Şan Düğün Salonu

İstanbul’un Şişli ilçesinde yer alan Şan Düğün Salonu yaklaşık 300 – 400 kişilik olup 50’den fazla araç alabilecek otoparka sahip özellikte. Eğer kendi arabanızla giderseniz vale hizmetiyle de karşılaşıyorsunuz. Salon yüksek tavanlı, geniş ve kapalı alan olmasıyla da misafirlerini boğmamakta. Sadece düğün değil toplantı, doğum günü gibi organizasyonlar için de hizmet veriyor. Mekan yemekli ya da yemeksiz servisiyle misafirlerini karşılamakta. Dilediğiniz takdirde mekan organizasyon sorumluluğunu üstlenmekte.

Fiyatlar İçinizi Rahatlatıyor!

Yemeklerde vegan, çocuk yemeği gibi özellikleriyle müşterilerinin karşısına çıkar. Eğer isterseniz siz başka bir catering firmasıyla anlaşıp kendi yemeğinizi de organize edebilirsiniz. Düğün Salonu yakınlarında kuaför hizmeti, nikah, kına, sünnet düğünü, nişan, toplantı gibi organizasyonlarınız için gerekli alışverişi yapacağınız alışveriş merkezleri, iş merkezleri, dükkanlar mevcut. Gelin arabası için araba kiralamak isterseniz de birçok kurumsal firma sizi beklemekte. Sadece kurumsal firmalar değil Rent a Carlar ile de hizmet alabilirsiniz. Arabanızı kiraladıktan sonra süsleme işini yapmanız için çiçekçiler sizleri beklemekte. Şan Düğün Salonunun fiyatları yemekli ve yemeksiz konseptlere göre değişmekte. Eğer yemeksiz bir organizasyon tercih ederseniz, kişi sayısına ve hafta içi hafta sonu durumuna göre değişmekte. Zevkinize göre seçeceğiniz seçenekler de artmakta.

Düğün İçin: Şan

Şan düğün salonuna misafirleriniz uçakla gelecekse Atatürk Havalimanı uzak değil. Uçaktan indikten sonra metro ve metrobüs ile mekana ulaşabilirsiniz. Belediyesinin otobüsleri ve özel dolmuşlarla gelmek mümkün. Eğer belediye otobüsüyle gelecekseniz Esenler’den 750 nolu araca binmeniz gerekiyor. Eğer metrobüsle gelecekseniz de Okmeydanı durağında inip 5 dakika yürümelisiniz. Ayrıca gelecek misafirlerin konaklama sorununu düşünüyorsanız Şan Düğün Salonuna yakınlıkta birçok otel seçeneği mevcut. Salondan çıktıklarında çok kısa mesafe giderek diledikleri otele yerleşip, istirahat edebilirler. Şan Düğün Salonu Halil Rıfatpaşa Mah. Arel Sok. No: 6 Okmeydanı Şişli/İstanbul’da yer almakta. Dilediğiniz taktirde sitemizden düğün salonunu daha detaylı inceleyebilir, karşılaştırma yapabilir ve diğer tüm sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz. Her türlü imkanın olduğu, dilediğiniz farklı konseptlerle uygun bir yer Şan Düğün Salonu. Güler yüzlü hizmetiyle unutamayacağınız bir düğün için Şah Düğün Salonu siz ve misafirlerinizi beklemekte…

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Burada sanki bir düğün gibi enfes bir kına gecem oldu. Sahne enfes, müzikler harika, organizasyon sorumluları ise inanılmaz ilgililer.

Yorum yaz