Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
---
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1.000
Max
Otopark
100
Araç

İmkanlar

Menü tadımı
Menüde değIşiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı organizasyon getirme

Nirvana Vip Hakkında

İstanbul'un en merkezi ve modern iş merkezinin tam kalbinde bulunan NİRVANA VİP ve NİRVANA DAVET kalitesiyle hizmet sunmaya devam ediyor.kuruluşumuzdan itibaren, kalıcı ve sadık müşteri potansiyeli oluşturmayı amaçladık. Bu potansiyeli çok kısa süre içerisinde müşterilerimize esnek yapımızla ve yaratıcı çözümlerimizle hak ettiği yerini almıştır.

Düğün gecesini organize etmek ve tüm sevdiklerinizi çağırmak için gerekli planı yapmak çok önemli. Yoğun tempoda çalışan kişiler için düğün gecesi bir bakıma neşe içinde geçirilebilecek ve stresi atabilecek bir ortam olmalı. Güzel bir düğün gecesi organizasyonu için telaşa gerek kalmadı. Sizler için en ayrıntılı planlar yapılacak ve sizler sadece o güzel ve perili gecenin keyfini sürdüreceksiniz.bizim amacımız müşterilerimizin beklentilerine tam anlamıyla cevap verebilmek ve gelişim gücümüzü arttırmaktır.

Hayatınızın en güzel gününü sınırsız hizmet anlayışımızla düşlediğiniz bir güne çevirmek için NİRVANA VİP ve NİRVANA DAVET balo salonlarımıza bekliyoruz..

Sorular

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin ediliyor?

Organizasyon firması temin edilebilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına.

Fotoğraf ve video seçenekleri?

Kendi bünyelerinde fotoğrafçıları bulunmaktadır.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel menü seçenekleri bulunmaktadır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

23:00'da sona ermektedir.

Sırala

 1. Avatar
  Melike & Samet
  Puan

  Hem kına gecemizi hem düğünümüzü burada yaptık. Her şey harikaydı, çok ilgili davrandılar, hiç yabancılık hissetmedik. Açıkçası kendimizi prens, prenses gibi hissettik. Hangi özel gün olursa olsun memnun kalacağınızdan eminim.

 2. Avatar
  Rana & Veysel
  Puan

  Niyazi bey ve çalışan ekibin hizmetleri sayesinde düğünün tüm tedirginliğini üstümüzden attık. Akıllarda kalıcı bir düğün oldu. Çalışanların profesyonelliği tüm konuklara yansıdı. Teşekkür ediyoruz

 3. Avatar
  Merve & Deniz
  Puan

  Düğünümüzü Nirvana Vip Salonunda yaptık. Organizasyon ekibi güler yüzlü ve profesyoneldi. İşleyişte hiç bir sıkıntı olmadı. Menüleri ve süslemeleri bizim isteğimize uygun olarak düzenlediler. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Herkese bir kez daha teşekkür ederiz.

 4. Avatar
  Özge & Hakan
  Puan

  İnanın burada aldığınız hizmeti hiçbir lüks otel düğünü ya da kır düğünü veremez. Çalışan tüm ekibe sonsuz teşekkür ederiz, iyi ki varsınız. Sayenizde çok anlamlı bir gece geçirdik.

 5. Avatar
  Tuğçe & Hakkı
  Puan

  Haziran ayında düğünümüzü burada yaptık.bu özel günümüzde verdiğiniz destek ile keyifli bir gece geçirmemizi sağladığınız için çok teşekkür ederiz. Aklımızda hiç kuşku kalmadan her özel günde sizi tercih edeceğiz. Tavsiyemizdir.

 6. Avatar
  Yasemin & Cem
  Puan

  Öyle stresli bir süreç atlattık ki bu mekan bize soluk aldırdı. Öyle keyifli bir gün geçirdik ki bitsin istemedik. Kral ve kraliçe düğünü nasıl olursa bizim düğünümüz de öyle oldu. Söyleyecek sözümüz yok inanın öyle harika bir organizasyondu. Profesyonel ekibinize bir kez daha teşekkür ederiz. Ne bahşiş istemeler oldu ne sorun yaşadık. Öyle nezih bir düğün oldu ki anlatamam. Gözümüz kapalı tavsiye ederiz bu mekanı. Siz sadece isteklerinizi belirleyin gerisini onlar hallediyor.

 7. Avatar
  Aslı & Barış
  Puan

  Nişanımızı burada gerçekleştirdik. Tüm profesyonelce çalışan iyiliksever ekibe teşekkür ederiz. Gerek işletmecisi gerek fotoğrafçısı çok çok iyi iş çıkarttılar. Tüm sonuçtan çok memnunuz. Misafirlerimiz de çok mutlu ayrıldı, bu bizim için aşırı önemliydi. Her şey programlı yapılıyor haliyle hiç aksaklık çıkmıyor, hayallerin ötesinde bir gün oldu. Sağolun.

 8. Avatar
  Esra & Murat
  Puan

  Hem düğünümüzü hem kına gecemizi burada yaptık. Çalışanların güler yüzlü olması bizim için çok önemlidir. Buradaki ekibe özenleri için teşekkür ederiz bir daha. Öyle müzikler çaldı ki en oynamaz dediğimiz misafirleri bile sahneden indiremedik. İkramlara, sunumlara söylenecek sözümüz zaten yok. Hiç düşünmeden burayı tercih edebilirsiniz, pişman olmazsınız.

Yorum yaz