Rüyam Düğün Salonu Hakkında

İster mütevazi bir düğün isterseniz gösterişli.. Her detayı kendinizin belirlediği bir düğün mekanında evlenmek ister misiniz? Rüyam Düğün Salonu’nun sizlere sınır koymadan tüm organizasyona müdahale edebildiğiniz bir düğün gecesi teklifi var! En özel düğün gecesi sizin düğün gecenizin olduğuna inanan Rüyam Düğün Salonu ile düğün organizasyonunuzu yapmak için sizleri bekliyoruz!

Rüyam Düğün Salonu Kaç Kişilik Kapasiteyle Hizmet Veriyor?

700-800 kişiye özel yemekli ve yemeksiz davetlerinizde profesyonel hizmet veren Rüyam Düğün Salonu, geniş salonu ile misafirlerinizin konforunu sağlamanıza olanak tanır. Kokteyl konseptinde ya da bahçede bir kutlama için de 700-800 kişiye aynı anda hizmet verebilen Rüyam Düğün Salonu’nda, dilediğiniz tüm konseptleri gerçekleştirebilirsiniz.

Şaşalı Mı, Sade Mi? Siz Nasıl Bir Düğün Arzu Ediyorsanız, Baştan Aşağıya Rüyam Düğün Salonu Sizinle Yenilensin!

Düğün organizasyonu alanında yaratıcı ve deneyimli ekibimizle birlikte düğün gecenizi baştan sona kadar planlayın, aksiliklere karşı önleminizi alın.

Ufak dokunuşlarımızla sizlerin özel gününe farklılık katmayı seviyoruz. Rüyam Düğün Salonu, iç tasarım olarak oldukça muazzam bir görüntüye sahiptir. Rüyam Düğün Salonu’nun iç dekorasyonunu dilediğiniz gibi dizayn edebilir, istediğiniz yörenin dekorasyon tarzını salonumuz da uygulayabilirsiniz. Kendi gecenizi kendiniz tasarlama fırsatınız varsa bundan daha güzel ne olabilirdi ki!

Rüyam Düğün Salonu’nda müzik icra eden sanatçılarımız sizlerin istediği her parçayı istediğiniz yörelerden söyleyebilir. Böylece, düğününüzde sıradan düğün müziklerine katlanmaz, gönlünüzdeki gibi bir eğlenceli düğün gecesi yaşamış olursunuz.

Rüyam Düğün Salonu’nun mutfağından çıkan lezzetli yemeklerimiz işinde gerçekten usta aşçılar tarafından titizlikle ve özenle hazırlanmaktadır. Sizin istediğiniz düzene uygun olarak servis edilen lezzetleri menü tadım avantajımız ile tadabilir, dilerseniz değişiklik yapabilirsiniz.. Rüyam Düğün Salonu olarak amacımız müşterilerimizin davet bittiğinde ki yüzündeki oluşan o gülümsemeyi görmek!

Hayallerinizi gerçeğe kavuşturan Rüyam Düğün Salonu sadece düğün organizasyonuyla sınırlı kalmayıp kına gecesi, nişan organizasyonu, toplantı, partiler, mezuniyet törenleri gibi birçok özel davetlerinizi de planlamaktadır.

Rüyam Düğün Salonuna Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Bağcılar ilçesinde Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi’nde yer alan salonumuz her açıdan sizlere avantaj sunmaktadır. Ulaşım açısından size ve davetlilerinize kısa sürede mekana gelme kolaylığı sunan Rüyam Düğün Salonu’na kısa sürede her ilçeden varabilirsiniz.

Rüyam Düğün Salonu’na toplu taşıma araçlarını kullanarak veyahut özel aracınızla da kolaylıkla gidebilirsiniz. 97, 97M, 98A numaralı hatlar vasıtasıyla Rüyam Düğün Salonuna yakın bir konumda inebilir, 3-5 dakika arasında yürüme ile salonumuza ulaşabilirsiniz. Rüyam Düğün Salonu’nun açık adresi için harita bölümündeki konuma bakabilir ya da iletişim numaralarımızdan bizlere telefon edebilirsiniz.

Rüyam Düğün Salonu’nda Hangi Etkinlikler Bulunuyor?

 • Nişan merasimleri
 • Sünnet düğünleri
 • Asker eğlenceleri
 • Kutlamalar
 • Kurumsal etkinlikler gibi çeşitli organizasyonlar, Rüyam Düğün Salonu tarafından profesyonel kadrosu ile sizlere sunulmaktadır.

Nişandan kutlamalara, asker eğlencesinden kurumsal etkinliklere kadar tüm etkinliklerde sizin yanınızdayız! Rüya gibi bir düğün gecesi yaşamak için, Rüyam Düğün Salonu sizleri bekliyor! İstanbul’un Bağcılar ilçesinde yer alan Rüyam Düğün Salonu’nda rüyalarınız gerçek, hayalleriniz ise mümkün olacak! Süslü şamdanlar, rengarenk balonlar ve sevdikleriniz arasında en mutlu anınıza tanık olmak istiyoruz. Dilediğiniz ne varsa sizlere en şık ve en gösterişli şekilde sunacak Rüyam Düğün Salonu’muza gelin, hemen düğün planlamanıza başlayalım!

 

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Puan

  Bağcılarda kına gecesi için mekan arayan kızlara Rüyam Düğün Salonunu öneririm güzel hizmet sağlıyorlar kına tahtı vs için de yardım alabilirsiniz güzel ve samimi bir mekan

 2. Avatar
  Puan

  Led ışık gösterisi ile giriş yaptık harikaydı. Kaliteli bir hizmet aldık. Emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyoruz.

Yorum yaz