Bursa Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
100
Araç

Mekan Özellikleri

  • Engelliye uygun giriş
  • Kolonsuz salon
  • Şehir merkezinde
  • Teras
  • Yüksek tavan
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Vale
Mekan dışı organizasyon getirme

Saloon Kervan Hakkında

Saloon Kervan, Bursa ilinin Yıldırım ilçesinde yer alıyor. Sahip olduğu hizmet anlayışıyla eksiksiz davetlere ev sahipliği yapıyor. Hayalinizdeki davet için profesyonel ve deneyimli personellerle hizmet sağlanıyor. Yemekli ve yemeksiz organizasyon seçenekleri bulunan mekanda davet fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Özellikler ve Kapasite

Mekan, siz ve konuklarınızın rahatı için yüksek tavana sahip kolonsuz geniş salonu ile hizmet veriyor. 750-1000 kişi kapasitesiyle en kalabalık organizasyonlarınızı gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Şehir manzarası davetiniz boyunca size eşlik ediyor. Vakit geçirebileceğiniz geniş terası sayesinde rahatça dinlenebiliyorsunuz. 75-100 araç kapasiteli engelli girişi bulunan otopark ile park sorunu ortadan kalkıyor. Vale hizmeti ile etkinlik sonunda aracınızı teslim alıyorsunuz. Şehir merkezinde konumlanan mekana kolayca ulaşım sağlanabiliyor.

Mekanda düğünün yanı sıra; açılış, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan ve parti gibi pek çok farklı etkinlik düzenlenebiliyor.

Olanaklar

Saloon Kervan, düğün öncesinde çiftlerle bir araya gelerek onların istek parçalarından ve orkestrasının müziklerinden oluşan bir repertuvar hazırlıyor. Böylece eğlencenize zengin bir liste eşliğinde devam ediyorsunuz. Seçeceğiniz fotoğraflardan klip ve slayt gösterisi hazırlanabiliyor. Düğün boyunca tüm özel anlarınız fotoğraf ve video olarak kaydediliyor.

Mekan zengin yemek menüsüyle hizmet veriyor. Dilerseniz davet menüsünde değişiklik ve tadım yapma olanağınız bulunuyor. Mekanın organizasyon sorumlusu planlama konusunda yardımcı olurken, ihtiyaçlarınızla yakından ilgileniyor. Anlaştığınız bir organizasyon firmasıyla da çalışabiliyorsunuz.

Saloon Kervan Düğün Davet Fiyatları

Mekan, farklı salon ve paket seçenekleriyle hizmet veriyor. Hafta içi yemeksiz paket 5000-7.500, hafta sonu ise 10.000 TL bandında fiyatlanıyor. Yemekli fiyat ise hafta içi ve hafta sonu fark etmeksizin kişi başı 50 ila 80 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Salon hakkındaki tüm detaylar için ücretsiz teklif formunu doldurabilir, DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Saloon Kervan Adresi

Şehir merkezinde bulunması sebebiyle mekana özel araç ve toplu ulaşım ile rahatça ulaşım sağlanabiliyor. Açık adresi ise şu şekilde;

Yunus Emre Mah. Beypınar Sok. No:1-E Yıldırım / Bursa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması temin edilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mekanda; açılış, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan ve parti gibi pek çok farklı etkinlik düzenlenebiliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Yemek servisi, orkestra ve slayt gösterisi bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Düğün boyunca fotoğraf ve video çekimi yapılıyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Yüksek tavanlı kolonsuz salonda hizmet veriliyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Orkestra bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis saat 22:00'de, müzik yayını 24:00'te sona eriyor.

Saloon Kervan düğün fiyatları ne kadar?

Saloon Kervan düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Saloon Kervan düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Saloon Kervan Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Saloon Kervan kapalı alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir,

Yorum yaz