İstanbul Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
100
Araç

Süslemeler & Ekstralar

  • Çerez kesesi
  • Gül suyu ve lokum ikramı
  • Kına tagı

Mekan Özellikleri

  • Kolonsuz salon
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Servis elemanı

Salon Semazen Sultanbeyli Hakkında

İstanbul Anadolu yakasında bulunan Salon Semazen Sultanbeyli 4 farklı salonu ile kına gecesi mekanları için vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. Mekan kına organizasyonları için öne çıkan sade şıklıkta olan bir yapıya sahiptir. Mekan ile gerçekleştireceğiniz organizasyon fiyatları kişi başı 30 TL'den başlamaktadır.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

4 farklı alanıyla ön plana çıkan Sultanbeyli salonları; Gold, Gümüş, Salon Aysima ve Salon Mihrümah şeklinde ayrılmaktadır. Salon Gold'da yuvarlak masa tercih edilmiş, altın renginin dokusu tüm salonda işlenirken, gümüş salonda yine yuvarlak masa tercih edilerek alan genişletilmiş, gümüş renk kumaşlarla ortama renk katılmıştır.

Salon Aysima daha renkli bir çizgi işlenmiş, beyaz renk ve pembe renk harmanlanırken, nikah masasının sadeliği ve nikah sandalyesinin kalp şeklinde oluşu ortama sıcaklık katmıştır. Salon Mihrümah ise ahşap renklerinin hakimiyetine bırakılmıştır. Salonların hepsinde geniş pist alanı ve yüksek tavan özelliği vardır. Her biri 350 ila 500 kişilik salonlarda ışıklandırma ve ses sistemi mevcuttur.

Salon Semazen Sultanbeyli Kına Gecesi Fiyatları

Salon semazende yemekli kına gecesi fiyatları hafta içi ve hafta sonu kişi başı 50 TL ile 80 TL şeklinde değişiklik göstermektedir. Kokteyl fiyatları ise hafta içi ve hafta sonu kişi başı 30 TL ile 50 TL arasında değişiklik göstermektedir. Fiyatlarla ilgili daha detaylı bilgi için hemen “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak kına gecesi bütçenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Mekan Bünyesindeki Organizasyon Çeşitleri ve Hizmetler

Salon Semazen Sultanbeyli'de kına gecesi organizasyonlarının yanı sıra ; düğün, nişan, söz, sünnet düğünü gibi organizasyonlar yapılabilir. Ayrıca toplantı, iş yemekleri, iftar ve aile yemekleri dernek geceleri gibi organizasyonlara da kapılarını açmaktadır. Organizasyon sorumlusu bulunan Semazen Sultanbeyli'de her detayı planlayabilir, giriş müziğiniz ve konseptinizi birlikte seçebilirsiniz. Yemek servisi veren mekanda organizasyon öncesi menü tadımı yaparak menüde değişiklik sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Salon Semazen organizasyonun eksiksiz tamamlanması için, profesyonellerle çalışan bir güzellik ekibi, moda evleri ve fotoğrafçıları bünyesinde barındırıyor. Tercihinize göre anlaşma sağlayabilirsiniz. Toplantı tercihleriniz de projeksiyon hizmetinden tutunda DVD kayıt sistemine kadar her imkanı sunan mekanda tek çatı altında birçok hizmet alabileceksiniz. Işık, ses ve sahne hizmeti sunan Sultanbeyli'de servis ve müzik 23.00'a kadar devam etmektedir.

Salon Semazen Sultanbeyli Nerededir?

İstanbul Sultanbeyli'de bulunan Salon Semazen kolaylıkla bulunabilir konumdadır. Mekana toplu taşıma araçları ve kendi araçlarınızla gelebilirsiniz. Kendi araçlarıyla gelen misafirleriniz için 100 araca kadar otopark hizmeti de sunulmaktadır. Bu sayede kolaylıkla katılım sağlanabilmektedir.

Hasanpaşa Mahallesi, Fatih Bulvarı, No:51 Kat:3 (Sultanbeyli Gişeler Karşısı) Sultanbeyli / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

*

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, nişan, söz, sünnet düğünü gibi organizasyonlar yapılabilir. Ayrıca toplantı, iş yemekleri, iftar ve aile yemekleri dernek geceleri gibi organizasyonlara da kapılarını açmaktadır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı ve menüde değişiklik sağlanabiliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Servis elemanı, masa ve sandalye süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Organizasyon sorumlusu, catering hizmeti, ışık - ses ve sahne, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf çekim hizmetleri mekan tarafından verilmektedir.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Kapalı alanı bulunmaktadır.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Canlı müzik veya orkestra seçeneği bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, diyabet, vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis ve müzik 23.00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept mekan süsleme, supla, şamdan ve çiçek aranjmanları gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Salon Semazen Sultanbeyli kına gecesi fiyatları ne kadar?

Salon Semazen Sultanbeyli kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Salon Semazen Sultanbeyli kına gecesi fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Salon Semazen Sultanbeyli Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Salon Semazen Sultanbeyli kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorum yaz