Düğünde Kusursuzluğu Hedefleyenler İçin Salon Akvaryum Gold

Salon Akvaryum Gold, gerçekleştireceğiniz kusursuz düğün organizasyonlarınızda sizlere ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyuyor. Her yıl, bahar ve yaz aylarının yaklaşması ile birlikte gelin ve damat adaylarını da tatlı bir telaş sarar. Düğün sezonunun yaklaşması ile birlikte düğün hazırlıkları da hız kazanmaktadır. Bu hazırlıklar döneminde, gelin ve damat adayının karşısına yüzlerce seçenek çıkmaktadır. Bu seçenekler arasından yapılan değerlendirmede gelin ve damat, kendileri için en uygun olanı değerlendirmeyi arzu etmektedirler. Salon Akvaryum Gold, bu noktada sizlere kaliteli hizmet sunan önemli mekanlardandır.

Çiftler, hazırlıklarına uzun dönem öncesinden başladıkları düğün organizasyonlarının, çeşitli aksaklıkların gölgesinde geçmesini istemezler. Bu sebepten dolayı da alanında uzman, düğün organizasyonları konusunda tecrübe sahibi işletmeler ile çalışmak önem arz etmektedir. Salon Akvaryum Gold, Ankara’nın Yenimahalle bölgesinde faaliyet göstermektedir. Düğün konusundaki endişelerinizi ortadan kaldırarak sizleri kaliteli hizmet ile tanıştıran mekan, kaliteli hizmet anlayışı sayesinde ön plana çıkmaktadır. Alanında uzman personeli ve düğün konusunda uzun yıllardır biriktirmiş olduğu tecrübeler sayesinde Salon Akvaryum Gold, düğününüz için sizlere kusursuzluğu vadetmektedir. Sizler de düğününüz için yaşadığınız stresten hızlıca uzaklaşarak mutluluğu tatmak istiyorsanız, Salon Akvaryum Gold en iyi tercihlerden bir tanesi olacaktır.

 

Misafirlerinizle Birlikte Sınırsız Eğlence

Düğün organizasyonlarınızda uzman yardımı almanız, organizasyonunuzun çeşitli aksaklıkların gölgesinde geçmemesini garanti altına alacaktır. Bu noktada yapacağınız hatalar, misafirleriniz ile birlikte olduğunuz özel dakikaların aksaklıklar ile geçmesine neden olabilecektir. Salon Akvaryum Gold, bu sebeplerden dolayı sizlere düğününüzün başından sonuna dek profesyonel destek sağlıyor. Bu sayede sizler de yaşayacağınız mutlu dakikaların hayalini şimdiden kurmaya başlayabiliyorsunuz.

Mekanın sunduğu çeşitli avantajlar, burayı düğünlerde olduğu gibi çeşitli organizasyonlarda da bir numara haline getiriyor. Dilerseniz yemekli, dilerseniz yemeksiz organizasyonlar gerçekleştirebileceğiniz mekan, catering şirketleri ile çalışma olanağı da sunuyor. Bu sayede Salon Akvaryum Gold düğünler için olduğu gibi kına, nişan, sünnet gibi organizasyonlarınızda da sizler için bir numara oluyor. Sizler de, uzman dokunuşlarının eşliğinde misafirleriniz ile birlikte sınırsız eğlencenin tadına varma imkanını elde edebiliyorsunuz.

 

