Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Bindallı / kaftan kiralama ve satış
  • Davul şov
  • Dilek feneri
  • Hint kınası
  • Kına / nedime ekibi
  • Kına halısı
  • Kına mumu
  • Kına seti
  • Kına tepsisi

İmkanlar

Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Tente çadır kiralama
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Kişiye özel konsept
Servis elemanı

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Hakkında

Kına gecesi, gelenek ve göreneklerin önemli bir yerinde duruyor. Böylelikle kına organizasyonu için profesyonel isimlerle çalışmak gerekiyor. Manisa ilinin Şehzadeler ilçesinde yer alan Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon firması, kına organizasyonu için sizlere hizmetini sunuyor. Organizasyon için kişi başı fiyatları 3.000 TL'den başlıyor.

Sunulan Olanaklar

Rüya Düğün Organizasyon, kına gecesi organizasyonu için birçok hizmet sunuyor. Organizasyon danışmanlığı alabileceğiniz firma, istekleriniz doğrultusunda konsept oluşturabiliyor. Bu konsepti masa ve sandalye süslemeleri, mekan giydirme ve ışık sistemleri ile destekliyor. Eğer gecenizi kalıcı hale getirmek istiyorsanız, video ve fotoğraf çekimi hizmetleri ile bu harika gecenizi ölümsüzleştiriyor.

Sizin belirlediğiniz mekana hizmet sunabilecekken, kendi mekanında da gecenizi hayata geçirmeniz için imkan sağlıyor. Açık alanlarda yapılabilecek etkinlikleri de göz önüne alan firma, tente ve çadır tedariği ile olası ihtiyaçlara çözüm öneriyor. Bunların yanı sıra servis elemanı ve karşılama ekibi ayarlama hizmetlerini de sizlerin tercihine bırakıyor.

Ek Hizmetler

Kına organizasyonunun olmazsa olmazı tüm hizmetleri sizlerle buluşturuyor. Hint kınası, kına tepsisi, kına nedime ekibi ve kına müziği gibi ayrıntıları düşünmenize gerek kalmıyor. Ayrıca Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon, kına gecenizi eğlenceli kılmak adına da güzel seçenekler sunuyor.

Misafirlerinize enerji katmak isterseniz, davul şov hizmeti veriliyor. Eğer talep ederseniz bindallı ve kaftan kiralama avantajına da sahip olmanız mümkün. Son olarak, keyifli bir etkinlik olacağını düşünerek, dilek feneri hizmetini de sizlerle paylaşıyor.

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Kına Gecesi Fiyatları

Kına gecesi organizasyonu için talep edilen fiyatlar, sizin belirlediğiniz konsept ve isteklere göre değişiklik gösterebiliyor. Başlangıç paketi fiyatları 3.000 TL'den başlıyor. Her şey dahil kına organizasyon paket fiyatları ise 5.000 TL'ye kadar çıkabiliyor. Firmanın mekan kısmında düzenlenecek organizasyonlar ise kişi başı 30 - 50 TL arasında değişiyor.

Firma hakkında güncel bilgi almak ve size özel fiyatları öğrenmek isterseniz Düğünbuketi.com danışmanlarıyla rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Adres Bilgisi

Manisa ilinin Şehzadeler ilçesinde bulunan firmaya ulaşımın birçok yolu bulunuyor. Özel aracınızla gitmeyi tercih edebileceğiniz gibi toplu taşıma ile de ulaşım sağlanabiliyor. Rüya Düğün Organizasyon firmasının açık adresi şu şekildedir:

Çarşı Mahallesi 1817 Sokak No :41/A Şehzadeler / Manisa / Türkiye.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Manisa ilçesinde hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü, nişan ve sünnet organizasyonlarında hizmet veriyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Bindallı / kaftan kiralama veya satışı yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekan giydirme, masa-sandalye süsleme ve davetiye hizmetleri yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Paket servis elemanı, havai fişek ve sahne sistemleri kurulumu hizmetlerini kapsıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel konsept seçenekleri oluşturuyor.

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon organizasyon fiyatları Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon organizasyon fiyatları Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon

Yorum yaz