Safir Düğün Salonu

Safir Düğün Salonu güzel olanakları, ferah atmosferi ve harika mutfağı sayesinde sizleri sevindirmeye devam ediyor. Muhteşem düğün ve etkinlik fiyatları hakkında da bilgi edinince buradan vazgeçemeyeceksiniz. Genç çiftlerin çok beğendiği bu mekan misafirlerin damaklarında tadı kalan düğünlere ev sahibi oluyor.

Gelin yolundan bahçesine, ağaçlarla bezeli doğasına kadar sizi gelin arabanızla yanaşır yanaşmaz karşılayan her şey dört dörtlük. Alçak gönüllü ve güler yüzlü personeli ile burası düğününüz için mükemmel bir mekan. Düğün tasarımı ve süsleme modelleri hakkında bilmek istediğiniz her şey düğününüzde gerçek olacak.

Siz de çok sayıda davetin, çok sayıda göz alıcı düğünün yapıldığı bu mekanda enfes bir gece geçirme fırsatını sakın geri tepmeyin. Düğünler parmakla gösterilecek şıklıkta yapılıyor, örnekleri burada yaşanmış bulunuyor. Sizin de bir telaş düğün hazırlıklarının ortasında kaldıysanız, gelin ve damat ihtiyaçları başınızı aştıysa bütçenizi kontrol etmelisiniz.

Bir bütçe kılavuzuna ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Son günün telaşlı düğün hazırlıkları arasında bugünleri mutlulukla anacaksınız. Hemen rezervasyon yaptırmaya ne dersiniz? Tarihi olabildiğince netleştirmenizde fayda var. Davetli sayıları ve menü fikirleri de karar verip devam edeceğiniz başlıca hazırlıklar olarak listenizin başında bulunuyor. Hemen ücretsiz teklif alabilirsiniz.

Muhteşem Bir Düğün İçin

Safir Düğün Salonu konumu açısından beğenilen bir noktada bulunuyor. Adresi Aydın Muğla Karayolu Üzeri 1. Km Efeler / Aydın olarak geçmekte.  Sizlere sağlanan açık kısım, ormanlık alan ve bahçe içinde bulunan davet alanı da şahane görünüyor; mevsim engeline takılmayan kapalı kısım da. Her ikisinde de yemekli ve kokteyl olanağınız bulunuyor. Misafirlerinizi özel atmosferde ağırlamanız büyük bir artı olacak.

Kapalı kısmını tercih edecekseniz elbette yüksek tavanlı ve teknolojik donanımlı bir salon ile karşılaşıyorsunuz. Kolonsuz salon daha ziyade şık, özel ve de yalın bir tasarıma sahip. Kolayca isteklerinize göre çiçekler ve tüllerle süslenerek hemen düğün planlanabilir olma özelliğinde. İkram ve süslemelerle mevsime uygun dış mekan düğünlerinin güvencesi Safir Düğün Salonu oluyor.

Düğün fiyatlarını ve menüleri incelerken unutmayın! Burası sünnet, mezuniyet, nişan ve kınalar için de ideal. Düğünbuketi.com üzerinden firmamızı inceleyebilir, bizden teklif alabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Fiyatları ve hizmeti ile çok memnun kaldığımız bir düğün salonu burası. Düğün bütçemizi sarsmadan harika bir düğün gerçekleştirdik sayelerinde.

Yorum yaz