Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Bindallı / kaftan kiralama ve satış
  • Davul şov
  • Gelin kına örtüsü seti
  • Hint kınası
  • Kına / nedime ekibi
  • Kına mumu
  • Kına seti
  • Kına tahtı kiralama
  • Kına tepsisi

İmkanlar

Dans grubu
Masa süsleme ve dekorasyon
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Kişiye özel konsept

Salihlim Salihli Organizasyon Hakkında

Salihlim Salihli Organizasyon, Manisa ilinin Salihli ilçesinde konumlanıyor. Firma, kına gecesi organizasyonu için süreç boyunca size yardımcı oluyor. Şehrin her lokasyonuna aynı heyecan ve heves ile giden ekip, en özel günlerinizde yanınızda olmaktan mutluluk duyuyor. Firmanın başlangıç paketi fiyatları 1.000 TL olarak karşınıza çıkarken, bu fiyat talepleriniz ve özel istekleriniz doğrultusunda 1.500 TL'ye ulaşabiliyor.

Sunduğu Olanaklar

Salihlim Organizasyon, kına gecesinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyor. Bu yüzden tüm tecrübesini ve imkanlarını sizlerle paylaşıyor. Organizasyonun danışmanlığını üstlendiği yolculukta, kişisel istekleriniz doğrultusunda en güzel konsepti oluşturuyor. Masa ve sandalye temininin yanı sıra ekstra aksesuarlar ile görsel çekiciliği artırıyor.

Süsleme ve masaların giydirilmesi konusunda da hizmetlerini sunuyor. Gelin adaylarını yalnız bırakmamak ve konukları eğlendirmek adına kına nedime ekibi ayarlaması yapıyor. Kına gecesi organizasyonunun olmazsa olması davul şovu da unutmuyor. Tüm gece eğlencenin yüksek tutulduğu bir organizasyon süreci yaşanıyor.

Ek Avantajlar

Salihlim Organizasyon, kına organizasyonu için gerekli olan her şeyi sizlere sunuyor. Kına mumu, kına müziği, kına seti, kına tepsisi ve gelin kına örtüsü ihtiyaçların hepsini sizin adınıza karşılıyor.

Seçtiğiniz konsepte uygun olarak, gelin için en iyi kına tahtı tasarımını yapıyor. Eğer talep ederseniz bindallı ve kaftan kiralama / satış hizmetini de verebiliyor. Kendi bedeninize ve vücut ölçülerinize en uygun bindallıyı seçerek, geceye tamamen hazır oluyorsunuz.

Salihlim Salihli Organizasyon Kına Gecesi Fiyatları

Kına organizasyonu için firmanın sunduğu fiyatlar istekleriniz doğrultusunda değişiklik gösteriyor. Başlangıç paketinin fiyatı 1.000 TL olarak karşınıza çıkıyor. Fakat talepleriniz doğrultusunda paket içeriği ve fiyatı artış gösteriyor. Kına organizasyonu için her şey dahil paket fiyatları 1.500 TL'den başlıyor.

Firma hakkında güncel bilgi almak ve size özel fiyatları öğrenmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Salihlim Organizasyon Manisa ilinin Salihli ilçesinde bulunuyor. Firmanın bulunduğu yere ulaşmak için özel aracınızı tercih edebilirsiniz. Ayrıca toplu taşıma yoluyla da gitmeyi tercih edebileceğiniz firmanın açık adresi şu şekilde:

Şehitler Mah. Park Cd. No:13/B İstasyon Mevkii - Salihli / Manisa / Türkiye.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Manisa geneline hizmet veriyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Davul şov, kına nedime ekibi ve tüm kına gereçlerinin teminini içeriyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Danışmanlık, süsleme ve kişiye özel konsept hizmetlerini kapsıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Aksesuar kiralama ve masa-sandalye kiralama imkanlarını sunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İsteklerinize göre konsept planlaması yapıyor.

Salihlim Salihli Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Salihlim Salihli Organizasyon organizasyon fiyatları Salihlim Salihli Organizasyon organizasyon fiyatları Salihlim Salihli Organizasyon organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Salihlim Salihli Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Salihlim Salihli Organizasyon

Yorum yaz