İstanbul Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max
Açık Davet Alanı
300
Min
400
Max
Kır Bahçesi Alanı
300
Min
400
Max
Otopark
150
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Çim zemin
 • Gazebo
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Kır bahçesi
 • Orman Içinde
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon

İmkanlar

Catering
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis hizmeti
Mekan dışı organizasyon getirme

Rüzgar Gülü Kır Bahçesi Hakkında

En muhteşem kır düğünü organizasyonunu, en rekabetçi ve uygun düğün fiyatları ile sunan Rüzgar Gülü Kır Bahçesi Ümraniye sizleri bekliyor. Bu doğa harikası, oksijen deposu, muhteşem ağaçlar ve çim alana sahip olan tesis sayesinde, rüyalarınızı gerçekleştireceksiniz.

Mekan Özellikleri

Rüzgar Gülü çam ağaçları altında rengarenk bir kır düğünü vaat ediyor. 400 kişi kapasiteli  bahçe, isteğinize uygun masa düzeni ve sandalyelerle donatılıyor. Tüllerle süslenen bembeyaz bir gazebo, bahçenin en güzel köşesine konumlandırılıyor. Dilediğiniz renk mekan giydirmeleri, supla ve masa ortası süsleri, sizin için özenle hazırlanıyor.

Rüzgar Gülü'nde ayrıca 200 kişi kapasiteli bir kapalı salon mevcut. Tamamen ahşap bir bina olan bu mekanda otantik bir ambiyans eşliğinde nikah töreni, after party, kına gecesi, bekarlığa veda gibi etkinliklerinizi de düzenleyebilirsiniz.

Otoparkı ve engelli dostu bir tesis olması sayesinde, tüm davetlilerinizi bu muhteşem ambiyansa davet edebileceksiniz. Rüzgar Gülü ile yıllarca konuşulacak düğün organizasyonları gerçekleştirmek sizi elinizde.

Ümraniye Rüzgar Gülü Kır Bahçesi Düğün Fiyatları

Rüzgar Gülü Kır Bahçesi düğün fiyatları kişi başı 10 TL'den başlıyor. Hafta sonu ise kokteyl düğün fiyatları 30 TL olarak belirlenmiş. Hafta içi yemekli düğün fiyatları 30 TL, hafta sonu ise 50 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Rüzgar Gülü'nün hazırlamış olduğu düğün paketi ve kına paketi hakkında detaylı bilgi almak isterseniz "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz. Böylece size özel indirimlerden yararlanma şansına da erişebilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Rüyalarınızı süsleyecek Rüzgar Gülü sayesinde temiz orman havasının tadına varacaksınız. Düğün, davet ve kurumsal etkinlikleriniz için uzman ekibiyle muhteşem işler çıkaran tesis, ışık, ses ve sahne şovlarıyla sizi oldukça etkileyecektir.

Organizasyon sorumlusu ile etkinlik akışını en ince detaylarına kadar planlayabilir ve her şeyin mükemmel işlediğinden emin olabilirsiniz. Sizin için özenle hazırlanan menülerde tadım yapabilir, damak zevkinize uygun değişiklikler talep edebilirsiniz. Salonun anlaşmalı olduğu düğün fotoğrafçısı ile en güzel dış çekim fotoğraflara sahip olabilir, bu güzel günden geriye ölümsüz anlar bırakabilirsiniz.

Nasıl Gidilir? Nerede?

İstanbul’un Ümraniye ilçesinde bulunan tesise ulaşım son derece kolaydır. Otopark sorunu çekmeyeceğiniz bu büyülü atmosfere, Ihlamurkuyu Mahallesi, Bülbüldere Caddesi, Çırçır Ormanı Ümraniye / İstanbul açık adresinden ulaşabilirsiniz.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon firmasıyla çalışabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Evlilik teklifi, nikah, nişan, bekarlığa veda partisi, kurumsal davetler, piknik, kına gecesi, sünnet düğünü gibi organizasyonlar gerçekleştirebilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi düğün pastası, servis hizmeti, ses, sahne ve ışık hizmetlerinden oluşuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket içerisinde mekan giydirme, süsleme, yemek servisi, fotoğraf ve video çekimi, DJ ve orkestra temini, menülerde tadım ve değişiklik hizmeti yer alıyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Salonun fotoğrafçısından hizmet alabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Kır bahçesine ek olarak 100-200 kişi kapasiteli yüksek tavanlı kapalı davet alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Dj ya da orkestra ekibini tercih edebilirsiniz.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Beyaz ve kırmızı etli ana yemek menüleri ile kokteyl menü seçenekleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

