İzmir Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
160 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
10000 ₺
Hafta İçi
15000 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
90 ₺
Hafta İçi
110 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
Min
300
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
750
Max
Otopark
200
Araç

Mekan Özellikleri

 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Çim zemin
 • Kır bahçesi
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Nikah Için ayrı alan
 • Açık alan

İmkanlar

Animatör
Bando tedariğI
Barkovizyon
Dans grubu
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Etkinlikten önce prova
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Fide / çIçek
Mekan dışı catering getirme
Alkol servisi

Şamdan Kır Düğün Salonu Hakkında

İzmir Balçova konumundaki Şamdan Kır Düğün Salonu, kır düğününüzü İnciraltı bölgesinde düzenliyor. Mekan, kapsamlı bir düğün hizmet paketini de çiftlere sunuyor. Geniş kapasiteli açık davet alanını, isteklerinize göre de hazırlayan mekanın kır düğünü fiyatları da kişi başı 90 TL’den başlıyor.

Mekanın Özellikleri ve Kapasitesi

İnciraltı bölgesinin yeşilliğini vadeden mekan, kendi kır bahçesinde de unutulmaz bir düğün organizasyonuna önayak oluyor. Deneyimli bir ekiple çalışan mekan, organizasyon sorumluluğunu ele alarak da düğününüzde önemli bir rol üstleniyor. İstek ve ihtiyaçlarınızı tespit ederek özel gününüzün en güzel şekilde geçmesi adına titizlikle organizasyon görevlerini yerine getiriyor.

Kır düğünü konseptini yaşayabileceğiniz bir kır bahçesi hazırlayan mekan, küçük davet alanında 300 kişiye kadar büyük alanda ise 750 kişiye kadar hizmet veriyor. Araçlarıyla gelen konuklar için ise 200 araçlık otopark hizmeti açılıyor. Ayrıca mekan, engelli bireyler için de ayrı bir engelli giriş alanı sağlıyor.

Mekan, masa düzeni ve dış mekan tasarımında konsepte uygun bir dekorasyon yaratıyor. Yuvarlak masalar ve sandalyeler istediğiniz renkleri içeren tüllerle süsleniyor. Davetlerinin rahat edebilmesi ve ferah bir ortam yaratmak amacıyla da aralıklı masa düzeni uygulanıyor.

Şamdan Kır Düğün Salonu Kır Düğünü Fiyatları

Mekan, üstlendiği farklı organizasyonlar için aynı özeni göstererek işini yerine getiriyor. Organizasyon için yemekli ve kokteyl seçeneklerini sunan mekan, isteklerinize uygun düğün hizmetlerini de ayrıca uyguluyor. Mekanın kokteyli kır düğünü fiyatları da 90 TL ile 110 TL arasında değişiyor. Yemekli düğün organizasyonlarındaki fiyat ise hizmetler ve isteklere göre değişebiliyor. Kişi başı 150 TL'den başlıyor. Mekanın güncel ve ayrıntılı fiyat bilgisine ulaşmak için doğrudan “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Mekan, geniş içerikli hizmetlerini sadece kır düğünü ile sınırlamıyor. Açık alanda verilecek davetlerin İnciraltı’ndaki ilk adreslerinden biri olarak farklı konseptteki organizasyonlara da kapılarını açıyor. Mekan, kır düğünü organizasyonu için ise düğün öncesinde ve sırasında geniş hizmetlerini sıralıyor. İlk önce düğün hazırlıklarının yapılacağı bahçe dekore ediliyor daha sonra ise gelin ile damadın hazırlıklarını sürdürmesi için hazırlık odası hazır bekletiliyor.

Romantik ve bir o kadar da keyifli anlara eşlik etmeye hazırlanan müzik ekibi de geniş sahne bölümündeki yerini alıyor. Ayrıca gecenin devamında after party organizasyonu için de bir alan hazırlanıyor. Kokteyl ya da yemekli sunumlarda ise menü tadımı, menüde değişiklik ve özel menü istekleri yerine getiriliyor. Özel günün özelliğini vurgulayacak fotoğraf ve video ekibi de mekan içindeki yerinde sizi bekliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekan, Balçova ilçesinin İnciraltı Mahallesinde bulunuyor. Mekanda, kişisel araçlarınızla gelebilmenizi kolaylaştıran valeli otopark hizmeti yer alıyor. Otobüsle ise 981, 984 veya 987 numaralı hatlardan birini tercih ederek mekana ulaşabilirsiniz.

Adres: 10. Sokak No: 10/A İnciraltı İzmir.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü.

Şamdan Kır Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Şamdan Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 90 TL, hafta içi yemekli kişi başı 150 TL, Şamdan Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 15000 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 110 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 160 TL,

Şamdan Kır Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Şamdan Kır Düğün Salonu açık alan kapasitesi 100 - 300 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Düğünümüzde doyasıya eğlendik gece sonunda arkadaşlarımızla after partyle devam ettik, unutulmaz bir gece oldu

 2. Puan

  Hem kına hem düğün ikisi bir arada organizasyonumuzu yaptık. Süreyi o kadar güzel kullandılar ve yönettilerki çok eğlendik.

Yorum yaz