Söz, Nişan Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1.000
Max
Açık Davet Alanı
250
Min
500
Max
Otopark
100
Araç

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Video ve fotoğraf çekimi
Menüde değIşiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Salon Gonca Teras

Nişan merasiminiz için henüz mekâna karar veremediyseniz Salon Gonca Teras ’a gelin, siz hayallerinizi söyleyin onlar gerçekleştirsinler!

Kağıthane’de bulunan Salon Gonca Teras’ ın hem yüksek tavanlı ferah bir salonu hem de hemen bunun yanında geniş ve kolonsuz bir terası mevcut. Mekânın 100 m2 açık alanı, 100 m2 de kapalı alanı var. Davet alanının en dikkat çekici yönü tavana konulmuş olan harikulade desen. Tavanı kaplayan çiçeklerle kaplı gökyüzü görseli özel aydınlatma ile yapılmış. Davet alanının tavanına bakarken göz yoran led ışıklarından ziyade, masmavi gökyüzünü görüyorsunuz. Davet alanının duvar değil camekandan oluşuyor olması ise şehir manzarasının görünmesine imkân sunuyor.

Salon Gonca Teras’ ın Hizmet Verdiği Organizasyonlar Neler?

Salon Gonca Teras’ ın hizmet verdiği organizasyonlar arasında nişan, söz, düğün, yemekli davet, nikah, kına gecesi, açılış, doğum günü, baby shower, parti, toplantı, mezuniyet töreni ve sünnet düğünü gibi birçok organizasyon yer almakta. Hepsine ayrı konseptler hazırlayarak, titizlikle çalışmaktalar. Ayrıca mekân, birden fazla etkinliğinizi burada yapmanız halinde fiyatta biraz daha indirime gidiyor.

Davet Alanının Özellikleri Neler?

Mekânda kolonsuz salon, kolonsuz teras, yüksek ve gökyüzü manzaralı tavan mevcut. Özellikle tavandaki gökyüzü manzarası içinizi açacak. Hem şehir hem de panoramik manzarası bulunuyor. Salon Gonca Teras’ ta aynı anda birden fazla düğün ya da organizasyon yapılabiliyor. Kendi organizasyon sorumlularının bulunmasının yanı sıra dışarıdan organizasyon firması getirme imkanını da sunan mekanın ışık, ses ve sahne hizmetleri de mevcut. Nefis tatları ve şık sunumları ile dilerseniz yemek menülerinde değişim de yapabilirsiniz. Ancak yemek/menü tadımları maalesef yok. Salon Gonca Teras ayrıca catering şirketi getirme imkanını da sunuyor sizlere. Davet alanında alkol servisi mevcut değil. Mekanda nişan pastası da nişan menüsüne dahil edilmiş. Bir diğer sınırlamaları fotoğrafçı getirilmesine imkân sunmamaları. Salon’un vale hizmeti ve engelli girişi bulunmamakta.  Nişan masası ya da düğün masası süslemelerinde özgür bırakıyorlar. Müzik saat 23.00’te sona eriyor.

Mekân Nerededir / Nasıl Gidilir?

Davet alanı Kağıthane Axis AVM’nin arka tarafında, Metro Market’in yan tarafında, CarrefourSA’nın hemen yanındaki iş merkezindedir. Mekânın açık adresi ise şu şekilde: Salon Gonca Teras, Merkez mahallesi, Ayazma caddesi, Demet İş Merkezi, No:55, Kağıthane/İstanbul
Dilerseniz Düğün Buketi ücretsiz danışma hattını arayabilir ve adres bilgisi alabilir, dilerseniz size en uygun fiyatları öğrenmek için ’Teklif Al’ formunu doldurabilirsiniz.

Mekânın Kapasitesi ve Ortalama Fiyat Aralığı Nedir?

Mekânın araç kapasitesi 250dir. Davetli kapasitesi 750-1000 arasındadır. Fiyatlara gelecek olursak öncelikle belirtmeliyiz ki hem güzel hem de uygun fiyatlı bir salon istiyorsanız Salon Gonca Teras’ı tavsiye ediyoruz. Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı hafta içi 2.000-3.000 TL arası, Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı hafta sonu 5.000-7.500 arası, yemekli fiyat hafta içi (minimum kişi başı) 10-30 TL arası, yemekli fiyat hafta sonu (minimum kişi başı) 10-30 TL arası değişmektedir. Sundukları birçok imkana göre fiyatları gayet uygun bulduğumuzu belirtmekte fayda var.
Dilerseniz ’Teklif Al’ butonuna tıklayarak taleplerinizi girebilir, size özel fiyat teklifleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Bir telefon uzağınızda bulunan Düğün Buketi’nin ücretsiz danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilir, sizin için en uygun konsepti belirleyebilirsiniz. İndirimlerden, kampanyalardan da haberdar olabilirsiniz.

Hayalleriniz ve istekleriniz doğrultusunda hizmet veren, memnuniyetinizi ilke edinmiş Salon Gonca Teras en özel gününüzde sizlere hizmet vermek için bekliyor. Sunduğu imkanlara göre uygun fiyatları, güler yüzlü hizmeti ve gökyüzü manzaralı tavanı ile size iyi ki dedirtecek.

Sorular

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin ediliyor?

Organizasyon firması temin edilebilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı davet alanları vardır. Kapalı alan kolonsuz ve yüksek tavanlıdır. Aynı anda birden fazla düğün yapılabilmektedir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel menü seçenekleri vardır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

23:00'da sona ermektedir.

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    Cemre & Mustafa
    Puan

    çok memnun kaldık güzel bir organizasyon oldu Abdurrahman bey ve ekibi hep yanımızdaydı bir eksiğimiz isteğimiz varmı hep ilgilendiler çok teşekkür ediyoruz başka organizasyonlarda görüşmek üzere tüm çiftlere öneririz

Yorum yaz