Saloon Ovapark & Yılmaz Çelik Konferans Salonu

Saloon Ovapark & Yılmaz Çelik Konferans Salonu, düğün, nişan, kına ve sünnet davetleri için özel bir mekandır. Gebze Çayırova’da yemekli ve yemeksiz toplantılar, konferanslar ve eğlenceler için lüks ve seçkin programlar hazırlıyorlar. Bölge halkının, davetleri için yaygın olarak tercih ettiği salon, dekoru ve konsepti ile dikkat çekiyor. Saloon Ovapark & Yılmaz Çelik Konferans Salonu hayalinizden çok daha fazlasını verebiliyor. Lüksü ve konforu standart olarak sunan mekanda her detay size göre! Siz eğlenirken onlar hizmetinizde! Saloon Ovapark & Yılmaz Çelik Konferans Salonu düğünleri, size ayrıcalık yaşatıyor. Sizi Gebze Çayırova’da çeşitli organizasyon türlerinin adresi Saloon Ovapark ile tanıştıracağız! Saloon Ovapark seçiminiz sizi asla pişman etmeyecek!

Saloon Ovapark & Yılmaz Çelik Konferans Salonu Özellikleri

Saloon Ovapark’ta ister kareoke partisi düzenleyin ister konferans verin. Her organizasyon türünde ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasitede bir mekandan bahsediyoruz. Düğün fiyatları, yemekli davet paketleri ve hizmetleri ile öne çıkan salonda eğlencenize eğlence katabilirsiniz. Organizasyon planlarınızı Saloon Ovapark’ta yapmak için çok sebep var. Çayırova’da düğün sektörünün öncülerinden olan Saloon Ovapark & Yılmaz Çelik Konferans Salonu, lüksü ve sadeliği bir arada sunuyor. Hizmete girmesinin ardından kısa sürede organizasyonların aranan mekanı haline gelen Saloon Ovapark, elverişli ortamı ve fırsatları ile dikkat çekiyor. Estetik bir tasarım ve dekorla hizmet veren salonda 800 kişilik yemekli veya yemeksiz davet verilebiliyor. Mekanın 650 metrekare açık ve kapalı alanı bulunuyor. Saloon Ovapark & Yılmaz Çelik Konferans Salonu düğün, kına, nişan, sünnet, balo ve konferans gibi etkinliklerde tercih ediliyor. Kokteyller, kareoke partileri, mezuniyet kutlamaları, doğum günü eğlenceleri ve kurumsal etkinliklerde bölgenin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

En Güzel Etkinlikler İçin

Düğün fiyatları ve paketleri oldukça ideal olan Saloon Ovapark & Yılmaz Çelik Konferans Salonu, Çayırova ve bölge halkının yüzünü güldürüyor. Mekan, mimari açıdan dış bina ve iç yapı tasarımı ile de ilgi uyandırıyor ve bu tercih sebebi olabiliyor. Salonun çok sayıda araç kapasiteli açık ve kapalı otoparkı bulunuyor. Çocuk oyun alanı, çocuk bakım odası, mescit ve engelli girişi gibi hizmetler de davetlilerinizin konforuna hitap ediyor. Düğün, kına, nişan ve sünnet gibi farklı organizasyon türlerinde gerekli hizmetleri bulunan mekanın alanında uzman profesyonel bir servis ekibi var. Saloon Ovapark & Yılmaz Çelik Konferans Salonu düğün fotoğrafçısı hizmeti de sunuyor. Lezzetli menüler, yeni nesil ses ve ışık sistemi, kurumsal sunum olanakları ve sanatçı gibi hizmetler mekanın imkanları arasında yer alıyor. Mekan Gebze Çayırova’da parmakla gösterilen mekanlardan biri olarak organizasyon tercihlerinin ilk sırasında bulunuyor. Saloon Ovapark & Yılmaz Çelik Konferans Salonu ayrıcalıkları, sizi hayallerinizin ötesine götürüyor. Bölgede sektörün standartlarının üzerinde bir mekan olarak bambaşka bir eğlence konsepti ile tanışıyorsunuz. Siz eğlencenin tadını çıkarırken davetlileriniz lezzetli menülerin tadına varıyor.

Saloon Ovapark’ta Ayrıcalıklı Bir Düğün Tasarlayın!

Saloon Ovapark & Yılmaz Çelik Konferans Salonu ayrıcalıkları ile tanışmak için DüğünBuketi’nin düğün uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz. Salonun düğün fiyatları veya diğer hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizin de Saloon Ovapark & Yılmaz Çelik Konferans Salonu ile bir davet veya düğün tecrübeniz varsa mekan hakkında yorum yapabilirsiniz. Yorumlarınız, Çayırova’da davet için mekan araştıran çiftlere yardımcı olacaktır. Salona ulaşmak için adres: Özgürlük Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi Abdurrahman Çelik İş Merkezi No: 34 Çayırova / Gebze Kocaeli. Saloon Ovapark, bir salondan daha fazlasını ifade ediyor. Hizmet kalitesi ve lüks tasarımı amacınıza hizmet edecek. Eğlenceli bir davet için aracınızı Saloon Ovapark’a park edin! Geriye de sadece mutluluk kalacak!

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Muazzam ve ihtişamlı bir nişan törenimiz oldu burada. Salon çok şık ve hoş. Hizmet kaliteleri gayet iyi.Fiyatları ise gayet makul. Avcılar’da davet mekanı arayanlara tavsiye ederim.

Yorum yaz