Sünnet Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
140 ₺
Hafta İçi
140 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
12500 ₺
Hafta İçi
12500 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
120 ₺
Hafta İçi
120 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
250
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
250
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
250
Max
Otopark
75
Araç

Salon Saray Davet, sünnet düğünü organizasyonu planlayan aileler için İstanbul Başakşehir'de hizmet veriyor. Sünnet davetlerine özel sunduğu imkanlar ve şık dekorasyonu ile beğeni topluyor. Kişi başı fiyatları ise sadece 120 TL'den başlıyor.

Mekan Özellikleri

Salon Saray Davet açık ve kapalı alan seçenekleri ile hizmet veriyor. 250 kişi kapasiteli kapalı alanı geniş ve ferah yapısı ile öne çıkıyor. Yuvarlak beyaz masalar ve gold renk napolyon sandalyeler kullanılıyor. Sünnet davetlerine özel olarak mavi ve beyaz tonlarında mekan giydirme yapılabiliyor. Ayrıca balon süslemeler ve sünnet tahtı da sünnet paketleri içinde sunulan diğer hizmetler arasında yer alıyor.

Mekanın açık alanı da özellikle yaz aylarında sünnet düğünü daveti planlayan aileler için ideal oluyor. Açık alanda da 250 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Ferah atmosferi ve geniş dans pisti ile dikkat çeken bu alana da sünnet tahtı eklemesi yapılabiliyor. Ses ve sahne sistemleri mekan tarafından temin edilebiliyor.

Salon Saray Davet Başakşehir Sünnet Düğünü Fiyatları

Salon Saray Davet, sünnet düğünü fiyatları konusunda aileleri üzmüyor. Yemekli ve kokteyl olarak iki farklı sistemde davetlerinizi düzenleyebilirsiniz. Yemekli sünnet düğünü fiyatları hafta içi kişi başı 140 TL'den başlıyor. Kokteyl davet düzenlemek isteyen için ise hafta içi kişi başı 120 TL'den başlayan fiyatları bulunuyor. Yemeksiz olarak hizmet almak isterseniz 12.500 TL'den başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz.

Mekanın DüğünBuketi.com'a özel indirim ve kampanyaları için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Salon Saray Davet, sünnet paketine dahil olanakları ile de yüzleri güldürüyor. Kendi organizasyon ekibi ile çalışan mekan, sünnet davetine özel olarak tüm salonu dekore ediyor. Sünnet tahtı dans pistinin tam başına konuluyor. Dini sünnet etkinlikleri için ise semazen ve mevlüt gibi ek olanakları bulunuyor. Orkestra da temin edebilen mekan, standart sünnet davetlerinde gece boyu eğlenceli şarkılarla renkli bir davet sunuyor.

Mekanın kendi fotoğraf ve video çekim ekibi de bulunuyor. Gece boyu yapılan çekimler davet sonrasında ailelere teslim ediliyor. Yemekli davetler öncesinde menü tadım imkanı bulunuyor. Böylece size en uygun olan yemek menüsünü rahatça seçebilirsiniz. Dilerseniz menü içeriklerinde değişiklik talep edebilirsiniz.

Nerededir?

Salon Saray Davet, İstanbul Başakşehir'de hizmet veriyor. Sular Vadisi Parkı içinde yer alan mekana metro ve toplu taşıma ile ulaşabilirsiniz. Açık adresi ise şöyle;

Başak Mahallesi, Salon Saray, Ali Soylu Caddesi, Başakşehir/İstanbul.

Yorum yaz