Salon Anatolia

Salon Anatolia düğün, nişan, kına ve sünnet gibi organizasyon türlerinde düğün fiyatları ve hizmetleri bakımından dikkat çekiyor. İstanbul Çağlayan’da bölgenin en gözde düğün mekanlarından biri olan Anatolia, hayallerinizin ötesinde hizmetler sunuyor. Hizmet yelpazesinde düğün organizasyonları dışında çok sayıda etkinlik de yer alıyor. Mekanda, şirket toplantılarından çeşitli partilere ve kutlamalara kadar farklı etkinlik ve organizasyonlar için hizmet veriliyor. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen salon, bu anlamda bölgenin prestijli mekanları arasında yer alıyor. Anadolu tarihinden izler taşıyan Salon Anatolia, masa ve sandalye dekorlarından sahne konseptine kadar her detayda misafirlerini düşünüyor. Salon Anatolia’da size ve davetlilerinize göre çok şey var!

Salon Anatolia’nın Özellikleri

Salon Anatolia, uzun yıllardır Çağlayan bölgesinde hizmet veriyor. Düğün, nişan, kına ve sünnet organizasyonları başta olmak üzere farklı türdeki etkinliklerde de tercih ediliyor. Şirket etkinlikleri, kurumsal motivasyon toplantıları, seminerler, kermesler ve tanıtımlar için de hizmet veriliyor. Müşteri memnuniyetinin sürekliliğine dikkat eden Salon Anatolia şık ve lüks tasarımı ile göz dolduruyor. Salonun çeşitli bölümlerinde Anadolu tarihinden simgeler yer alıyor. Böylece adına uygun bir iç tasarım sunulmuş oluyor. Düğün, kına ve nişan konseptleri ile davet sahiplerinin ihtiyaçlarına cevap veren mekanda yemekli veya yemeksiz farklı türdeki etkinlikler düzenlenebiliyor. Deneyimli aşçıların leziz menüleri eşliğinde düğün yapabilir, davetler verebilirsiniz. Mekandaki tarihi simgeler, lüks tasarımla birleşiyor. Bu ambiyansta eğlencenin tadına varıyorsunuz. Düğün fiyatları konusunda da ideal paketler sunan Salon Anatolia, her türlü organizasyon için düşünülebilir. İstanbul Çağlayan’ın köklü düğün salonlarından biri olan Anatolia’da her ayrıntıda davetliler için bir şeyler bulabilirsiniz.

Hayallerinizdeki düğün, düşlediğiniz nişan, eğlenceli bir kına gecesi için Anatolia’nın konseptini deneyin. Dilerseniz oğlunuzun sünnet düğünü, dilerseniz kızınızın mezuniyet balosu. Özel günlerin mekanı olarak öne çıkan Salon Anatolia adeta mutluluk tasarlıyor! İç tasarımından profesyonel hizmetlerine kadar her şey istediğiniz gibi. Çağlayan’ın gözde mekanlarından biri olan Anatolia’da dört mevsim organizasyon düzenleyebilirsiniz. Hayatınızın en mutlu günü, işinizin önemli bir toplantısı, okulunuzun mezuniyet eğlencesi, kurumunuzun motivasyon etkinliği ve daha niceleri… Anatolia seçiminiz, size bir etkinlikten daha fazlasını sunacak! Mekan bütçenize uygun fiyatları, davetlilerinize uygun paketleri ve kaliteli hizmetleri ile göz dolduruyor. Ses, ışık ve klima sistemleri de konuklarınıza konfor sunuyor. Çocuk oyun alanı, otopark, düğün fotoğrafçısı ve düğün pastası gibi hizmetleri de olan Salon Anatolia ek hizmetler de sunabiliyor. Organizasyon sorumlusu her şeyin istediğiniz gibi olması için çaba sarf ediyor. Orkestrası eğlencenize eğlence katıyor. Aşçıları masanızdaki menülere lezzet ekliyor. Yani bir davette neye ihtiyacınız varsa Anatolia’da bulabiliyorsunuz. Düğün planlarınız öncesi Anatolia’nın düğün fiyatları ve paketlerini inceleyin. Bu hizmetleri kaçırmak istemezseniz sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her şey istediğiniz gibi!

 Anatolia’da Anadolu Havası Yaşayın!

Salon Anatolia nişan kutlamalarından kurumsal etkinliklere kadar her organizasyon için başvurabileceğiniz bir mekan. Her etkinlik için uygun alanları bulunan mekanın ferah bir sahnesi bulunuyor. Gelin damat masasından masadaki tabaklara kadar her detayda kendinizi özel hissedeceksiniz. Anatolia hakkında bilgi almak için DüğünBuketi’nin düğün uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz. Sizi de Salon Anatolia ile bir düğün anınız varsa, bu sayfada paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız, başka çiftlerin Anatolia’yı tanımalarına yardımcı olacaktır. Salon Anatolia, “Park Sokak No: 31 / 2 Çağlayan / İstanbul” adresinde mutluluğunuza ortak olmak istiyor. Salon Anatolia ile düğününüze Anadolu tarihi eşlik etsin! Şimdiden mutluluklar…

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Düğün fiyatları ile çok makul; ama hizmet ve mekan güzelliği ile beş yıldız bir mekan! İlgili personel çok güzel çalışıyor. Tek bir kusur bile yaşamadan çok eğlenceli bir düğünümüz oldu sayelerinde. Sağolsunlar.

Yorum yaz