Salon Trio

Ataşehir’de mücevherin ruhu yansıttığına inanılan bir yer var. Masal gibi bu yerin adı Salon Trio. Hayatınızın en güzel gecesinde giyeceğiniz gelinliğin desenini ve kumaşını bile düşünüyorsunuz. Peki düğününüzün konseptini düşündünüz mü? Düğün konseptleri hakkında detaylı bilgi almak ve büçenize uygun fiyat tekliflerini öğrenmek için Düğün Buketi’ne başvurabilir, teklif al formunu doldurarak ücretsiz hizmet veren danşmalarımızın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Trio Düğün Salonu dört ayrı salondan ve konseptten oluşan masallardan çıkmış ambiyansa sahip bir düğün salonudur. Gold, Safir, Platin ve Elmas Salonları’ndan size en uygun olanını seçebilir ve bu özel gecenizi dolunayı kıskandıran Trio Salonları’nın parlak ışıkları eşliğinde sonlandırabilirsiniz.

Salon Trio Ataşehir 2012 yılında Trio ailesine dahil olmuştur ve konukların ferah bir mekana sahip olmaları için 1500 m2 üzerine kurulmuş geniş bir yapıdır. 3000 kişiye kadar geniş bir kapasiteye sahip olan Trio Ataşehir Salonu siz kıymetli çiftlerin tüm sevdiklerinin yanında olabilmesi için her gün çalışmaya devam ediyor. Gösterdikleri özenli hizmet kalitesi, profesyonel anlayışı ile kaliteyi birleştiren Trio, bu zorlu ve maceralı evlilik sürecinde sizlere en mutlu edici çözümler sunmak için çalışıyor.

3000 kapasiteli kapalı alanın dışında camekanlı kafe, bar katı ve terasa sahiptir. Profesyonel aşçılar ile deneyimle pişirilmiş özel yemek ve ikramların yanı sıra geniş yelpazeye sahip bir içecek seçeneklerine sahiptir. Damak tadının gözle başladığına inanan Trio catering firmalarının özensiz çalışmalarının aksine sizlere önce görsel doygunluk sunuyor.

Mutluluğunuz İçin Her Ayrıntı Salon Trio ’da

Yaz - kış tercih edebileceğiniz bu salonlarda ısıtma ve soğutma sistemi bulunmaktadır. Salon Trio size hizmet adına her ayrıntıyı düşünüyor ve size sadece tarihini planlamak kalıyor. Son teknolojiye sahip olan ışık ve ses sistemleri ile sinevizyon gösterimi yapabilir en güzel anlarınızı ve yıllarınızı dakikalar içerisinde sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Onlarla geçirdiğiniz bu benzersiz geceyi profesyonel fotoğraf ve video çekim ekibi ile hem kendinize hem onlara hediye edebilirsiniz. Çocuklu gelen misafirlerinize özel hazırlanmış palyaçoların eşlik ettiği çocuk odaları ve onların mutluluğu için dizay edilmiş bir oda dolusu oyuncak küçük konuklarınızı karşılıyor.

İsteğiniz dahilinde düzenleyeceğiniz dini organizasyonlarda tasavvuf ve semazen ekibi ile size hizmet eden Salon Trio ayrıca konuklarına canlı orkestra seçeneği de sunuyor.

Salon Trio Konseptleri

Salon Gold

300 kişi kapasitesine sahip olan Gold Salon konuklarına kaliteli ve benzersiz hizmet verebilmek için açılmış ilk salonlardan biridir. Trio Salon’larında ağırlıklı olan saflığın ve temizliğin rengi olan beyaz kullanlanmanın yanı sıra Gold Salonlarda özellikle ihtişamı simgeleyen altın rengine yer verilmiştir. Geniş salon yapısı ile konukların ferah ve canlı bir ambiyans eşliğinde etkinliğinize eşlik edebilirler.

Salon Safir

500 kişi kapasitesine sahip olan Safir Salon eşsiz konuklarına geniş ve ferah salonuyla hizmet veriyor. Salon Safir konsept olarak Trio Düğün Salonları'nın en kibar ve narin yeri diyebiliriz. Tasarımı yine beyaz ve uçuk pembenin masum kombiniyle beraber konuklara ve düğün sahibi genç çiftte enerji veriyor. Her konsept için geçerli olan birbirinden eşsiz ve geniş yemek menülerini tatmak için Salon Trio'yu tercih edebilirsiniz.

Salon Platin

650 kişi kapasitesitesi ile Trio’nun Platin Salon’u özel müşterine hizmet vermek için sabırsızlanıyor. Bu salonda dekorasyon daha şık ve ihtişamlı bir görünüme sahiptir. Kullanılan renkler, tasarımlar, şamdan ve çiçek kullanımları göz alıcıdır. Konuklarınız bu salona hayran kalacak.

Salon Elmas

850 kişilik kapasitesiyle en geniş salon özelliği olan Elmas Salon en şık ve gösterişli salonlardan biridir. Bu salon içerisinde ayrıca kafe ve barda bulunmaktadır.

Trio Salon’a Nasıl Gidilir?

Trio salonlarını tercih etmeyi düşünen ve incelemek isteyenler için Trio’nun açık adresi şu şekildedir: M.Kemal Mahallesi, 3004 Cad. No: 16 34762 Ataşehir - İstanbul

Salon Trio hakkında daha fazla bilgi almak ve kaçırılmaz tekliflerden yararlanmak için Düğün Buketi’ni ziyaret edebilir, teklif al formunu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Sırala

  1. Avatar
    Esra Gürbüz
    Puan

    geçtiğimiz ay salon elmasta düğünümüz oldu. Gerçekten herkese çok ama çok teşekkür ederiz ederiz. Gösterdikleri ilgi ve alakaya hayran kaldık. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Yorum yaz