00.00'a dek sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Gazebo, gelin tagı, gelin yolu, masalarda çiçek ve şamdan seçenekleri bulunuyor.

Rüzgar Gülü Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Rüzgar Gülü Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 10 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Rüzgar Gülü Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Rüzgar Gülü Kır Bahçesi Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Rüzgar Gülü Kır Bahçesi açık alan kapasitesi 300 - 400 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  kendilerini dugunbuketi üzerinden keşfettim. isteklerimizi karşılıksız bırakmayıp üstüne ekleyerek yardımcı oldular. herşey çok güzeldi. ilgi ve alakaları için sonsuz teşekkür ediyoruz.

 2. Puan

  İlk başlangıçta yalan söylemiyim tereddütlerim vardı fakat sonucu mutlu biten herşey için teşekkür etmek gerektiğini düşünüyorum beni üzmeden gönderdikleri için buradan güzel ayrıldım diyebilirim çok saolun

 3. Puan

  Nişanımızı burada yapmıştık öyle memnun kaldık ki düğünümüzü de burada yapmaya karar verdik. Çok doğru karar vermişiz. Bu özel günümüz sayelerinde daha da anlamlı oldu. Bizi hiç yormadılar, her şeyi üstlendiler bize eğlenmek kaldı. Bu kaliteli hizmet için sonsuz teşekkür ederiz.

 4. Puan

  Çok mekan aradık kır düğünü için, en sonunda burayı bulduk. Gtam hayal ettiğimiz yerdi, her şeyimizle ayrıntılı olarak ilgilendiler çok teşekkür ederiz.

 5. Puan

  Düğünümüzü bahçesinde yaptık, çalışanlar öyle ilgiliydi ki çok hoşumuza gitti. Süslemeleri öyle muhteşem yapmışlar ki o ilk görüşte aşık olduğumuz bahçe bambaşka bir güzellik olmuştu. İşlerini böyle severek yapanlara ihtiyaç var, çok teşekkür ederiz.

 6. Puan

  Hem bize verdikleri sözleri tuttular hem düğün günü fazlasını yaptılar. Hiçbir sorun yaşanmadı, yaşandıysa da haberimiz olmadı, öyle profesyonel bir ekip. Teşekkür ediyoruz ilginize.

 7. Puan

  Biz buraya kahvaltı yapmaya gitmiştik öyle hayran kaldık ki nişanımızı burada yapmaya karar verdik, zaten çok ilgili davrandılar, kafamızdakileri bir bir uyguladılar, ne desek az kalır, sağolun.

 8. Puan

  Kim derdi açık büfe kahvaltı yaptığımız yerde evleneceğimizi… öyle güzel bir bahçesi var ki dillere destan. Süslemelerle bu güzellik katlanıyor. Biz sadece eğlendik , keyfdimize baktık, çok harika bir ekip çalıştı, huzur içinde bir düğün oldu. Sağolun. Herkese tavsiye ederiz.

 9. Puan

  Nişan törenimizi burada yaptık, misafirlerimi çok güzel ağırladılar, sanki ailemizden biri gibi hissettirdiler. Her şey hayallerimizdeki gibi oldu. Hiçbir sorun yaşamadan bugünü geçirmemizi sağladılar ne kadar teşekkür etsek az kalır.

 10. Puan

  Harika bir nişan organizasyonu yaptık sayelerinde. İşletmecileri ufacık ayrıntıları bile atlamadan yapıyor işini. Diğer ekip de harika iş çıkardı. Tüm misafirlerimiz gönüllerince eğlendiler. Çok memnun kaldık.

Yorum yaz