Salon Kristal Park

Salon Kristal Park ilgili ve güler yüzlü çalışanları ile Bursa’da farkını ortaya koymayı başarmış nezih bir düğün salonudur. Bursa’da düğün salonu deyince akla ilk gelen yerlerden birisi olan Salon Kristal Park 1000 kişi kapasiteli devasa düğün salonu ile özel davetleriniz için tek kelime ile mükemmel bir seçim olmaktadır. Özellikle merkezi konumu ile de her kesimden yoğun ilgi gören harika bir mekan. Salon Kristal Park bu ilginin karşılığında her müşterisi ile özel olarak görüşüp, onlar için en iyi hizmeti veren bir mekandır.

Salon Kristal Park’taki Hizmetler

Salon Kristal Park kolon bulunmayan geniş salonu ile yalnızca kapalı alan davetleri için hizmet vermektedir. 1000 kişiye kadar ağırlama imkanı bulunan Kristal Park’ın yüksek tavanı sayesinde ferah bir ortamda sevdikleriniz ile beraber doyasıya eğlenip, anın tadını çıkarabilirsiniz. 1000 araç kapasitesine sahip otoparkı ve vale hizmeti ile en güzel gününüzde hiçbir karışıklığın çıkmaması için her detayı düşünmüş nadide mekanlardan. Kristal Park hayalini kuruduğunuz düğününüzü gerçeğe dönüştürmek için durmadan kendini yenileyen bir düğün salonudur.

Salon Kristal Park’ta nişan, kına, kokteyl, mezuniyet ve sünnet başta olmak üzere her türlü organizasyon başarı ile gerçekleştirilebilmektedir. Geniş salonu sayesinde aynı anda iki düğünün birden yapılması olanağını içinde barındırmaktadır. Salon Kristal Park aynı zamanda bir de davetinizin kusursuz olması için bünyesinde profesyonel organizasyon sorumlusu tutmaktadır. Kendi dilediğiniz bir organizasyon firması ile çalışmak isteyeceğiniz ihtimalini de göz önüne alan bir mekan. Kristal Park, bu gibi durumlar için sizlere dışarıdan organizasyon firması getirme seçeneği de sunmaktadır. Bunlar dışında yemekli ve yemeksiz davet seçeneklerini de bünyesinde barındıran Salon Kristal Park, sizler için çok sayıda düğün menüsü hazırlamıştır.

Kendinizin ve misafirlerinizin damak zevkine göre dilediğiniz menüyü seçme imkanı sizlere sunmaktadır. Aynı zamanda menüde değişiklik ve menüdeki yemeklerin tadımı gibi taleplerde de bulunabilirsiniz. Maalesef dışarıdan catering firması getirme seçeneğini bünyesinde barındırmamaktadır. Kristal Park’ta menüye dahil ettirmek istediğiniz bir ikram olursa profesyonel çalışanlarımıza söyleyerek bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer yemeksiz bir davet düşü kurduysanız da yine kokteyl tarzı düğün menülerimizden birisini seçerek misafirlerinize dilediğiniz ikramları sunabilirsiniz. Tüm bunlar dışında profesyonel fotoğrafçı ve kameraman, ses, sahne ve ışık sistemi ve yemek servisi seçenekleri de yine Kristal Park’ta yer almaktadır. En mutlu gününüz için her bir detayı düşünmüş olan Salon Kristal Park sayesinde sevdikleriniz ile unutulmaz bir gün yaşamaya hazır olun!

Salon Kristal Park Fiyatları

Salon Kristal Park içerisinde birçok hizmet ve seçeneği barındırdığı için fiyatları her açıdan değişiklik gösterebilir. Seçeceğiniz hizmetler ve davetli sayınız doğrultusunda belirlenecek fiyatları “ücretsiz teklif al” butonumuz yardımıyla form doldurarak öğrenebilirsiniz.

Salon Kristal Park’a Ulaşım

Salon Kristal Park’a nasıl gidilir diyorsanız öncelikle yolculuk için seçeceğiniz ulaşım yolunu belirlemelisiniz. Bursa, Osmangazi’de yer alan Kristal Park merkezi konumu sayesinde bulması son derece kolay bir konumdadır. Tam şehrin ortasında yer aldığı için şehir içi otobüsleri ve taksi aracılığı ile kolayca ulaşabileceğiniz Salon Kristal Park’a kendi aracınız ile de şehir içi tabelalarını takip ederek ulaşabilirsiniz. Eğer kendi aracınız yok ise havaalanı taksi ve servisleri ve terminal servisleri ile de rahatça Salon Kristal Park’a ulaşım sağlayabilirsiniz. Salon Kristal Park’ın tam adresi; Soğanlı Mahallesi, Salon Kristal Park, Soğanlı Bulvarı, Osmangazi/Bursa

Salon Kristal Park standartların üzerindeki imkanları ve her zaman müşteri odaklı çalışma prensibi ile sizi kendi düğününüzün kral ve kraliçesi olmaya davet ediyor. En güzel gününüzün kusursuz geçmesi için elinden geleni yapacak olan Salon Kristal Park ekibi sizleri bekliyor.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    bol eğlenceli bir organizasyon düzenledik Hizmet personeli, etkinliğimizi planlama aşamasından düğünümüzün son anına kadar yanımızda oldu, çok iyi çalıştılar sağolsunlar.

Yorum yaz