Şahin Tepesi Düğün Salonu

Bütün imkânların ve olanakların sizlere sunulduğu bir düğün salonu ile çalışmak ister misiniz? Bizce istersiniz! Şahin Tepesi Düğün Salonu, İzmir’de sizlere aklınızın alamayacağı bir kalitede hizmet sunuyor!

Hayallerin ve rüyaların gerçekleştirilebileceği bir adres olan Şahin Tepesi’nde yapmanız gereken tek şey, planlarınızı ve organizasyonlarınızın nasıl olmasını istediğinizi salonumuzdaki uzman arkadaşlarımıza anlatmak! Uzman arkadaşlarımız sizlere hayallerinizden daha güzel bir düğün gerçekleştirecek. Kalite ile zarafetin bir arada yoğrulduğu bir mekânda uygun fiyatta hizmet almak artık hayal değil!

Şahin Tepesi Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Düğün salonumuz sizlere 750 kişilik kapasitesi ile birlikte kusursuz bir hizmet vermektedir. İzmir’de bulunan düğün salonumuz geniş ve kolonsuz salonuyla evlenecek olan çiftlerin listesinde bulunuyor! Salonumuzun içerisinde bulunan klimalar ve ısıtma sistemleri ile birlikte organizasyonlarınızı artık istediğiniz mevsimde gerçekleştirebilirsiniz! Düğününüz veya da diğer organizasyonlarınız için artık illa ki yaz mevsimini beklemenize gerek yok! Salonumuzun profesyonelliği ve gelişmişliği sayesinde artık kışın en soğuk zamanlarında bile 750 kişilik davetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz!

Şahin Tepesi Düğün Salonu’nda yemekli ve yemeksiz olarak bütün etkinliklerinizi uygun fiyata gerçekleştirebilirsiniz! Bütçenize uygun düğün fiyatlarımız hakkındaki kampanyalarımızı yakalamak için bizimle iletişime geçin.

Şahin Tepesi Düğün Salonu Nerededir? Şahin Tepesi Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

İzmir’de bulunan Şahin Tepesi Düğün Salonumuza, toplu taşıma araçları ve kendi araçlarınızla gelebilirsiniz. Kendi araçlarınızla geleceksiniz, sürprizimize hazır olun! Sizler ya da misafirlerinizin özel araçlarınızla geldiğinizde salonumuz geniş kapasiteli kapalı otoparkını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz! Hizmetimizde asla sınır tanımıyoruz!

565, 566, 800, 200, 353, 169, 168 ve 12 numaralı otobüsleri kullanarak Şahin Tepesi Düğün Salonu’na ulaşabilirsiniz. Bunun dışında düğün salonumuzun açık adresi için sayfamızdaki haritayı kullanabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şahin Tepesi Düğün Salonu’nda Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

  • Nişan Törenleri
  • Mezuniyet Törenleri
  • Seminerler
  • Doğum Günleri
  • Özel Toplantılar
  • Sünnet Düğünleri
  • Düğün Organizasyonları gibi çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yaptığımızı biliyor muydunuz? Ev sahipliği yaptığımız organizasyonlar burada belirttiklerimizle sınırlı değil! Gerçekleştirdiğimiz bütün organizasyonlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bizler Sadece Bir Düğün Salonu Değiliz!

Şahin Tepesi, sadece bir düğün salonu deyip geçmeyin! Sizlere bir düğün salonundan daha fazlasını sunuyoruz. Çeşitli hizmetlerimiz ile birlikte sizlerin ve misafirlerinizin aklını başında almayı planlıyoruz! Sizlerde, hizmetlerimizi incelemek ve bilgi sahibi olmak için web sayfamızda bulunan videoları ve video altında bulunan yorumları takip edebilirsiniz!

Şahin Tepesi Düğün Salonu’nun Sizlere Bir Sürprizi Var!

Düğün salonumuz bütün müşterilerimize ve onların davetlilerine hitap edecek kalitede düzenlenmiştir. Sıkıcı düğün salonlarından ve onların boğucu konseptlerinden kurtulmak mı istiyorsunuz? O hâlde sizlere bir sürprizimiz var! Şahin Tepesi Düğün Salonu, hayallerinizi istediğiniz konseptlerde gerçekleştirme imkânını uygun fiyatlarda sizlere sunuyoruz!

 

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Çok güzel bir düğün oldu bunun için tesis yetkilileri ve çalışanlarına teşekkürler, hizmetler ve servisler çok iyiydi. Gönlümüzü fethetmeyi başardı…

Yorum yaz