Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Royal Fotoğrafçılık

Pişman olmayacağınız profesyonel bir çekim hizmeti için Royal Fotoğrafçılık İstanbul ili Kağıthane ilçesinde hizmet veriyor. İstanbul ilinin her köşesini karış karış biliyor ve en güzel açılardan fotoğraflar yakalayıp en uygun fiyatlı dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak üst sıralarda yerini alıyor. Özel ve kıymetli günlerinizi ölümsüzleştirmek için ortalama 1000 TL'den başlayan fiyatları ile hizmet vermektedir.

Özellikleri

Royal Fotoğrafçılık, yılların tecrübesiyle işini layıkıyla yapmaya devam ediyor. Profesyonel ekibiyle birçok mekanda çekim hizmeti bulunuyor. Örneğin bunlar; stüdyo çekimi, şehir dışında çekim, yurt dışında çekim ve dış mekan çekimi. Fotoğrafçı en güzel anlarınızı kayıt altında tutmanıza en profesyonel şekilde hizmet veriyor.

Bunların yanında, fotoğraf ve videolarınızın orijinal kopyasını 3 hafta içerisinde sizlere teslim etme olanağı bulunuyor. İstanbul’da Kağıthane ilçesinde bulunan firma ile çalışmak isterseniz, 3 hafta öncesinden iletişime geçmeyi unutmayınız.

Royal Fotoğrafçılık Düğün Fotoğrafçısı ve Dış Çekim Fiyatları

Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı Royal Fotoğrafçılık, sık sık ilgi çekici indirimli kampanyalar düzenleyerek evlenecek adaylarımızın dikkatini çekmeyi bir hayli başarıyor. Minimum paket fiyatı 1000 ila 1500 TL gibi uygun fiyatlı seçeneklerden başlayıp tam donanımlı ekipmanlarıyla profesyonel hizmet veriyor. Her şey dahil fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız “Teklif Al” formumuzu doldurabilirsiniz.

Çekim Türleri

Evlenecek çiftlerimiz çekim esnasında tatlı telaşlar yaşasa bile, en iyisiyle harika bir çekim hizmeti sunuyor. Şahane fotoğraf ve videoların yanında, çekim sırasında eğlenceli bir atmosfer yaratıp hem ekip hem de evlenecek adaylarımızın keyifli bir zaman geçirmelerini sağlıyor. Düğün belgeseli başta gelmek üzere, düğün klibi, düğün hikayesi, nişan çekimi, katalog çekimi ve konsept çekim içerisinde save the date ve trash day olanakları da mevcut.

Nerededir?

Kalite, ilgi ve profesyonelliğin en üst seviyelerde olduğu şehrin düğün fotoğrafçısı Royal Fotoğrafçılık, İstanbul ili içerisinde yer alıyor. Ancak İstanbul’da ikamet etmeyenler üzülmesinler. Zira, şehir dışı çekim ve yurt dışı çekim gibi imkanları sayesinde özel günlerinizde her zaman yanınızda olacaktır. Firmanın için açık adresi;

Çeliktepe Mahallesi, İsmet İnönü Cad. No:5/B 1.Kat Kağıthane / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şehir dışı ve yurtdışında çekim imkanı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğini tercih edebiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

15-20 gün önceden iletişime geçmeliyiz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Yurt içi ve yurt dışı çekim olanağı sunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Çekimlerin orijinal teslimini ve ekipman teminini içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Detaylı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" bölümünden formu doldurabilirsiniz.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 hafta

Royal Fotoğrafçılık düğün fiyatları ne kadar?

Royal Fotoğrafçılık düğün fiyatları Royal Fotoğrafçılık düğün fiyatları Royal Fotoğrafçılık organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Royal Fotoğrafçılık Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Royal Fotoğrafçılık

Yorum yaz