Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Sanat Sokağı Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Hakkında

Ankara ilinin Çankaya ilçesinde bulunan Sanat Sokağı, isminden de anlaşıldığı gibi işini aşkla yapan, sanatsal çekimlerle en güzel anılarınızı görsel bir şölene dönüştüren hizmetler vermektedir. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı konusunda bütçenizi de düşünen bu firma, 3000 TL’den başlayan fiyatları ile çekimlerinizi gerçekleştiriyor.

Olanaklar

Fotoğraf çekimlerinizde sizleri yalnız bırakmayan Sanat Sokağı Fotoğraf Stüdyosu, şehir dışı ve yurt dışında çiftlere özel çekimler yapmaktadır. Alanında son derece deneyimli ve yaratıcı ekibi sayesinde bakmaya doyamayacağınız fotoğraflar ve videolara sahip olacaksınız.

Çekim gününden 1 hafta önce iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu ekip çekimler gerçekleştikten yaklaşık 4 hafta sonra orijinal ürün teslimi yapmaktadır. Çekimlerin gerçekleşeceği mekana karar vermede sizlere yol göstericilik yaparak, sizinle birlikte uygun bir yer belirlendikten sonra çekimler gerçekleşmektedir.

Sanat Sokağı Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Standart paketin başlangıç fiyatı 3000 TL iken, her şey dahil paketin başlangıç fiyatı 5000 TL’dir. Çekim türüne, alacağınız hizmete ve bütçenize göre fiyatlarda değişiklik gösterilmektedir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve daha detaylı bilgi almak için Düğün Buketi ücretsiz danışma hattını arayabilir ya da “Ücretsiz Teklif Alın” butonuna tıklayabilirsiniz.

Çekim Türleri

Dış mekân çekim ve stüdyo hizmetleri vermekle birlikte düğün gününüz boyunca sınırsız çekimlerle ölümsüzleşen karelere imza atmaktadırlar. Seslendirme hizmetleri ve eğitimleri de veren Sanat Sokağı Fotoğraf Stüdyosu alanında oldukça uzmandır.

Düğün fotoğrafçılığının yanı sıra diğer organizasyonlarınızda da bu firma sizlerle. Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday gibi çekim türleri hizmeti de vermektedir.

Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Çankaya ilçesi gibi oldukça merkezi bir konumda bulunan Sanat Sokağı Fotoğraf Stüdyosu, ulaşım olarak oldukça kolay bir lokasyonda. Kişisel aracınız, metro ya da otobüsle ulaşım sağlayabilirsiniz. 185-2, 185-7, 203-7 numaralı otobüslerle ya da M1-M2-M3 numaralı metro hatlarıyla Kızılay, Necatibey Tomurcuk Sokak, Selimiye Caddesi, Kavaklıdere Polis Merkezi duraklarında inerek yürüme mesafesiyle ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Firmanın açık adresi ise şu şekilde belirtilebilir: Hoşdere Caddesi 212/7 Ayrancı - Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şehir dışı ve yurt dışı çekim imkanı, bu firma ile mümkün.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün haricinde, nişan çekimleri, mezuniyet ve özel ün çekimleri de burada gerçekleştirilmekte.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Aşağı yukarı, 3 hafta önce iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Portre çekimi ve aile çekimleri de arzu edilen dış mekanda veya stüdyoda gerçekleştirilmekte.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Fotoğrafların orijinal kopyalarının teslimi, ekip temini gibi özellikler bu pakette bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün belgeseli adı verilen ve düğün çekimlerinin video halinde montajlanması ile elde edilen özel bir çekim türü, bu paket ile sizlere sunulmakta.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çiftlerin arzu ettiği mekanda gerçekleşecek olan çekimlerde istenilen arka plan kullanımı mümkün.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta içinde arzu edilen içerikler sizlere teslim edilecektir.

Sanat Sokağı düğün fiyatları ne kadar?

Sanat Sokağı düğün fiyatları Sanat Sokağı düğün fiyatları Sanat Sokağı organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Sanat Sokağı Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Sanat Sokağı

Yorum yaz