İzmir Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
İpek kirpik uygulaması
Kalıcı makyaj uygulaması
Kalıcı oje uygulaması
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması
Şehir dışı hizmeti

Saloon Murat Yiğit

İzmir’in Bornova ilçesinde yer alan Saloon Murat Yiğit 800 TL ile 1000 TL arasında değişen gelin başı ve gelin makyajı fiyatları sunuyor. Porselen ya da sade gelin makyajı modelleri kullansa bile doğal bir görünüm yakalamayı amaçlıyor. Murat Yiğit Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları istenilen uygulamalara göre değişiklik gösteriyor. Sitemizde bulunan ücretsiz formda istediğiniz uygulamaları belirterek fiyat teklifi alabilir. DüğünBuketi ücretsiz danışma ekibiyle iletişime geçerek fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Gelin Başı Modelleri

Her kadının hayalinde gelinliği ve saç modeli az çok bellidir. Bornova ilçesindeki Saloon Murat Yiğit gelinlerinin hayallerini saç yapısı, yüz tipi ve gelinlik modelini göz önüne alarak uyguluyor. Dağınık gelin saçı, zarif topuz modelleri, klasik ve modern gelin başı, doğal görünümlü gelin saçı, tesettür gelin başı modelleri, gelin topuzu modelleri ile her geline hitap edebiliyor. Duvağın uzun ya da kısa olmasına dikkat ederek duvaklı gelin başı modeli öneriyor.

Gelin Makyajı Uygulaması

Murat Yiğit Kuaför gelin makyajının doğal olması konusunda dikkat ediyor. Porselen makyaj, metalik, toprak tonlarında, şeftali tonlarında, yok gibi gelin makyajı, kırmızı rujlu ya da pembe gelin makyajı gibi yüz tipine uygun makyaj işlemi gerçekleştiriyor. Esmer tenliler için ya da sarışın gelinler için ten rengine uygun makyaj modeli seçiliyor. Dayanıklı gelin makyajınız sayesinde makyajınız gece boyunca sizleri yalnız bırakmıyor.

Murat Yiğit Kuaför Bornova Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

İzmir'in Bornova ilçesinde bulunan Saloon Murat Yiğit 800 TL ve 1000 TL arasında gelin başı ve makyaj fiyatları bulunduruyor. Manikür, pedikür, ağda, saç kesimi, balyaj, saç bakımı, kalıcı oje, takma kirpik, cilt bakımı gibi ek hizmetlerin yanı sıra sınırsız sayıda gelin yakınına hizmet sunabiliyor.

Hayalinizdeki gelin saçı ve makyajını sitemizde bulunan ücretsiz formda belirterek fiyat teklifi alabilirsiniz. DüğünBuketi ayrıcalıklarına sahip olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir ili Bornova ilçesinde bulunan Saloon Murat Yiğit hangi şehirde ve nerede olursanız olun sizlerle mutluluğunuzu paylaşıyor. Bornova'da yer alan salona metro ve ESHOT seferleri ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adres: Ergene Mahallesi Yüzbaşı İbrahim Hakkı Caddesi No: 87 Bornova / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm şehirler

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Manikür, pedikür, ağda, saç bakımı, masaj hizmetleri bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

-

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin başı ile gelin makyajı hizmetlerini sunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelin başı, gelin makyajı, takma kirpik uygulaması ve cilt bakımı uygulanıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

-

Saloon Murat Yiğit organizasyon fiyatları ne kadar?

Saloon Murat Yiğit organizasyon fiyatları Saloon Murat Yiğit organizasyon fiyatları Saloon Murat Yiğit organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Saloon Murat Yiğit Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Saloon Murat Yiğit

Yorum yaz