Sahra Sultan Düğün Sarayları

Aşk herkesin hayatında yaşaması gereken en kıymetli duyguların başında gelir. Kapınızı çaldığında da şahane bir düğünle taçlandırmak ve sevdiklerinizle doya doya eğlenmek isteyeceksiniz. Sahra Sultan Düğün Sarayları en mutlu anlarınızı kaliteyle birleştirerek heybenizde ölümsüz anılar biriktirmenizi sağlayacak. Yıldızları kıskandıracak ışıltınızla salonumuzda kuğu gibi süzülecek yılın en farklı düğününe imza atacaksınız.

Eşsiz dekorasyon ve düğün checklistleriyle özenli şekilde hazırlanacak gecenize tek bir kusur uğramayacak. Canlı performanslar ve konuklarınızla gece boyu edeceğin dansların bitmesini hiç istemeyip adeta zamanı durdurmak isteyeceksiniz. Cazip fiyat teklifleriyle her çiftimizin kalite ve modernlik içinde bir düğün gecesi yaşamasını isteyen Sahra Sultan Düğün Sarayları organizasyon boyunca en yakın dostunuz olacak!

Sahra Sultan Düğün Sarayları Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

500 ile 750 kişilik konuk kapasitesine sahip olan salonumuzda masal gibi anlar yaşayacaksınız. Gelin hazırlık odası, mescit ve bebek emzirme odası bulunan salonumuzda her iki girişimizde de lavabo bulunmaktadır. Odalar konuklarımızın isteğine göre düzenlenerek gelin odası tamamen çiftimizin rahat edeceği şekilde tasarlanmıştır. Düğün konvoyundan sonra salonumuza erken giriş yaparak hazırlık odasında dinlenip nedimelerinizle keyifli anlar geçirebilirsiniz. Düğün saati geldiğindeyse aşkınızın elinden tutup bir ömrü beraber paylaşmak için salonumuza giriş yapacak, konuklarınızın alkışları ve konfeti gösterileri eşliğinde ilk dansınızı edeceksiniz. Fotoğrafçımız hayranlık uyandıracak pozlarınızı ustaca ölümsüzleştirerek albümünüzde en az düğün çekimi kadar profesyonel düğün anınızdan kalan kareler olacaktır. İlk dansta sonraysa sizler için hazırladığımız gelin damat masasında dinlenecek özel olarak gül yapraklarıyla bezenmiş masadan konuklarınızı izleyerek yaratılan konseptin keyfini çıkaracaksınız.

Dört dörtlük detayların gecenize misafir olacağı düğününüzde sahnemizde yer alacak orkestramız müziğe start verdiğinde eğlence tam anlamıyla başlamış olacak! Birbirinden güncel parçaları, yörenize göre belirleyeceğiniz halay ve oyun müziklerini çalacak olan orkestra eğlenceye bir an olsun ara vermeyecek. Takı merasimi tercih etmeyen çiftlerimiz içinse takı kutusu salonda yerini alacak. Tüm gece kayıtta olacak hd video düğünden sonra size teslim edilecek ve çıkışta fotoğraf albümünüzü alabileceksiniz. Aşkların tarifsiz mutluluğuna Sahra Sultan Düğün Sarayları modern konseptiyle şıklık katacak ve eğlenceniz tüm gece zirvede olacak!

Düğün sırasında siyah perdeye yansıtılacak projeksiyonda aşkınızın en güzel kareleri gösterilecek ve masalsı aşkınız dünden bugüne konuklarınıza da sergilenmiş olacak. Gecenizi yemekli davet haline çevirerek damaklarınıza da şölen gibi bir gece yaşatabileceksiniz.

Sahra Sultan Düğün Sarayları Nerededir? Sahra Sultan Düğün Saraylarına Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Sultangazi bölgesinde bulunan benzersiz mutluluklar yaşayacağınız salonumuza özel aracınızla ulaşmak için Avrupa otoyolu ev kolay ve kısa ulaşım sağlayan güzergâh olacaktır. Toplu taşıma kullanmak isterseniz de Eminönü tarafından 336 numaralı otobüse binmeniz yeterli olacağı gibi 336E numaralı otobüse binip sonrasında Bağcılar-Habipler hattını kullanarak da ulaşabilirsiniz. Adresimiz: Sultangazi Belediyesi Sahra Sultan Düğün Sarayları. Uğur Mumcu Mahallesi Atatürk Bulvarı No:54/4, 34270, Sultangazi/ İstanbul.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Sahra Sultan’ı tam bir saray gibi dizayn etmişler içerisi son derece şık ve elit hizmetlerinden zaten ne kadar klas bir salon oldukları da anlaşılıyor hayran kalmamak mümkün değil elinize yüreğinize sağlık 🙂

  2. Puan

    Red & Gold uyumlu harika tasarım. Salonu çok beğendik. Nezih bir havası var. Düğünümüz çok şık ve modern oldu. Çok güzel tepkiler aldık. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Yorum yaz