Manisa Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Tente çadır kiralama
Mekan giydirme
Servis elemanı

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Hakkında

Manisa Şehzadeler ilçesinde bulunan Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon firması, çiftlerin en mutlu gününde onları yalnız bırakmıyor. Düğün organizasyon firması olarak öne çıkarken, farklı konsept ve çeşitli organizasyonlarda da hizmet alma imkanı sunuyor. Uygun fiyatlandırma seçenekleriyle her bütçeye hitap eden bir firma olma özelliği taşıyor. Düğün organizasyonu fiyatları ise 2.000 TL’den başlıyor.

Verdiği Hizmetler

Rüya Düğün Organizasyon firması, şehir içi ve şehir dışı hizmet sağlama olanaklarına sahip olması ile kolaylık sunuyor. Ayrıca demo masa, konsept ve tema geliştirme hizmetleri sayesinde düğün organizasyonu konusunda farklı seçenekler sunuyor.

Çeşitli organizasyon hizmeti imkanlarını da bünyesinde taşıyan firma; baby shower, doğum günü, kına gecesi, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi farklı etkinliklerde de sizinle oluyor. Bu hizmetlerden faydalanmak için firma ile etkinlikten bir hafta önce iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Fiyatları

Uygun başlangıç fiyatlarıyla her bütçeye hitap eden firma, düğün organizasyonu fiyatını 2.000 TL‘den başlatıyor. Tercih edilen hizmetlere göre değişiklik gösteren fiyatları ile uygun bütçeli hizmet sunuyor. Her şey dahil paket içeriğinin fiyatları ise 3.000 TL'den başlıyor.

Bu imkanlardan faydalanmak ve detaylı bilgi almak için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişim kurabilir, size özel fırsatları değerlendirmek için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Firmanın Sunduğu Olanaklar

Rüya Düğün Organizasyon çeşitli hizmetleri bünyesinde bulunduruyor. Mekan için masa ve sandalye temini, mekan giydirme, kapalı çadır, süsleme, ışık ve ses ekipmanları gibi hizmetleri bulunuyor. Ayrıca bu özel günü hatıralarla ölümsüzleştirmek ve daha da özel kılmak için fotoğraf ve video, nikah şekeri, çiçek, davetiye, havai fişek gibi hizmetleri sunuyor.

Tüm bunlara ek olarak düğün pastası, servis ve hizmet elemanı hizmetlerini de sizlere kolaylık sağlaması için temin ediyor. Düğün organizasyonu hizmetinin yanı sıra da kına gecesi hizmeti de bulunuyor.

Adres Bilgisi

Rüya Düğün Organizasyon firması Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde bulunuyor. Şehir içinde bulunması ve yakınında otobüs durağının olması sayesinde kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Açık adresi ise şu şekildedir:

Çarşı Mahallesi 1817 Kokak No :41/A Şehzadeler / Manisa.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Firma şehir içinde ve şehir dışında hizmet vermektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Firma bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, parti, piknik, açılışlar, baby shower, doğum günü, nişan, sünnet organizasyonları için hizmet veriyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekan ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde çiçek, davetiye, ışık ve ses ekipmanları, mekan giydirme, nikah şekeri, süsleme, pasta, masa/sandalye temini içekleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette fotoğraf ve video, havai fişek, kapalı çadır, servis ve hizmet elemanı temini buluyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Firmanın konsep/tema geliştirme ve demo masa seçenekleri mevcuttur.

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon organizasyon fiyatları Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon organizasyon fiyatları Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon organizasyon fiyatları ise 2000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon

Yorum yaz