Şafaktepe Konağı Hakkında

Mamak’ta açık ve kapalı davet alanı olarak hizmet veren Şafaktepe Konağı ’na gelerek siz de tüm etkinliklerinizi en kısa sürede en uygun fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz! Son teknolojiyle donatılan düğün salonunda canlı yayın ile düğününüze gelmeyen uzaktaki sevdiklerinize jest yapabilir ve onların da düğüne katılmasını sağlayabilirsiniz.

Tarihi Tünel Üzerine Kurulu

Tarihi tünel üstüne kurulmuş olan Şafaktepe Konağı’nda otantik düğün yapma fikri size sıcak geldi ise sizleri Şafaktepe Konağı’na bekliyoruz! Düğün nişan ve diğer tüm etkinlikleriniz için profesyonellerle sizlere hizmet veren Şafaktepe Konağı son teknolojik ekipmanlar ve görsel Showlarla sizleri memnun etmeyi amaçlayan bir mekândır.

Sıradanlıktan ve sorunlardan uzakta bir organizasyon keyfi istiyorum diyenler Şafaktepe Konağı’nı mutlaka ziyaret etmeliler! Klima sistemlerinin ful olarak çalıştığı Şafaktepe Konağı’nda konuklarınız hoş ve ferah bir ortamda ağırlanmaktadır.

Yapılabilecek Etkinlikler ve Organizasyonlar Nelerdir?

 • Okul Yemekleri
 • Açılışlar
 • Gençlik Partileri
 • Veda Yemekleri
 • Seminerler
 • Kokteyller
 • Davet ve Resepsiyonlar
 • Kurumsal Etkinlikler
 • Baby Shower Partileri
 • Evlilik Teklifleri
 • Kır Düğünleri
 • Nişan Organizasyonları
 • Kına Geceleri
 • Nikâh Töreni gibi çeşitli etkinlik ve organizasyonlarınız Şafaktepe Konağı ’nda profesyoneller tarafından planlanmakta ve yönetilmektedir.

Önemli tüm etkinliklerinizi gözü kapalı emanet edebileceğiniz Şafaktepe Konağı’nda sizleri büyük bir heyecanla bekliyoruz!

Kaç Kişilik Davetler Verilebilir? Hizmet Kapasitesi Nedir?

Lüks konak mimarisi ve şehri manzarasına sahip olan Şafaktepe Konağı ’nda en mutlu anlarınızı planlıyor ve yönetiyoruz. Sizleri ferah ve geniş bir ortamda ağırlamaktan mutlu olduğumuz Şafaktepe Konağı’nda kapasite açısından hiçbir sorun yaşamamanız adına planlarımızı detaylı olarak gerçekleştiriyoruz. Deneyimli ve güler yüzlü kadromuzla sizleri en iyi şekilde ağırlıyor ve etkinliğinizin planlaması aşamasında sizleri sınırlandırmıyoruz.

300 ila 400 kişiyi rahatlıkla ağırladığımız Şafaktepe Konağı ’nda menü seçimi serbest! Düğün menülerinde sıradanlıktan bıktıysanız Şafaktepe Konağı’nın düğün menüleri tam size göre! İsteğinize göre değiştirebileceğiniz düğün menüleri için Şafaktepe Konağı’na davetlisiniz!

100 araçlık otoparkıyla sizlerin ve konuklarınızın araçlarını kabul eden Şafaktepe Konağı’nda güvenlik ekiplerimiz ve kameralarımız daima devrededir. Böylece, konuklarınızın güvenlikleri kolaylıkla sağlanmış olur.

Şafaktepe Konağı Nerede Yer Alıyor? Nasıl Gidilir?

Şafaktepe Mahallesi’nde 116.Sokak’ta yer alan Şafaktepe Konağı ’na gelmek için çeşitli seçenekleriniz bulunuyor. Şahsi araçlarla kolaylıkla gelebileceğiniz Şafaktepe Konağı’nda otopark hizmeti de sizlere sağlanmaktadır.

Konuklarınız dilerlerse toplu taşıma araçlarıyla da mekâna kısa sürede gelebilirler. Tarihi Tünel Parkı üstünde yer alan Şafaktepe Konağı ’na 326, 329, 343, 359, 361 otobüs hatlarıyla direkt olarak gelebilmek ise mümkün.

Sırala

 1. Avatar
  ece & Kaan
  Puan

  Mekanda çalışan herkesin hizmeti harikaydı öyle memnun kaldık ki anlatamam. İkramlar taptazeyd, müzikler çok güzeldi ve fotoğraf hizmeti bile çok profesyonelce yapıdı. Salonun konumu da manzarası da çok güzeldi biz her şeyiyle memnun kaldığımız bu mekanı tavsiye ederiz.

 2. Avatar
  zeynep & caner
  Puan

  Mekanda çalışan herkesin hizmeti harikaydı öyle memnun kaldık ki anlatamam. İkramlar taptazeyd, müzikler çok güzeldi ve fotoğraf hizmeti bile çok profesyonelce yapıdı. Salonun konumu da manzarası da çok güzeldi biz her şeyiyle memnun kaldığımız bu mekanı tavsiye ederiz.

 3. Avatar
  CANSU & EMRAH
  Puan

  Biz burada nişan organizasyonu yaptık ve yemekli oldu. Verilen hizmet çok iyiydi çok memnun ayrıldık. Müzikleri yapan orkestra çok başarılıydı hiçbir misafirim oturmadı çok eğlendik. Tüm ekibe teşekkür ediyoruz, düğünümüzde de burada olacağız.

 4. Avatar
  meral
  Puan

  Burası yeni açılan bir mekan olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yer. Dekorasyonu harika biz çok memnun kaldık. Hiçbir şeye karışmadık ama organizasyonda atlanan detay olmamıştı. Yetkililer ve çalışanlar çok ilgiliydiler. Yemeklerinden de memnun kaldık teşekkür ederiz.

Yorum yaz