İstanbul Evlilik Teklifi Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Evlilik teklifi seti
  • Kişiye özel servis seti

Mekan Özellikleri

  • Şamdan

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Volkan şovu
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Kişiye özel konsept

Romeo Organizasyon Hakkında

Hayatınızın aşkı ile evlilik yolunda ilk adımı atacağınız bu özel günde her detayın sizin için düşünüldüğü bir organizasyonu hak ediyorsunuz. İstanbul Beyoğlu konumunda bulunan Romeo Organizasyon, müşteri memnuniyeti anlayışı ile evlenme teklifi için çiftlere yol gösteriyor. Kumsal, sinema ve çiftlik evinden yunus gösterisine, hatta helikopter turuna kadar sunduğu mekan alternatifleriyle rüya gibi bir organizasyonların başlangıç fiyatları 1000 TL'den başlıyor.

Özellikleri

En özel anlarınıza ev sahipliği yapacak Romeo Organizasyon, farklı konseptleri çiftlerin istekleri ile buluştururken, hem açık hem kapalı mekan alternatifleriyle her mevsim tercih ediliyor. Evlilik teklifi anının unutulmaz parçalarından romantik yemek organizasyonu öncesinde isteğinize göre kokteyl, sonrasında ise pasta sizler için özenle hazırlanıyor.

Dilerseniz sevgiliniz ile baş başa bir gün geçirebiliyor, veya seçeceğiniz mekana yönelik değişen kapasite özellikleriyle özel anlarınızı değerli misafirleriniz ile paylaşabiliyorsunuz.

Romeo Organizasyon Evilik Teklifi Fiyatları

A’dan Z’ye tüm detayların sizin için düşünüldüğü ve gerçekleştirildiği evlilik teklifi organizasyonunda, başlangıç paketi fiyatları 1000 TL'den başlıyor. Daha kapsamlı bir paket içinse firmanın fiyatları 1500 TL oluyor.

Paketlere göre farklı fiyatlandırma seçenekleri sunan Romeo Organizasyon evlenme teklifi fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz 'Ücretsiz Teklif Al' formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Romeo Organizasyon, zevkinize hitap edecek farklı konsept seçenekleriyle film gibi bir gün geçirmenizi sağlıyor. Profesyonel ekip ile yapacağınız planlama sonrasında tüm detaylar sizin için gerçekleştiriliyor. Yatta evlilik teklifi isteyen çiftler için, lüks bir yatta keman eşliğinde romantik bir yemek ve Boğaz turu, volkan gösterileri, köprüde lazer ile isimlerini ve mesajını yansıtma gibi pek çok seçenek bulunuyor.

Heyecanı doruklara çıkaracak bir deneyim isteyenler için, helikopter turu ve yunus gösterisi ile evlilik teklifi gibi farklı seçenekler bulunuyor. Mutluluğunuzu ölümsüzleştirmek için fotoğraf ve video hizmeti sağlanıyor. Mekanı seçmek sizin isteğinize kalırken, dilediğiniz yerde çiçek ve balonlar eşliğinde mekan süslemeler sizler için hazırlanıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Farklı mekanlarda farklı konseptleri bir araya getiren Romeo Organizasyon, İstanbu ilinin en nezih yerlerinden olan Beyoğlu konumunda yer alıyor. Firmaya toplu taşıma ile gidecekseniz M2 Yenikapı – Hacıosman metro hattını kullanabilir, dilerseniz Marmaray ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. 32T, 38T, 54E gibi otobüs hatlarını da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mekanın açık adresi ise şu şekilde:

Çatma Mescit, Çatma Mektep Sokak, Beyoğlu/İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ilinde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Evlilik teklifi yanında yıl dönümü ve doğum günü organizasyon desteği sağlanıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Yat kiralama, müzik grubu ve fotoğraf çekimi gibi ek avantajlar mevcut.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Profesyonel ekip ile yapacağınız planlama sonrasında tüm detaylar sizin için gerçekleştiriliyor. Mekan süslemeleri, balon ve çiçekler, yemek, canlı müzik gibi imkanlar bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

İstediğiniz mekana yönelik süslemeler, yemek ve dileğinize göre kokteyl ve pasta seçenekleri bulunuyor. Yat kiralama, havai fişek ve volkan gibi görsel hizmetler yanında müzik grubu bulunuyor ve özel anlarınız fotoğraf ve video ile kaydediliyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Deniz mahsülleri, beyaz et, kırmızı et, vegan, vejetaryen ve çocuk menüleri bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Yat, Boğaz turu, Kumsal, Sinema, Helikopter, Yunus gösterisi gibi pek çok seçenek bulunuyor.

Romeo Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Romeo Organizasyon organizasyon fiyatları Romeo Organizasyon organizasyon fiyatları Romeo Organizasyon organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Romeo Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Romeo Organizasyon

Yorum yaz