Salon Özer Hakkında

Salon Özer, Kadıköy’ün en merkezi bölgelerinden birinde hizmet veriyor. Son derece modern imkanlara sahip salonunda misafirlerinin en özel günlerinde kusursuz görünmeleri için çalışıyor. Özer, kuaförlük alanında kendini ispatlamış bir firma olarak ister günlük bakım ister özel gün hazırlıklarında en çok tercih edilen kuaförlerden biri durumunda.

Dünyanın her noktasında kadınlar için kuaförde geçirdikleri zaman özeldir. Bir kuaförden beklenilen veya daha üstü hizmeti almak, salondan mutlu bir şekilde ayrılmak, güzelliğine güzellik katmak isteyen tüm hanımefendilerin dileğidir. Özer, salona girdiğiniz andan itibaren tüm kaygılarınızı bir kenara atmanızı sağlıyor. Pozitif duruşu, profesyonel ekibi, tam teçhizatlı salonu ile hayallerinizdeki görünüme kavuşmanız için çalışıyor.

Salon Özer Hangi Hizmetleri Veriyor?

Salon Özer, günlük saç bakımı, saç tasarımı, masaj, kirpik ve makyaj uygulamaları alanlarında çalışıyor. Aynı zamanda özel davet ve organizasyon hazırlıkları içerisinde de nişan, kına, düğün, mezuniyet törenleri gibi etkinlikleriniz için de hizmet alabiliyorsunuz.

Evlilik hayali kuran tüm kadınların en özel günü düğün günüdür. Yani çiftler için en özel ve unutulmaz anların yaşanacağı gün.  Her şeyin sorunsuz bir şekilde yaşanması için aylarca verilen uğraşılar, tüm hazırlıklar. Düğün salonu, alışverişler, gelinlikler, damatlıklar hazırsa şimdi sıra kuaförünüzde…

Gelinlerin düğün hazırlıkları esnasında en çok kaygı yaşadığı an kuaför seçimi. Çünkü her zaman bir beklentiyle gidilen kuaför salonları, düğün gününüzde daha özel bir anlam taşır. Gelinliğinize yakışır saçınız ve makyajınızla kusursuz, muhteşem bir görünüm elde etmek istersiniz. Bu nedenle uzak yakın birçok kuaför alternatifini değerlendirmek isteyebilirsiniz.

İşte Salon Özer, bu arayışınıza noktayı koyuyor. Gelin saçı, gelin başı paketleri ile düğününüz için hayalini kurduğunuz tüm saç ve makyajı, size en çok yakışacak şekilde uygulayan Özer, kusursuzu arayan gelinleri davet ediyor. Doğal, etnik, bohem, modern birçok saç ve makyaj tarzını profesyonel bir şekilde uygulayan Salon Özer ile hayalinizdeki görünüme kavuşacaksınız.

Salon Özer, gelinlere büyük özen gösteriyor. Stresten uzak ve keyifli bir kuaför deneyimi yaşamanız için sizlere masaj uygulaması hizmeti veriyor. Her şeyden önce zihninizi ve ruhunuzu dinginleştirecek terapi masajı yapılıyor. Ardından manikür – pedikür hizmeti veriliyor. Cilt tipinize uygun olarak özenle yapılan bir makyaj uygulaması, saç tipinize ve tarzınıza uygun saç modelleriyle sağlıklı bir güzellik sizi bekliyor

Salon Özer’den Gelinlere Prova İmkanı

Salon Özer, gelinlere sunduğu saç – makyaj provası imkanı ile gelinlerin kendilerini hazırlanmış bir şekilde düğün günü öncesinde görmesine fırsat veriyor. Böylece düğün gününüzde hazırlık stresi yaşamadan, rahat ve keyifli bir hazırlığın tadına varabilirsiniz.

Prova günü saçınız veya makyajınızda içinize sinmeyen bir nokta olduğunda böylelikle, asıl günün öncesinde bunu bildirebilecek, daha farklı bir uygulamayla aradığınız mükemmelliği yakalayabileceksiniz.

Salon Özer Nerede?

Salon Özer, İstanbul Anadolu Yakası’nın en ilgi çekici ve işlek noktalarından biri olan Kadıköy Bağdat Caddesi’nde yer alıyor. Mekanın açık adresi ise şöyle: Caddebostan Bağdat Caddesi Renk Apt. No.: 36 Erenköy, Kadıköy / İstanbul

Salon Özer Hizmet Fiyatları Nasıl?

Salon Özer’de verilen hizmet, profesyonel çalışma, kalite ve memnuniyetinizin yanında çok cazip fiyatlar sunuluyor. Nişan başı, kına ve gelin başı gibi uygulamalar için sunduğu paketleri ile hem uygun fiyatları hem de birçok hizmeti bir arada sizlerle buluşturuyor. Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde muhteşemliğin simgesi olmanız için Salon Özer sizi bekliyor…

Sırala

  1. Avatar
    Seda
    Puan

    Gelin başımı buarada yaptırdım çok memnun kaldım iyi ki buldum sizi 🙂

Yorum yaz