Sahne 360

Kusursuz bir düğün hayal eden çiftlerin düşünebileceği ilk sıralarda sahne 360 yer alır! Uzman ve deneyimli ekibi ile birlikte gerçekleştireceğiniz düğününüz ekibimiz tarafından en ince ayrıntılarına kadar koordine edilecektir. Düğünün başlangıcından düğünü sonuna kadar sahne 360'ın keyfini yaşayacaksınız. Düğün Salonumuz sıra dışı tasarımların da adresi olarak gösterilir! Kusursuz organizasyonlara sahip olmak istiyorsanız mutlaka sahne 360'ı tercih etmelisiniz. Yapacağınız organizasyona yönelik sahne 360'ı tercih edebilmeniz için en az 4 hafta önceden görüşmelere başlamanız gerekli olmaktadır. Tesisimizin başlangıç paket fiyatları 5 bin liradan başlar sizi arzu ve isteklerinize göre fiyat artış gösterir.

Hayallerinize Sahne 360 İle Start Verin! 

Konsept ve tema geliştirme hizmeti sayesinde yapacağınız organizasyonlara yön verebilirsiniz. İstediğiniz konsept içerisinde yer alacak olan aksesuarlar ve renkler tesisimiz tarafından temin edilir. Sahne 360 da organize edeceğiniz düğününüzü ve masalarını görselde görüldüğü gibi papatyalarla süslü veya beyaz orkidelerle süslü şekilde dizayn edebilir; sandalye ve aksesuar tercihlerinizi gold renklerde seçebilirsiniz ya da bembeyaz bir mekanı görseldeki gibi mavi tüllerle süslü şekilde kullanmak için dizayn edebilirsiniz.

Sahne 360 Hizmetleri Nelerdir?

Sahne 360 düğün teması tasarlama hizmeti verir. Bunun yanı sıra video ve fotoğraf çekimi hizmeti, davetiye takip hizmeti, ses ve ışık hizmeti, düğün pastası ikramı, nikâh şekeri ve hediyelikleri hizmeti verir. Bunların yanı sıra ulaşım ve konaklama hizmetleri, DJ ve orkestra hizmeti, show bar hizmeti, gurme catering hizmeti ve mekan temini hizmeti, menü hazırlama hizmeti, düğün danışmanlığı hizmeti, bütçe çalışması hizmeti vermektedir.

Sahne 360 Düğün Salonu Ulaşım Adresi

Sahne 360 ulaşımı kolay bir mekan olduğu için organizasyon yapacak kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen bir mekandır. Merkez ofisi İzmir Bayraklı Altınyol Anadolu Caddesi'nde yer alır. Sahne 360'ın İstanbul Ofisi İstanbul Beyoğlu Cihangir Sıraselviler Caddesi’nde bulunur.

Sahne 360'da Sorunlara Yer Yok!

Nişan, söz, kına, düğün, sünnet düğünü, bayi toplantıları, iş toplantıları, dini ve milli organizasyonlar gibi birçok faaliyetiniz için Sahne 360'ı tercih edebilirsiniz. Denize olan bağlantısı, havuz başı olan bölümü ile konuklarına hayallerin de çeşitlilik imkânı sunar. Sunmuş olduğu VİP karşılama ve ağırlama hizmetleri, ulaşım ve transfer hizmetleri, özel güvenlik hizmeti, vale ve parking hizmeti, vestiyer hizmeti, gezi planlama ve animasyon ekibi alternatifleri ile misafirlerine konfor sağlamaktadır. Mekanımız birçok ünlü özel ve yerel gazetelerde yapmış olduğu organizasyonlar ile itibarlı bir şekilde yer almıştır. Sizde sahne 360 ile yapacağınız organizasyonları kalite ve özgürlük katabilirsiniz.

Düğün Organizasyonları İçin Sahne 360!

Yemekli veya yemeksiz seçenekleri kokteyl ya da balo tarzındaki seçenekleriyle bizi tercih edebilirsiniz. İsteklerinize yönelik olan yiyecek içecek menüleri özen gösterilerek profesyonel ekip tarafından hazırlanır. Misafirlerin tercih ve isteklerine yönelik olarak özel menüler hazırlanmaktadır. Tesisimizde çalışan personelleri deneyimli ve işinde profesyonelliği benimsemiş kişiler tarafından oluşturulmuştur. Deneyimli personeller sayesinde organizasyonlarınız sorunsuz geçecektir. Yapılan işin kalitesi çalışan kişilerden geçer! Sizde Sahne 360’ın deneyimli personellerinin hizmetleri ile organizasyonlarınıza kalite ve özen katabilirsiniz.

Engelli misafirlere özel engelli girişleri bulunur. Engelli misafirler giriş ve çıkışlarda sıkıntı yaşamayarak organizasyonlarınıza zahmetsiz katılım yapabileceklerdir. Otopark sıkıntısını olmaması tesisimizi tercih etmeniz için bir diğer sebeptir. Yüksek tavanlı bölümleriyle İhtişam ve lüksü bir arada bulacaksınız. Titizlik gösterilerek seçilmiş olan catering firmaları en özel ve en mutlu geceniz de sorunsuz anlar yaşamanıza yardımcı olacaktır.

Sahne 360 Organizasyon ekibi olarak düğün organizasyonunuz boyunca size ‘yol arkadaşlığı’ yapıyoruz. Deneyimli ve uzman ekibimizle kişisel tarzınızı yansıttığımız düğününüzü planlıyor, büyük gün geldiğinde düğününüzü tüm detaylarıyla sonuna kadar koordine ediyoruz. Düğününüz bitene kadar siz dahil, aileniz ve konuklarınızı keyifle ağırlayacağımız için size büyük günün tadını çıkarmak kalıyor.

"Kusursuz Organizasyonlar, Sıra dışı Tasarımlar..."

Sahne 360 Organizasyon Firma Detayları

  • Paket Başlangıç Fiyatı: +5.000 TL
  • Ne Kadar Önce Görüşülmeli?: En az 4 hafta
  • Hizmet İçeriği: Demo Masa, Konsept / Tema Geliştirme, Şehirdışında Hizmet

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Düğününüz dilden dile dolaşsın, herkes imrensin istiyorsanız ki bizde öyle oldu, organizasyonu planlaması için Sahne 360 ile çalışın, saygılarımızla.

Yorum yaz