Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Hediyelikler

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Tente çadır kiralama
Lcv
Mekan giydirme
Kişiye özel konsept
Servis elemanı

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Hakkında

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde müşterileri ile buluşan Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon, köklü geçmişi ve sunduğu referanslar ile kendilerini tercih edenlere güven veriyor. Doğum günü ve baby shower organizasyonu ile adından sıkça söz ettiren firma, düzenlediği yüzlerce organizasyon, sahada yetişmiş tecrübeli ve yenilikçi kadrosuyla yanınızda yer alıyor. 3.000 TL’den başlayan organizasyon paketi fiyatları ile gözleri üstüne çekmeyi başarıyor.

Organizasyon Hizmetleri

Rüya Düğün Organizasyon, sevdikleriniz ile buluşarak heyecan ve mutluluklarınızı paylaştığınız doğum günü organizasyonunuz hizmet veriyor. Bununla birlikte ailenize katılmasını dört gözle beklediğiniz bebeğinizin mutluluğunu, aileniz ile bir araya gelerek paylaştığınız baby shower organizasyonlarında da yanınızda yer alıyor.

Firma, kazandığı tecrübe ile kendisini tercih edenlere özgün ve yaratıcı hizmetler veriyor. Düzenlediği başarılı organizasyonlarda sunduğu hizmetler sayesinde başarı basamaklarını emin adımlarla tırmanıyor. Müşterilerine sunduğu hizmetler arasında çiçek aranjmanları, havai fişek, ışık - ses ekipmanları ve kapalı çadır yer alıyor.

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Doğum Günü Fiyatları

Firma, sahip olduğu deneyim ve tecrübe sayesinde müşterilerin talep ve istekleri doğrultusunda hayallerindeki organizasyonu hazırlıyor. Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan yönetim kadrosu sayesinde kendinden söz ettirmeyi başarıyor. Verdiği hizmetlerin yanı sıra 3.000 TL’lik başlangıç paketi ve 5.000 TL’lik her şey dahil paket fiyatları pek çok kişi tarafından tercih ediliyor.

Size özel fiyatlarından haberdar olmak isterseniz ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Rüya Düğün Organizasyon firması, doğum günü organizasyonu ve baby shower organizasyonlarında gösterdiği başarılı çalışma ile tercih ediliyor. Sunulan olanaklar ve hizmetler sayesinde sektörü iyi takip eden ve müşterilerin talepleri doğrultusunda hizmetlere eklemeler yapan inovasyon sahibi bir işletme oluyor.

Yenilikçi anlayışları sayesinde her gün bir yenisini ekledikleri hizmetler arasında masa ve sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, servis ve hizmet elemanı yer alıyor. Aynı zamanda süsleme, fotoğraf ve video, kapalı çadır ve müzisyen temini sağlıyor. Firma, düğün ve kına gecesi organizasyonu gibi özel günlerde de sizlere destek oluyor.

Nerededir?

Bulunduğu lokasyon sayesinde toplu taşıma araçları ve özel araç ile rahatlıkla seyahat edilebiliyor. Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon, Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde konumlanıyor.

Adres: Çarşı Mahallesi, 1817 Sokak, NO:41/A Şehzadeler / Manisa.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Manisa geneline hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünü davetlerine organizasyon hizmeti veriyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Servis elemanı temini sağlıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekan süslemesi, balon ve konfeti, masa ve sandalye kiralama hizmetleri yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Havai fişek, sahne kurulumu, sanatçı temini gibi hizmetler bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel tasarımlar ve konseptler yapılıyor.

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon organizasyon fiyatları Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon organizasyon fiyatları Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon

Yorum yaz