İstanbul Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
1000
Min
2000
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
100
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
100
Max
Otopark
250
Araç

Mekan Özellikleri

  • Engelliye uygun giriş
  • Gelin - damat odası
  • Gelin tagı ve mekan süsleme
  • Gelin yolu
  • Masa şamdan seçenekleri
  • Şehir merkezinde
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Animatör
Catering
Dans grubu
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Isıtma sistemleri
Volkan şovu
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Servis elemanı
Klima

Şah-ı Cihan

Şah-ı Cihan, İstanbul Beylikdüzü ilçesinde yer alıyor. Şehir merkezinde bulunan bu davet alanı, Park Teras Avm’nin ikinci katında yer almasıyla davetliler için kolay ulaşılabilirlik sunuyor. Farklı davet alanları bulunan ve 30 TL'den başlayan uygun fiyatları ile hizmet veren mekan düğün, kına, nişan, matine, iftar daveti gibi birçok alanda hizmet verebiliyor.

Mekanın Özellikleri

Şah-ı Cihan; Şah, Cihan ve Sultan isimli üç salonu ile dilediğiniz yerde düğün yapma imkanı sunuyor. Birleşebilen salon özelliğiyle Şah salonu 1500 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Pek çok alanda hizmet verebilen mekan, hayalinizi gerçekleştirmek için organizasyon sorumluları bulunduruyor.

Masalardaki süslemeler, şamdanlar, mumlar düğününüzü renkli bir şekilde gözler önüne seriyor. Ayrıca kişisel aracıyla gelen misafirlere 250 araca kadar park alanı sağlayan otoparka sahip. Yazın, düğünlerinizi serinletebilen mekanın kışın, ortamı yumuşatarak içinizi ısıtacak ısıtma ve soğutma sistemi mevcut.

Davet Alanı Fiyatları

Beylikdüzü'nde bulunan mekanda iki adet beyaz et ve iki adet kırmızı et menü seçeneklerine ek olarak çocuk, vejetaryen, diyabet, kosher, vegan, kokteyl menüleri de mevcuttur. Menü tadımı ve değişikliği konusunda özgürlük sunan Şah-ı Cihan servis içinse yardımcı arkadaşlar bulunduruyor.

Hafta sonu fiyatı 50-100TL hafta içi fiyatı 30-50TL arası değişen yemekli menüye sahip mekan, 30-50TL arası değişen fiyatla kokteyl alternatifi de bulunduruyor. Seçilen menüye, güne ve davetli sayısına göre değişebilen fiyatlar hakkında daha fazla bilgi için Fiyat Teklifi Al ! butonuna tıklayabilirsiniz. Düğün Buketi’ne özel kampanya ve fırsatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şah-ı Cihan Ayrıcalıkları

Beylikdüzü'nde sizlere özel konsept seçenekleri sunan Şah-ı Cihan yemekli ve kokteylli düğün seçeneği bulunduruyor. Işık ve volkan gösterisi bulunan mekan çocuk misafirler içinse özel bir animasyon ekibine sahip. Her davete özel farklı organizasyon planlaması gerçekleştirilmekte.

Örneğin, kına gecesinde gelin için iki nedime ve davulcu, nedime ile birlikte dans gösterisi yapacak arkadaşlar bulunuyor. Testi şovu ve kına çıkışından kaftanına, hatta misafirlere dağılacak hediyelere kadar sorumluluk alan mekan Shakira kemeri ve rengarenk eteği de unutmuyor.

Üstelik, barkovizyonla başlayan düğünde gelin ve damadın anı ağacı bulunuyor. Karşılama hostesi ile yerlerine alınan misafirler DJ müzik performansı ile eğlenceli anlar yaşarken kameralar unutulmaz dakikaları kayda almayı ihmal etmiyor.

Nasıl Ulaşılır?

Şah-ı Cihan Davet ve Toplantı Salonları, İstanbul Beylikdüzü ilçesindeki Park Teras Avm'nin 2.katında yer almaktadır. 142B, 145T, 448, 76 numaralı otobüsler, A-239, BL-109 numaralı dolmuşlar ile gelebileceğiniz mekan Cumhuriyet Meydanı, Dolunay Sitesi ve Kültür Merkezine yakın bir alanda bulunuyor. Düğüne kişisel aracı ile gelmek isteyen misafirler içinse 250 araçlık otopark bulunuyor. Mekanın adresi ise şöyle: Büyükşehir Mahallesi. Anadolu Caddesi. Park Teras Avm. No:30-35, 34520 Beylikdüzü / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon firması, dışarıdan da temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına, nişan, mevlit, iftar yemeği, seminer, iş yemeği, doğum günü, evlilik teklifi, baby shower ve aklınıza gelebilecek tüm davetlerde hizmet verebiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 1 ay önce iletişim kurulabilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Kişiye özel konsept seçeneği sunan mekanda kına kızları dans gösterisi, bindallı, gelin tahtı ve hediyelere kadar kına için aklınıza gelebilecek tüm avantajlar bulunuyor. Çocuklar için animasyon ekibi ve davetliler için ışık ve volkan gösterileri davetinizi eğlenceli hale getiriyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekanın başlangıç hizmetleri arasında, mekan süsleme ve ikramlık seçenekleri mevcut.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Tüm davetlere has farklı dans gösterisi, ışık ve volkan gösterisi, animatör ekip, kınada ise Shakira kemerinden bindallıya kadar tüm ihtiyaçlar pakette bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Davet boyunca yanınızda olacak kameraman ve fotoğrafçı bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

750 kişilik Şah, 500 kişili Cihan ve 250 kişilik Sultan isimli üç salon mevcuttur.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

DJ performansıyla eğlenceli anlar yaşatan mekan kına gecesi için davulcu nedime buluyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Mekan iki adet beyaz et ve iki adet kırmızı et menüsünün yanı sıra çocuk menü, bekan menü, vejetaryen menü, diyabet menü, kokteyl seçenekleri sunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Mekan 24.00'a kadar hizmet vermeye devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Gelin tahtı, kına hediyeleri, bindallı, gelin ve damat anı ağacı, dans gösterileri vs. her alanda hayallerinizi gerçekleştirmek isteyen mekanın organizasyon sorumluları hayalinizdeki davet için yardımcı oluyor.

Şah-ı Cihan organizasyon fiyatları ne kadar?

Şah-ı Cihan organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, Şah-ı Cihan organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Şah-ı Cihan Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Şah-ı Cihan açık alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 1000 - 2000 kişiliktir,

Yorum yaz