Mekanın açık adresi ise şu şekilde: Abdurrahmangazi, Mah. Enderun Cad No: 4/1, 34887 Sancaktepe/İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

CANLI MÜZİK ORKESTRA.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

FOTOĞRAF VE VİDEO BİZE AİT DEĞİL ANLAŞMALI YER MEVCUT.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

ÇİFTLERİN İSTEĞİNE GÖRE ORKESTRA AYARLANABİLİYOR STANDART DJ PERFORMANSI MEVCUT.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

STANDART KOKTEYL LÜKS KOKTEYL DANA ROSTO ET MENÜ TAVUK MENU.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

MÜZİK YAYINI 22:40.

Sancak Palas Davet Salonu organizasyon fiyatları ne kadar?

Sancak Palas Davet Salonu organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 45 TL, hafta içi yemekli kişi başı 60 TL, Sancak Palas Davet Salonu organizasyon fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 40 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 55 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 70 TL,

Sancak Palas Davet Salonu Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Sancak Palas Davet Salonu açık alan kapasitesi 150 - 200 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 200 - 800 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Mekan oldukça ferah, masa ve sandalyeler şıktı çok teşekkür ederim 🙂

  2. Puan

    Genis ferah yuksek davetli sayisıyla cok guzel bir mekan. Kesinlikle tavsiye olunur

  3. Puan

    Düğünümüz çok güzeldi tuvaletler çok temizdi ve konforluydu hiç bir sıkıntı olmadan rahat konforlu bir düğün oldu Sancak Palasa çok teşekkür ederiz

Yorum yaz