Saklı Vadi Düğün Salonu

Saklı Vadi Düğün Salonu, kına, nişan, nikah ve sünnet gibi organizasyon türlerine göre çeşitli kapasitelerde davetli ağırlayabiliyor. Özellikle az davetli gruplarına yönelik etkinlik veya eğlenceler için tercih ediliyor. Çevresindeki yeşillikler içinde kır düğünü ambiyansı sunuyor. Dikmen Vadisi’nde davetleriniz için sakin bir ortam sağlıyor. Bahçe manzarasında davet düşünüyorsanız, Saklı Vadi aradığınız mekan olabilir! Bekarlığa veda edeceğiniz son, yeni bir hayata adım atacağınız ilk günde mutluluk dolu anılar biriktirebilirsiniz. Bütçenize uygun düğün fiyatları ile düğün, nişan, kına ve sünnet gibi organizasyonlar tasarlayın! Dekorundan servis kalitesine, müzik sisteminden özel menülere kadar her detay sizin ve davetlileriniz için düşünülmüş! Sizi, Saklı Vadi Düğün Salonu ile tanıştıralım!

Saklı Vadi Düğün Salonu Özellikleri

Ankara Çankaya’da saklı bir mekanda hayalinizdeki düğünü tasarlayın! “Saklı” ancak ulaşımı kolay bir mevkide bulunan Saklı Vadi Düğün Salonu, çeşitli davetler için tercih ediliyor. Şehir merkezinde saklı bir vadi olan mekan, bahçe ve doğa manzarası sunuyor. Hem hizmetleri hem de düğün fiyatları ile oldukça ideal bir mekan. Saklı Vadi Düğün Salonu hafta sonu ve hafta içi farklı paketlerle hizmet veriyor. Hafta içi 30 lira, hafta sonu da 50 liralık yemekli davet başlangıç fiyatları talep ediliyor. Kokteyl konseptindeki davetler için de hafta içi 10 lira, hafta sonu da 30 liralık paket fiyatları var. Açık ve kapalı davet alanları bulunan mekanın, bahçesi ve çim alanı da var. Yemekli davetler için 500 ile 750 kişilik davetli grubuna hizmet verebiliyor. Saklı Vadi Düğün Salonu, bahçedeki açık alanında ise 300 ile 400 kişi ağırlayabiliyor. Kapalı alanda da 100 ile 200 kişilik davetler verilebiliyor. Mekanın 50 ile 75 araçlık da otoparkı bulunuyor.

Düğün salonu, profesyonel aşçılarının menüleri ile yemekli davetler tasarlıyor. Menüde değişiklik yapılabiliyor. Ayrıca, çocuklara özel menüler hazırlanabiliyor. Catering veya organizasyon firmasına izin verilmiyor. Dışarıdan düğün fotoğrafçısı getirebilirsiniz. Engelli girişi de bulunan mekanda, yeni nesil cihazlarla ışık, ses ve sahne hizmetleri veriliyor. Mekanın organizasyon sorumlusu ise, program boyunca davet sahibinin hizmetinde bulunuyor. Saklı Vadi’de alkollü içecek servisi bulunmadığını da belirtelim! Saklı Vadi Düğün Salonu, çeşitli düğün fiyatları ile davet veya organizasyon sahibinin bütçesine uygun fiyatlar sunuyor.

Saklı Vadi Düğün Salonu; düğün, nişan, kına, sünnet, mezuniyet, kurumsal toplantılar, iş yemekleri ve doğum günü programları için ideal. İftar veya hac yemekleri de verilebiliyor. Açılış ve resepsiyonlar da düzenlenebiliyor. Mütevazı ve az katılımlı davetler için özellikle tercih ediliyor. Mekanda piyanist, sanatçı, düğün pastası, masa ve sandalye süslemeleri, gelin yolu ve gelin masası gibi hizmetler standart olarak sunuluyor. Düğün fotoğrafı ve video çekimleri de yapılıyor. Ayrıca, talep edilirse şoförü ile birlikte klasik bir otomobille gelin arabası hizmeti de veriliyor.

Saklı Vadi’de Hayalleriniz İçinizde Saklı Kalmasın!

Saklı Vadi Düğün Salonu ile rüya gibi bir eğlence düzenleyebilirsiniz. Mekan hakkında Düğün Buketi’nin uzman düğün danışmanlarından bilgi alabilirsiniz. Saklı Vadi Düğün Salonu özellikleri, hizmetleri ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Sizin de Saklı Vadi’de tecrübeniz varsa bu sayfada yorum yapabilirsiniz. Saklı Vadi Düğün Salonu, davetlilerin keyifli bir eğlence yaşayabileceği bir mekan. İster kapalı alanda ister de bahçede eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Davetin sonunda “iyi ki burayı seçmişiz” diyeceksiniz. Davetlileriniz de düğününüzü akıllarından çıkaramayacak! Saklı Vadi’ye kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Saklı Vadi, “İlkadım Mahallesi Dikmen Vadisi 3. Etap Çankaya / Ankara” adresinde sizi mutluluğa davet ediyor! Saklı Vadi ile hayallerinizdeki düğün içinizde saklı kalmasın!

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    MÜRÜVET & NECATİ
    Puan

    en lüks düğün salonlarından birisi burası. Hizmet kaliteleri de oldukça iyi. Tavsiye ederim düğün yapacak olanlara. Bizim düğünümüz çok güzel gerçekleşti sayelerinde. Organizasyon ekibimizin ellerine sağlık.

Yorum yaz