Rüya Düğün Sarayı

Avcılar’da bulunan Rüya Düğün Sarayı’nda hayallerinizi ve rüyalarınızı gerçekleştiriyoruz! Büyüleyici bir konsept ile yeni bir hayata başlangıç mı istiyorsunuz? Mükemmellik ve emsalsiz bir gece mi rüyanız? Rüya Düğün Sarayı size özel konseptlerle ve yenilenen imajıyla sizlere hizmet vermek için var! Benzersiz etkinliklerin ve çokça alternatifin bol olduğu bir yer Rüya Düğün Sarayı. Ekonomik ve uygun paket seçenekleriyle yüzünüzü güldürecek!

Rüya Düğün Sarayı Hizmet Kapasitesi Ve Hizmetlerimiz

Rüya Düğün Sarayı Avcılar'ın en gözde düğün saraylarından olup 750 kişiye kadar kapasiteye sahip. Sahnesi ve oyun alanı olan pistinin genişliğiyle misafirlerimiz rahatça oynayacağı geniş bir alana sahip. Rüya Düğün Saray’ında düğün gecesi, kına gecesi, sünnet töreni, şirket yemekleri, kadınlar matinesi ve benzeri birçok organizasyona ev sahipliği etmek mümkün. Işıklandırma sistemlerinde günümüz teknolojisini mekânımızda yakından takip etmekteyiz. Masalarda bulunan sümbüller, orkide ve zambaklar arasında zarafeti yaşatan Rüya Düğün Sarayı rüya gibi; profesyonel ekibi ve güler yüzlülüğüyle sizlerin gönüllerinde taht kuracak. Gelin odasında, sevgili gelin ve damat için özenle hazırlanmış, masa ve ikramlarımız, sürekli gelin ve damatla ilgilenen özel bir görevlimiz düğün boyunca birebir hizmet anlayışını sağlayacak. Rüya Düğün Sarayı’nın bir ayrıcalığı ise düğünden iki hafta önce çiftimiz ile özel provalar gerçekleştirmektir. Özel koreografi talepleri doğrultusunda uzman folklor ekiplerimiz ve dans ekibimiz her zaman yanınızda olacak. Rüya Düğün Sarayı çağının takipçisi olarak siz sevgili çiftlerimize kaliteyi ve iyi hizmeti yakından tanıma fırsatı veriyor. Önceliğimiz gönüllere hizmet vermektir. Bu anlayış çerçevesinde Avcılar'da Rüya Düğün Sarayı en gözde mekânlar arasında ilk sırayı her zaman hak etmiştir.

Rüya Düğün Sarayına Nerede? Rüya Düğün Sarayına Nasıl Gidilir?

İstanbul'un Avrupa Yakası’nda Avcılar ilçesinde bulunan Rüya Düğün Sarayı Avcılar'ın gözde mekânlarından; ulaşım açısından elverişli bir güzergah üzerinde bulunuyor. Özel aracıyla gelecek misafirlerimizin, E-5 Yan (D100) üzerinden Londra asfaltına ulaşıp, Yıldırım Beyazıt Caddesi’nden Firüzköy Bulvarına sapmaları gerekiyor, buradan da Saadetdere Mahallesi’nden mekana ulaşabilirler. Avcılar Merkez Üniversitesi Kampüsü tarafından gelecek misafirlerimizin de yine Londra Asfaltı Kavşağından Yıldırım Beyazıt Caddesinden, Saaadetdere Mahallesine yolunu takip edip mekâna gelmeleri mümkün. Otobüsler tercih edecek misafirlerimiz ise 34B veya 34BZ veya 34C veya 34G Beylikdüzü otobüslerine binebilirler. Navigasyon ulaşımı için, Firüzköy Mahallesi, Hilmi Ünal Caddesi, Deli Orman Parkı Yanı, No: 13/A Firüzköy, Avcılar, İstanbul adresi yeterli olacaktır. Eski Kaplan Düğün Sarayı, İstanbul olarak da navigasyona girmeniz yeterlidir.

RÜYALARINIZI ERTELEMEYİN!

Evlilik hayalleri kurduğunuz bu günlerde yanınızda profesyonel kadromuzla bulunmak istiyoruz. Mutlu çiftleri görmek için elimizden geleni yaptığımız Rüya Düğün Sarayı’nda rüya gibi bir düğün yaşamak ister misiniz? Açıldığı ilk günden beri yüzlerce organizasyona ev sahipliği eden Rüya Düğün Sarayı yılların tecrübesinin getirdiği enerji ile çiftlerimizin en mutlu gününde en iyisi için var!

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Rüya düğün salonunda biz de düğün yaptık çok estetik ve uyumlu bir dekorasyonu var servisleri yapan elemanlar çok samimiydi salonun içi geniş ve ferahtı gelin odası da aynı şekilde hem geniş hem de hazırlanmak için çok uygundu güzel bir hizmet almıştık teşekkür ederiz

  2. Puan

    Işıklandırması bir şölendi adete çok beğendik. Harika bir düğün oldu. Çok teşekkür edrriz tüm ekibe ayrı ayrı herkese tavsiye ederiz.

Yorum yaz