Uygun Fiyatlarla Kaliteli Hizmet

Salon Akvaryum Gold dahilinde misafirleriniz ile birlikte bir yeme içme ziyafeti yaşama imkanına sahip olabilirsiniz. Burada organizasyon gerçekleştirilecek kişiler için mekan tarafından çeşitli seçenekler sunulmaktadır. Bu sayede gelin ve damadın bütçe konusundaki endişeleri de hafiflemekte, hatta çoğu zaman ortadan kalkmaktadır. Salon Akvaryum Gold bünyesinde düğün fotoğrafçısı, orkestra gibi çeşitli detayları düzenleme imkanınız bulunmaktadır. Bununla birlikte düğüne katılacak kişi sayısı, düğünde misafirlerinize sunmak istediğiniz menü içeriği, düğün yapmak istediğiniz tarih gibi detaylar önemlidir. Bu ve bunun gibi sizlere sunulan çeşitli seçenekler arasından tercihinizi belirleyerek düğün fiyatınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Gerekli gördüğünüz takdirde sunulan seçenekler arasından çeşitli oynamalar yapabilir, düğününüzü bütçeniz dahilinde gerçekleştirme imkanına sahip olabilirsiniz. Sunulan seçeneklerin geniş olması ve bu seçenekler arasında tercihler yapılabilmesi, düğün bütçesinin de sizin tarafınızdan belirlenmesini sağlamaktadır. Çeşitli düğün paketleri, kına paketleri arasından tercihlerinizi belirleyebilirsiniz. Bu sayede yapacağınız harcamaları önceden belirleyebilir, mükemmel bir düğün organizasyonunu bütçeniz dahilinde gerçekleştirme imkanına sahip olabilirsiniz.

 

Salon Akvaryum Gold Adres / Nasıl Gidilir?

Düğün yapılacak olan mekanların adres bilgisi de düğün sahipleri tarafından son derece önemli olarak görülmektedir. Bu önemli geceye katılım sağlayacak misafirlerin kolay ulaşımı da en az diğer detaylar kadar önemli olmaktadır. Salon Akvaryum Gold, Ankara Yenimahalle bölgesindeki merkezi konumu ile ulaşımın son derece rahat sağlandığı bir mekan olmaktadır. Batıkent Metro son durak bölgesinde yer alan mekan, Başkent Bulvarı üzerindeki Akvaryum AVM’de yer almaktadır. Özel konumu sayesinde de buraya hem özel araçlarla, hem de toplu taşıma ile ulaşım son derece rahat olmaktadır.

Sizler de eşsiz düğün organizasyonunuzun hazırlıklarına şimdiden başlayabilir, detayları tasarlayabilirsiniz. Düğün Buketi’nin sunmuş olduğu avantajlar ile cazip fiyat teklifleri, indirimler ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Düğün organizasyonunuzu uzman kişilere teslim ederek yaşayacağınız stresi ortadan kaldırabilir, mutluluğunuza odaklanma imkanı elde edebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Binlerce mekan dolaştık neyse ki sonunda burayı bulabildik. Öyle ilgili ve yardımsever davranıyorlar ki memnun kalmamak imkansız. Zaten çok nezih ve ferah bir mekan, karar vermeniz için görmeniz yetecektir.

 2. Puan

  Düğünümüzü burada yaptık, beklentilerimizi tam anlamıyla karşılayan bir yer oldu. Mekanın genişliği baya güzel, ferah ferah eğlendik. Ses sistemi de iyiydi, ikramlardan da misafirlerimiz çok memnun kalmış.

 3. Puan

  Yaklaşık 400 davetlimiz vardı, ikramlı bir organizasyon yaptık. Tatlarından sunumuna, görselliğine kadar her şey nefisti. Ayrıca ulaşımı da çok kolay bir yerde. İşletmecilerden ve çalışanlardan da memnun kaldık. Sadece bahşiş almasınlar istemiştik ama alanlar olmuş ne diyelim helal olsun artık. Kapalı bir mekan olmasına rağmen oldukça ferahtı, süslemeler güzeldi.

 4. Puan

  Mekanın 800 kişilik bir kapasitesi var ve salon dans alanı çok geniş, kolunu yok. Mekana toplu taşımayla ulaşılabiliyor ve otopark sorunu yok. Yemekli bir orgnizasyon yaptık ama ikramlar da oldu, hepsi çok tazeydi ve sıcak servis edildi. Çok çeşitli olması da bir artıydı. Kardeşimin düğününü de burada yapmıştık, yine bizi şaşırtmadılar. Misafirlerimiz de çok memnun ayrıldı ayrıca her yeri tertemizdi. Bu kaliteye bu fiyat gayet uygundu, teşekkürler.

Yorum yaz