Bursa Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
750
Max
Otopark
250
Araç

Mekan Özellikleri

  • Engelliye uygun giriş
  • Kolonsuz salon
  • Şehir merkezinde
  • Teras
  • Yüksek tavan
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Menü tadımı
Otopark
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı organizasyon getirme

Salon S Hakkında

Bursa şehrinde Nilüfer ilçesinde bulunan Salon S, ek hizmetlerle çiftlerin mutlu günlerinde keyifli vakit geçirmesini sağlıyor. Şehir merkezinde bulunan düğün salonu farklı salon seçenekleriyle ihtiyaca en uygun alanı belirliyor. Şık tarzıyla ön plana çıkarak çiftler tarafından beğeni topluyor. Fiyat seçeneklerinde de yardımcı olan mekan 5000 - 10000 TL’lik düğün paketleri sunuyor.

Mekanın Özellikleri ve Kapasite Bilgisi

Salon S, farklı düğün salonu seçenekleri sunuyor. 200, 300, 700 kişi kapasiteli davet alanlarından konuk sayınıza uygun olanı tercih edebiliyorsunuz. Konuklarınıza özel otopark hizmeti park sorununu ortadan kaldırıyor. Her mevsim konfordan ödün vermemek adına klima sistemi, jeneratör ve ışık hizmetleri veriliyor.

Salonun kolonsuz ve yüksek olması ferah bir gece geçirmenizi sağlıyor.  Panoramik manzarası tüm konuklarınızı hayran bırakıyor. Toplantılar, söz, sempozyum, nişan, sünnet düğünü, kına, seminer, lansman, kongre, mezuniyet törenleri, kurumsal organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor.

Salon S Düğün Salonu Fiyatları

Düğün salonu fiyatları konuk sayısı, yemekli, yemeksiz seçimlerinize göre değişiyor. Yemekli davet isteyenler için kişi başı fiyatları hafta sonu için 10 - 30 TL arasında oluyor.  Hafta sonu için yemeksiz paket başlangıç fiyatı 7500 - 10000 TL olarak değişiyor. Hafta içi yemeksiz paket başlangıç fiyatı ise 5000 - 7500 TL bandında belirleniyor.

Dilerseniz DüğünBuketi.com danışmanlarından düğün salonu hakkında  daha detaylı bilgi alabilirsiniz. ‘’Fiyat teklifi al’’ butonu kullanabilir veya ‘’Ücretsiz teklif al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Mekanın Sunduğu Hizmetler

Salon S düğün mekanı; fotoğraf hizmeti, yemek servisi, catering hizmetleri veriyor. Organizasyon sorumlusu ayrıcalığı ile düğün planlamasını önceden yapıyorsunuz. Davet anının kusursuz ilerlemesine yardımcı oluyor. Yemekli davetler için menü tadımı imkanınız bulunuyor. Damaklarda şölen yaratacak lezzetleri menünüze dahil edebiliyorsunuz.

Konuklarınızın park sorunu yaşamaması için vale hizmeti ek avantajlar içerisinde yer alıyor. Işık, sahne gibi hizmetlerin yanı sıra dışardan organizasyon firması temini yapılabiliyor. Ayrıca mekanda engelli girişi bulunmaktadır. Siz ve konuklarınızın konforu için her detay düşünülüyor. Mekanın servis hizmeti 24.00’de, müzik ise 23.30’da sona ermektedir. Keyifli bir düğün organizasyonuna ev sahipliği yapmak istiyorsanız Salon S ile tanışmadan karar vermeyin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Salon S, Bursa  Nilüfer mevkiinde bulunuyor. Mekan, İzmir yolu üzeri Ataevler metro istasyonu yakınında yer alıyor. Bu sayede metro kullanarak kolay ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Mekanda otopark imkanı bulunması sayesinde de özel araçla ulaşım sağlanabiliyor. Mekanın açık adresi şu şekildedir: İzmir yolu Ataevler Metro İstasyonu Yanı, Aslantaş Sok No:1 Kat:3 Nilüfer/ Bursa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması getirilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Toplantıları, söz, sempozyum, nişan, sünnet düğünü, kına, seminer, lansman, kongre, mezuniyet törenleri, dernekler, vakıflar, belediyeler gibi kurumsal organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı, menüde değişiklik ek avantajlar arasında yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekanda fotoğrafçı, müzik grubu, vale, ışık, sahne hizmetleri veriliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinin yanı sıra yemek servisi, catering, organizasyon sorumlusu, menü tadımı, menüde değişiklik imkanları bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekan fotoğraf ve video çekim hizmeti sunmaktadır.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Farklı kapasitelerde kapalı salon imkanları bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekan müzik hizmeti sunmaktadır.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuk menüsü seçeneği bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını 23.30, servis 24.00'e kadar devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mekanın farklı salonları ve dekorasyonları hizmet veriyor.

Salon S düğün fiyatları ne kadar?

Salon S düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10 TL, Salon S düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30 TL,

Salon S Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Salon S kapalı alan kapasitesi 100 - 750 kişiliktir,

Yorum yaz