Bursa Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
250
Araç

Mekan Özellikleri

  • Engelliye uygun giriş
  • Kolonsuz salon
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Jeneratör
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Vale
Klima
Mekan dışı organizasyon getirme

Salon S Hakkında

Salon S, Bursa ilinin Nilüfer ilçesinde hizmet veriyor. Pek çok organizasyon ve özel davetler için sıkça tercih edilen mekan, deneyimli personeliyle yeni konuklarını ağırlamayı bekliyor. Yemekli veya yemeksiz davetlerinizi nezih ve lüks salonunda gerçekleştiriyor. Yemeksiz davetler için fiyatlar 5.000 TL’den başlarken yemekli davetler için kişi başı 30 TL’lik başlangıç fiyatı bulunuyor.

Mekan Kapasitesi ve Özellikleri

Bursa ilindeki davet alanları arasında sıkça tercih edilen Salon S, şehir merkezinde konumlanıyor. Kolonsuz, yüksek tavanlı, 750 kişi kapasiteli salonunda ferah bir ortam eşliğinde hizmet sunuyor. Mekan, seçilen konsepte özel dekore edilip süslenebiliyor. 250 araç kapasiteli ayrıca engelli girişi de bulunan ücretsiz özel otopark ile park konusu bir sorun olmaktan çıkıyor. Mekanın ayrıca vale hizmeti de mevcut.

Şehir manzarası bulunan mekanda; açılış, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti ve sünnet düğünü gibi birçok etkinlik gerçekleştirilebiliyor.

Salon S Davet Bursa Düğün Fiyatları

Mekanda yemeksiz davetler için başlangıç fiyatı hafta sonu 10.000 TL’den, hafta içi ise 5.000 TL’den başlıyor. Yemekli davetler için ise fiyatlar hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin kişi başı 30 TL’den başlıyor.

Mekan hakkında detaylı bilgi almak için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Olanaklar

Salon; en özel davetleriniz, düğünleriniz için sahip olduğu pek çok olanak ile hizmet veriyor. Beklentilerinizi karşılamayı vadeden mekanda yemek servisi bulunurken menüyü tadabiliyor, dilerseniz değişiklik yapabiliyorsunuz. Mekan, her şeyin istediğiniz gibi olması için çeşitli avantajlar sağlıyor. Etkinlik sorumlusuyla birlikte tercih ettiğiniz davet ve konseptler hakkında planlamalar yapabiliyor, isteğiniz dahilinde dışarıdan getirdiğiniz organizasyon firmasıyla da çalışabiliyorsunuz.

Özel olarak süslenen masalarla davetlileri ağırlayan mekan aynı anda birden fazla düğün yapılabilmesiyle diğerlerinden ayrılırken, çiftlerin en unutulmaz anlarına kaliteli ışık, ses ve sahne hizmeti ile ambiyans katıyor.

Yol Tarifi

Şehir merkezinde yer alan ve böylece kolay ulaşım sağlanabilen mekan; İzmir yolu üzerinde, Ataevler metro istasyonunun yanında konumlanıyor. Salonun açık adresi ise şu şekilde;

Üçevler Mah. Aslantaş Sk. No:1, 16120 Nilüfer / Bursa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon firması getirme imkanı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılış, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti ve sünnet düğünü düzenlenebiliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Yemek servisi bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Kapalı alanda kolonsuz yüksek tavanlı salonda hizmet veriliyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 23:30'da sona eriyor.

Salon S düğün fiyatları ne kadar?

Salon S düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Salon S düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Salon S Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Salon S kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorum yaz