Ankara Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
300
Min
400
Max
Otopark
250
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin yolu
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Klima
Mekan dışı organizasyon getirme

Şafaktepe Konağı Hakkında

Şafaktepe Konağı Düğün Salonu, açık ve kapalı davet alanları ile Ankara'nın Mamak ilçesinin en sevilen düğün salonları arasında yer alıyor. Son teknolojiyle donatılan mekanda canlı yayın ile düğününüze gelmeyen uzaktaki sevdiklerinize jest yapabilir ve onların da düğüne katılmasını sağlayabilirsiniz. Kişi başı 30 TL'den başlayan fiyatları ve mekanın avantajları hakkında detaylı bilgi yazımızda sizi bekliyor.

Özellikleri

Mekan bünyesinde 400 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Kapalı salon ve açık havada düğün imkanı sağlanabiliyor. Her iki alanda da yuvarlak masalarda oturma düzeni kurulurken, mor ve beyaz tonlarında giydirme uygulanıyor. Masa giydirmeleri ile uyumlu şamdanlar göz kamaştırıyor.

Lüks konak mimarisi ve şehri manzarasına sahip olan Şafaktepe Konağı bünyesinde davetleriniz özenle planlanıyor. Kendi organizasyon ekibine sahip olan mekanda tüm gece sizin istekleriniz doğrultusunda şekilleniyor. Düğün öncesi planlama hizmeti sunan mekan, dilerseniz dışarıdan kendi tercih ettiğiniz başka bir organizasyon firması ile çalışmanıza sıcak bakıyor.

100 araçlık otoparkıyla sizlerin ve konuklarınızın araçlarını kabul eden Şafaktepe Konağı’nda güvenlik ekipleri ve kameralar daima devrededir.

Şafaktepe Konağı Mamak Düğün Fiyatları

Konağın düğün fiyatları her bütçeye uygun aralıkları ile dikkat çekiyor. İkram menüler kişi başı 30 - 50 TL'den başlıyor. Yemekli bir düğün planlıyorsanız kişi başı 50 - 80 TL'den başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz. Yemeksiz düğün paketlerinde ise 3000 - 5000 TL arasında seçenekleri bulunuyor. Detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurmayı unutmayın.

Olanakları

Mekan, teknolojik ekipman teminini kendisi sağlıyor. Yetenekli orkestra ekibiyle çalışan Şafaktepe, canlı müzik eşliğinde eğlenceli dakikalar vaadediyor. Fotoğraf ve video çekim konusunda da destek sağlayan salonda her anınız kesintisiz olarak kaydediliyor.

Mamak yemekli düğün salonları arasında lezzetli menüleri ile öne çıkan salon, kırmızı ve beyaz et seçenekleri sunuyor. Dilerseniz kokteyl menüleri de tercih edebilirsiniz. Yemeksiz davetlerde ise pasta meşrubat seçeneği bulunuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Şafaktepe Mahallesi’nde 116.Sokak’ta yer alan Şafaktepe Konağı ’na gelmek için çeşitli seçenekleriniz bulunuyor. Şahsi araçlarla kolaylıkla gelebileceğiniz Şafaktepe Konağı Düğün Salonu'nda otopark hizmeti de sizlere sağlanmaktadır.

Konuklarınız dilerlerse toplu taşıma araçlarıyla da mekâna kısa sürede gelebilirler. Tarihi Tünel Parkı üstünde yer alan Şafaktepe Konağı ’na 326, 329, 343, 359, 361 otobüs hatlarıyla direkt olarak gelebilmek ise mümkün. Açık adresi ise şöyle;

Şafaktepe, Tarihi Tünel Parkı Üstü, 116. Sk. No:1, 06340 Mamak / Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon firması ile çalışabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi, sünnet düğünü, nişan ve söz ile özel davetler düzenlenebiliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yemek servisi, organizasyon sorumlusu, mekan süsleme, video ve fotoğraf çekimi, ekipman ve orkestra temini bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın kendi fotoğrafçısı ile çalışabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı olarak hizmet veren iki farklı alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanın kendi çalıştığı orkestrası bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24:00'a kadar sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mor ve beyaz tonlarında mekan giydirmesi bulunuyor. Giydirmeler farklı davetlere özel düzenlenebiliyor.

Şafaktepe Konağı düğün fiyatları ne kadar?

Şafaktepe Konağı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Şafaktepe Konağı düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Şafaktepe Konağı Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Şafaktepe Konağı kapalı alan kapasitesi 300 - 400 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Mekanda çalışan herkesin hizmeti harikaydı öyle memnun kaldık ki anlatamam. İkramlar taptazeyd, müzikler çok güzeldi ve fotoğraf hizmeti bile çok profesyonelce yapıdı. Salonun konumu da manzarası da çok güzeldi biz her şeyiyle memnun kaldığımız bu mekanı tavsiye ederiz.

 2. Puan

  Mekanda çalışan herkesin hizmeti harikaydı öyle memnun kaldık ki anlatamam. İkramlar taptazeyd, müzikler çok güzeldi ve fotoğraf hizmeti bile çok profesyonelce yapıdı. Salonun konumu da manzarası da çok güzeldi biz her şeyiyle memnun kaldığımız bu mekanı tavsiye ederiz.

 3. Puan

  Biz burada nişan organizasyonu yaptık ve yemekli oldu. Verilen hizmet çok iyiydi çok memnun ayrıldık. Müzikleri yapan orkestra çok başarılıydı hiçbir misafirim oturmadı çok eğlendik. Tüm ekibe teşekkür ediyoruz, düğünümüzde de burada olacağız.

 4. Puan

  Burası yeni açılan bir mekan olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yer. Dekorasyonu harika biz çok memnun kaldık. Hiçbir şeye karışmadık ama organizasyonda atlanan detay olmamıştı. Yetkililer ve çalışanlar çok ilgiliydiler. Yemeklerinden de memnun kaldık teşekkür ederiz.

Yorum yaz