Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
750 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Şampiyon Fotoğrafçılık Kartal Hakkında

İstanbul Kartal ilçesi konumunda yer alan Şampiyon Fotoğrafçılık Kartal, düğün fotoğrafçılığı kategorisinde oldukça tercih ediliyor. Dinamik genç ekibi ve profesyonel ekipmanları ile size mükemmel bir çekim imkanı sunuyor. Dış çekim fiyatları 750 TL’den başlıyor ve ihtişamlı fotoğraflar çekiyor. Çiftler ile diyaloğa önem veren dış çekim fotoğrafçısı çokça tercih ediliyor.

Çekim Türleri

Şampiyon Fotoğrafçılık, dış çekim ve stüdyo çekim imkanları ile adından söz ettiriyor. Düğün klibi, düğün belgeseli ve düğün hikayesi çekim olanakları sunuyor. Düğününüz boyunca video çekimi ve fotoğraf çekim imkanıyla büyük beğeni topluyor. Büyüleyici gölgelendirme, ışıklandırma ve belirginleştirici sanatları ile çok tercih ediliyor. Dış çekim mekanları için çiftler ile karar verilip onların isteklerine yönelik mekan arayışı yapılıyor.

Nişan çekimi imkanı da diğer olanaklar arasında yer alıyor. Son zamanlarda popüler olan save the date ve trashday çekim seçenekleri de bulunuyor. Sahil kenarı, doğa ile iç içe çekilen fotoğraflarda verdirilen pozlar güzelliğinize güzellik katıyor. Gün içerisinde güneşin en iyi ışığının baz alındığı saatlerde çekilen fotoğraflarınız, size muhteşem bir anı bırakıyor.

Şampiyon Fotoğrafçılık Kartal Dış Çekim Fiyatları

Şampiyon Fotoğrafçılık, dış çekim fotoğrafları seçilen paketlere göre fiyat farklılığı gösteriyor. Başlangıç fiyatları 750 TL’den başlıyor. Her şey dahil paket fiyatları 1.500 TL’den size sunuluyor. Bu ekip ile çalışmak için ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayarak iletişim kurabilirsiniz.

Olanakları

Şampiyon Fotoğrafçılık Kartal, samimi ekip arkadaşları ve profesyonel çekimleriyle ön plana çıkıyor. Konsept fotoğraf çekimleri ve diğer çekimlerde ekip, size eğlenceli bir süreç yaşatıyor.

Orijinal fotoğrafların kopyası tüm paket bitiminde size teslim ediliyor. Bu teslim süresi 4 hafta gibi bir süreyi kapsıyor. Düğün fotoğrafçısı ile çalışmak için ise 4 hafta önceden iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul şehrinde hizmet veren Şampiyon Fotoğrafçılık Kartal, ulaşım açısından kolay bir lokasyonda yer alıyor. Kartal-Büyükada-Heybeliada feribotu ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca Başak veya Kartal Marmaray istasyonlarını kullanarak da ulaşabilirisiniz.

Yavuz Sultan Selim Devlet Hastanesi Otobüs Durağı ve Üsküdar Caddesi Otobüs Durağı'ndan geçen Pendik, Maltepe, Kadıköy, Esenkent, Üsküdar, Gülsuyu güzergahlarından ulaşılabiliyor.

Kişisel aracınız ile gidebilmeniz için açık adres şu şekildedir: Yukarı Mahallesi Üsküdar Caddesi No:30/1 Kartal / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm Türkiye'ye hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün fotoğrafçılığı haricinde, doğum ve doğum günü çekimi yapılıyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Save the date, konsept çekim, trashday , nişan ve katalog çekimi ek avantajları oluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Stüdyo çekimi yapılıyor ve size özel albüm hazırlanıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yurt dışı çekimi, dış çekim ve şehir dışı çekim imkanı bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çiftlerin istek ve arzularına göre konsept, tema seçenekleri uygulanıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 haftada ürün teslim ediliyor.

Şampiyon Fotoğrafçılık Kartal düğün fiyatları ne kadar?

Şampiyon Fotoğrafçılık Kartal düğün fiyatları Şampiyon Fotoğrafçılık Kartal düğün fiyatları Şampiyon Fotoğrafçılık Kartal organizasyon fiyatları ise 750 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Şampiyon Fotoğrafçılık Kartal Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Şampiyon Fotoğrafçılık Kartal

Yorum yaz