Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Doğum çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Sanat Fotoğraf Hakkında

İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar ilçesinde bulunan Sanat Fotoğraf, özel gün ve davetlerinizde çekim yapmak üzere sizinle buluşmaya devam ediyor. En mutlu ve özel anlarınızı fotoğraf ve video kaydı alarak ölümsüzleştiren dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, profesyonel ekibiyle birlikte çalışıyor. Ayrıcalıklı hizmetlerden yaralanma fırsatı için 1.000-1.500 TL’den başlayan dış çekim fiyatları sizi bekliyor. Siz de bu profesyonellikten yararlanmak istiyorsanız iletişime geçmek için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Çekim Türleri

Profesyonel ve yenilikçi fotoğrafçılık anlayışıyla yola çıkan Sanat Fotoğraf, kaliteli bir hizmet sunabilmek adına son teknoloji ekipmanlarıyla yanınızda olmaya hazırlanıyor. Düğün hikayesi, düğün klibi ve düğün belgeseli çekimiyle düğününüzde harikalar yaratmayı başarıyor.

Gerçekleştirdiği bütün çekimleri en iyi perspektiften kadrajına aktaran uzman fotoğrafçı aynı özeni sizi  dış çekimlerinizde de gerçekleştiriyor. Çekilmiş fotoğraflara yıllar sonra bakarken aynı duyguyu ilk günkü heyecanla yaşıyorsunuz. Ayrıca alanında ünlü fotoğrafçı, yeni doğan fotoğrafçılığı ve doğum fotoğrafçılığı alanlarında da kendini ispatlamış bir isimdir.

Sanat Fotoğraf Bağcılar Dış Çekim Fiyatları

Düğün fotoğrafçısı, çekim alanında olduğu gibi fiyat alanında da size cazip fırsatlar sunuyor. Standart paket fiyatları 1.000 TL'den başlayan firmanın her şey dahil paket fiyatı 1.500 TL’den başlıyor. Tüm avantajları ile karşınıza çıkan fotoğrafçıyla dilediğiniz paket üzerine anlaşabiliyor ve çalışmalara tüm hızıyla başlayabiliyorsunuz.

Çekim türleri ve almak istediğiniz hizmetlere göre fiyatlar üzerinde değişiklikler olabiliyor. Size uygun olacak teklifleri değerlendirmek için 6 hafta önceden fotoğrafçıyla iletişime geçebilirsiniz.

Olanakları

Fotoğrafı andan kalan bir iz şeklinde düşünen Sanat Foto ve uzman ekibi ile anlaştığınız takdirde, dilediğiniz mekanda çekimleriniz muazzam bir şekilde gerçekleştiriliyor. Son derece profesyonel bir hizmet sağlayan fotoğrafçı, çekim sırasında rahat hissetmeniz için samimi bir iletişim kuruyor. Her çekimi aynı özen ve itinayla gerçekleştiren fotoğrafçı, en güzel gününüzde yanınızda olmaktan mutluluk duyuyor.

Nasıl Gidilir?

İstanbul ili Bağcılar ilçesinde bulunan fotoğrafçıya ulaşmak oldukça kolaydır. Yenikapı Metro hattını kullanarak Kocatepe durağına kadar gidebilir, daha sonra 510 m uzaklıktaki Sanat Fotoğraf stüdyosuna ulaşabilirsiniz. Şahsi aracıyla gelmek isteyenler içinse açık adresi şöyledir:

Basın Ekspres Yolu Ağaoğlu My Office 212 Kat:3 No:38 Bağcılar - Güneşli - Türkiye (212 Alışveriş Merkezi Yanı).

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul geneline hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Yeni doğan fotoğrafçılığı ve doğum fotoğrafçılığı yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Save the date ve trashday çekimleri yapılıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ekip temini, orijinal fotoğraf teslimi ve stüdyo çekim hizmetleri vardır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekim, düğün hikayesi, düğün klibi ve düğün belgeseli hazırlığı yapıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çiftlerle ortak karara göre konsept çekim yapılabiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

3-4 hafta sonra teslim ediliyor.

Sanat Fotoğraf düğün fiyatları ne kadar?

Sanat Fotoğraf düğün fiyatları Sanat Fotoğraf düğün fiyatları Sanat Fotoğraf organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Sanat Fotoğraf Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Sanat Fotoğraf

Yorum yaz