Sünnet Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
160 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
10000 ₺
Hafta İçi
15000 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
90 ₺
Hafta İçi
110 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
Min
300
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
750
Max
Otopark
200
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Çim zemin
 • Kır bahçesi
 • Şehir merkezinde
 • Açık alan

İmkanlar

Animatör
Bando tedariğI
Dans grubu
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı

Şamdan Kır Düğün Salonu

Şamdan Kır Düğün Salonu sünnet töreni etkinlikleriniz için İzmir Balçova’da sizi bekliyor. Kişi başı 90 TL’den başlayan sünnet düğünü fiyatlarını değerlendirebilirsiniz. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ile konuklarınıza kusursuz bir davet verebilirsiniz.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Şamdan Kır Düğün Salonu sünnet töreni için açık ve kır bahçesi davet alanı seçenekleri sunuyor. Açık davet alanı 100 – 300 kişi, kır bahçesi ise 100 – 750 kişi ağırlayabiliyor. 200 araçlık otoparkı ile özel aracıyla gelen konuklarınıza kolaylık sağlanıyor. Şık masa ve şamdan seçenekleri ile mekan süsleniyor. Sünnet düğünü konseptine uygun hale getirilen mekana mavi renkli aksesuarlar, balonlar ve yapay çiçekler yerleştiriliyor.

Mekanda kır düğünü, kına gecesi, kurumsal etkinlikler ve daha birçok özel gün aktivitenizi gerçekleştirebilirsiniz. Şehir merkezindeki mekan tüm özel günler için sıklıkla tercih ediliyor.

Sunulan Hizmetler

Şamdan Kır Düğün Salonu animatör ve bando temini ile minik misafirlerinizin daha eğlenceli zaman geçirmesini sağlıyor. Sünnet töreni için dilerseniz palyaço ekibi ile etkinlikleri arttırabilirsiniz. Mekanın sunduğu dj ve orkestra ile müzik eşliğinde kutlama daha da enerjik hale geliyor. Dans grubu gösterisi ise herkesi mest ediyor.

Konuklarınızı karşılayan güler yüzlü karşılama hostesi ve organizasyon sorumlusu her detayla sizin adınıza ilgileniyor size ise davetin tadını çıkarmak kalıyor. Yemek ve kokteyl menü seçeneklerine ek olarak, çocuk menü seçenekleriniz de bulunuyor. Düğün pastası, atıştırmalıklar masalara özenle servis ediliyor. Çocuğunuzun bu özel gününe dair size video ve fotoğraflar anı olarak kalıyor. Sünnet tahtı, mehter takımı, sünnet örtüsü gibi ihtiyaçlarınız için destek isteyebiliyorsunuz. Hayal ettiğiniz gibi keyifli bir sünnet düğünü olması için bu mekanı tercih edebilirsiniz.

Şamdan Kır Düğün Salonu Sünnet Düğünü Fiyatları

Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ile değişen fiyatlar ortalama 90 – 160 TL bandında oluyor. Kokteyl menü seçenekleri 110 TL’ye kadar yemekli menüler ise 160 TL’ye kadar değişebiliyor. Yemeksiz menü seçenekleri ise 10.000 TL civarında paketler sunuluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Şamdan Kır Düğün Salonu merkezi konumu ile İzmir Balçova’da sizleri bekliyor. Metro, otobüs ve tramvay seçenekleri ile mekana ulaşabilirsiniz. Özel araçla gelmeyi planlayan konuklarınız için ise otopark hizmeti bulunuyor. Mekanın açık adresi: 10. Sokak No: 10/A Balçova İnciraltı İzmir.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü.

Şamdan Kır Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Şamdan Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 90 TL, hafta içi yemekli kişi başı 150 TL, Şamdan Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 15000 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 110 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 160 TL,

Şamdan Kır Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Şamdan Kır Düğün Salonu açık alan kapasitesi 100 - 300 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  İki oğlumuzun sünnet törenini Şamdan’da yaptık. Mehter takımı, müzikleri ve ikramları çok başarılıydı. Ekibin emeğine sağlık

 2. Puan

  Çok nezih bir mekan. Burda olmaktan çok keyif aldım, her şey için teşekkürler Şamdan Ailesi.

Yorum yaz