İstanbul Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
5 ₺
Hafta İçi
10 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max

Mekan Özellikleri

  • Gelin - damat odası
  • Gelin yolu
  • Masa şamdan seçenekleri
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Servis elemanı
Klima
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Salon Rüya Hakkında

Salon Rüya düğün, kına gecesi, nişan, sünnet, doğum günü gibi birçok farklı özel organizasyon için sizleri bekliyor. İstanbul Maltepe ilçesi Bağdat Caddesi’nde, oldukça merkezi bir konumda bulunan salona rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Özenle hazırlanmış iç dekorasyonu, güler yüzlü çalışanları ve yüksek kalite anlayışıyla misafirlerine kusursuz bir hizmet sağlamayı amaçlıyor. Siz de özel günlerinizi daha da değerli kılmak istiyorsanız uygun fiyatları kapsamında bu düğün salonu ile anlaşabilirsiniz.

Mekan Özellikleri

Rüya Düğün Salonu, yüksek tavanlı, ferah ve geniş bir alana sahip olduğundan davetlerini kapalı mekanda gerçekleştirmek isteyenler için doğru bir seçim olarak öne çıkıyor. Klasik düğün salonlarının aksine burası, şık ve zarif tasarımı ile öne çıkıyor.

Mekanda nişan, kına gecesi, sünnet düğünü gibi davetlerin yanı sıra iftar yemeği, kurumsal etkinlik, bayi toplantısı, açılış yemekleri, mezuniyet töreni ve resepsiyon gibi farklı etkinlikler de düzenleniyor. 750 kişilik kapasitesiyle de misafirlerinizi rahatça ağırlayabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Salon Rüya bünyesinde davetlerinizi yemekli, yemeksiz ve kokteyl seçeneklerinden dilediğinizi seçerek verebilirsiniz. Deneyimli personellerinden oluşan ekibiyle birlikte menüden mekan süslemesine ve müzik seçimine kadar tüm detayları sizin isteğinize göre hazırlıyor.

Üstelik menü tadımı seçeneği ile davetinizden önce ikramları tadarak menüde değişiklik yapabilirsiniz. Dilerseniz yemeksiz seçeneği tercih ederek bir davet de verebilirsiniz. İsteğe göre dışarıdan organizasyon firması ya da catering şirketi temin edebilirsiniz.

Salon Rüya Maltepe Düğün Fiyatları

Mekanda davetlerinizi size özel sunulan cazip teklifler ile oldukça uygun fiyatlara verebilirsiniz. Yemeksiz davetlerinizi hafta sonu 3.000 – 5.000 TL gibi bir fiyata yapabilirsiniz. Rüya Düğün Salonu hafta içi yemekli düğün başlangıç fiyatları kişi başı 10 TL, hafta sonu 30 TL olarak belirleniyor.

Ayrıntılı bilgi alabilmek için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklamanız yeterli olduğu gibi dilerseniz DüğünBuketi sayfasında bulunan iletişim numarasından mekana ulaşabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Anadolu yakasında Maltepe ilçesinde bulunan Salon Rüya mevkiine özel aracınızla ya da toplu taşıma araçlarını kullanarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma ile ulaşım için M4 Tavşantepe - Kadıköy metro hattını kullanarak Maltepe metro durağında inebilirsiniz.

Cevizli Peronlardan 133 F otobüsü ile salona ulaşabilirsiniz. Özel araç ile ulaşım sağlayacaklar için mekanın açık adresi: Bağlarbaşı Mahallesi, 491/A, Bağdat Caddesi, Maltepe / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon ve catering firmaları ile çalışabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet, düğünü, kurumsal etkinlik, bayi toplantısı, açılış, resepsiyon, mezuniyet töreni gibi davet ve etkinlikler düzenlenebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Ses ve sahne sistemleri, orkestra, organizasyon, fotoğrafçı, düğün pastası, yemek veya kokteyl servisi hizmetleri yer alıyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf ve video çekim hizmeti bulunmaktadır.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Kapalı davet alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Ses ve sahne hizmeti bulunmaktadır.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl ve yemekli menü seçenekleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23:00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Masa sandalye giydirme, çiçek süsleme, şamdan ve supla seçenekleri bulunuyor.

Salon Rüya düğün fiyatları ne kadar?

Salon Rüya düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 5 TL, hafta içi yemekli kişi başı 10 TL, Salon Rüya düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 10 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 30 TL,

Salon Rüya Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Salon Rüya kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorum yaz